Na predaj útulný 3 izbový rodinný dom v obci Jablonec

Reality Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Tento príjemný rodinný dom na nachádza v zástavbe rodinných domov v strede obce Jablonec na poz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Jablonec

279,990 € 2333 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Dva samostatné domy s veľkou záhradou vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Školská | 95 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Veľký Biel (okr

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Biel

450,000 € 4737 €/m²

Top
Top

PREDAJ - novostavba 2022, zariadený rodinný dom, pozemok 877 m², Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Školská ulica | 116 m²

Realitná kancelária LIVIANTE Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj moderný rodinný dom v

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Láb

410,000 € 3534 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ modernej vily s absolútnym súkromím – Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Jazdecká | 402 m²

Realitná kancelária LIVIANTE vám exkluzívne predstavuje NA PREDAJ nadčasovú modernú vilu obklop

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

1,690,000 € 4204 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa B

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 236 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | Inteligentný dom v centre mesta – Villa A

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 237 m²

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

RIVERS | RD na Slavíne na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 340 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

NIDAL: PREDAJ Moderný komplet zariadený 5-izbový rodinný dom s terasou v Chorvátskom Grobe - časť Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 146.16 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj svetlý a veľmi príjemný 5-izbový rodinný dom so záh

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

459,999 € 3147 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

6-izbová novostavba s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Brezno

299,000 € 1759 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIDAL: Predaj - Bratislava/ Staré Mesto, 3 izbový domček so záhradkou/ investičná príležitosť výnos do 6% p.a.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Špitálska | 60 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 5150 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Krásny celoročne obývateľný 4i dom s nádherným výhľadom na Kučišdorfskú priehradu

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kučišdorfská dolina | 514 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 4i rekreačný dom s dvoma kúpeľňami, ktorý si vás z

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Pezinok

219,000 € 426 €/m²

Top
Top

Moderné bungalovy P3 až P4 so skvelou dispozíciou obec Štvrtok okr. TN

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 108.5 m²

Ponúkame na predaj 2 identické bungalovy (s označením P3 až P4) - už len dva voľné !!! NOVOSTAV

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

Info v RK

Top
Top

FOIT - PREDAJ SYMPAŤÁK NA IDEÁLNOM SLNEČNOM POZEMKU

Reality Trnava

Rodinný dom | 113 m²

Základné informácie: * Lokalita: Trnava – Spiegelsaal, ulica Západná * Typ: rodinný dom (2 p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

340,000 € 3009 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

FOIT - V LOŠONCI PRI LESE

Reality Lošonec

Rodinný dom | 110 m²

Základné informácie: * Lokalita: Lošonec * Pozemok: 800 m² * Zastavaná plocha: 125 m² * Pi

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lošonec

182,000 € 1655 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BOSEN | Nadštandardný rodinný dom s viacerými možnosťami využitia

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Rákocziho | 230 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný rožný rodinný dom v Dunajskej Strede blízko termálne

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

309,000 € 1543 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | Nezadaná | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Neporadza

Info v RK

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

4.-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²

V Bernolákove na ulici Jabloňová ponúkam 4.-izbový bungalov na predaj. FOTKY DOMU SÚ UŽ REÁL

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 3261 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! Nadštandardný 5-izbový dom, kam sa budete každý deň radi vracať

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 137 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

663,180 € 4841 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Nadštandardný dom s tichom prírody, ktorý si zamilujete

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top
Top

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM MORAVANY N/V – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 157 m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

165,000 € 1051 €/m²

Top
Top

Moderný 4i rodinný dom

Reality Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 83.38 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn a technológie pre maximálny komfort

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Myjava

225,000 € 2698 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Rodinné domy na predaj (23120)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie