Rodinný dom | - | 180 m²
Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Za potokom | 200 m²
Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,
399,900 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 175 m²
TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 85 m²
Heaven reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Kolárove. Rozloha domu
109,000 € 1282 €/m²
Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 152 m²
KRÁSNY ÚTULNÝ RODINNÝ DOM NOVOSTAVBA 2019r. Klasický murovaný tehlový zateplený 4+i Rodinný
670,000 € 4408 €/m²
Rodinný dom | Kolárovo | 158 m²
Heaven reality Vám ponúka novostavby rodinných domov v radovej zástavbe v lukratívnej časti Kol
225,000 € 1424 €/m²
Rodinný dom | - | 200 m²
Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude
215,000 € 1075 €/m²
Vidiecky dom | 80 m²
TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na
39,990 € 500 €/m²
Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²
VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností
525,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Rodinný dom | - | 131 m²
Projekt Rezidencia Košťany je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú bývanie na periférií me
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Kostolná | 110 m²
Kontaktreality Vám ponúka exkluzívne na predaj obývateľný 3 izb. rodinný dom a veľký pozemok bl
229,500 € 2086 €/m²
Rodinný dom | Imeľ | 80 m²
Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu
99,990 € 1250 €/m²
Farmárska usadlosť | Martovce | 303 m²
Exluzívne len u nás! KÚSOK VIDIECKEHO SNA V OBCI MARTOVCE. Predstavte si svoje dni s vôňou čers
104,000 € 343 €/m²
Rodinný dom | Kolta | 70 m²
Predstavte si pokojné rána na vidieku, vôňu čerstvej kávy a ticho, ktoré narúša len spev vtákov
44,000 € 629 €/m²
Rodinný dom | - | 122 m²
BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou
235,000 € 1926 €/m²
Rodinný dom | Kamenný mlyn | 130 m²
ASGARD home reality exkluzívne ponúka na prenájom čerstvú novostavbu rodinného domu v jednej s
2,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23
249,990 € 1667 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci
149,990 € 1667 €/m²
Rodinný dom | - | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami
599,000 € 3328 €/m²
Rodinný dom | . | 213 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádzajúci sa v obci Iža, 10 km od Komárna, na pozemku s ro
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Urxova | 552 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový
445,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | Salka | 400 m²
Exkluzívna ponuka! Vasse Reality Vám ponúka na predaj dvojgeneračný dom s pozemkom veľkosti 1
59,000 € 148 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.