+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++

Reality Veľké Kostoľany

Rodinný dom | Vysielač | 85.5 m²

+++ NOVÉ NA KLÚČ DOKONČENÉ RODINNÉ DOMY VO VEĽKÝCH KOSTOLANOCH NA VYSIELAČI++ Kamenár&Partners

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Veľké Kostoľany

224,000 € 2620 €/m²

Top
Top

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstavby – Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Makovická | 190 m²

Directreal Super - Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom v Bardejo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bardejov

169,000 € 889 €/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS - predáme pekný rodinný dom 164m2 Košice - Barca 748m2, tichá Močiarna ulica

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 160 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3500 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbový RD - obec Špačince na predaj, pozemok 1219 m2

Reality Špačince

Rodinný dom | Pod kaštieľom | 175 m²

V exkluzívnom zastúpení klientov ponúkame na predaj zariadený 5 izbový bungalov v tichej uličk

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Špačince

479,000 € 2737 €/m²

4-izb. NOVOSTAVBA RD v obci ŽLKOVCE kúsok od Trnavy, pozemok o výmere 844 m2, klimatizácia

Reality Žlkovce

Rodinný dom | Žlkovce | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v obci ŽLKOVCE cca 15 km od Trnavy, zastavaná p

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Žlkovce

254,000 € 2732 €/m²

Veľký 5-izbový RD v obci MADUNICE len 8 km od Hlohovca, o výmere 240 m2, pozemok 706 m2, pôvodný stav

Reality Madunice

Rodinný dom | Jána Hollého | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší 5-izb. RD v obci MADUNICE kúsok od Hlohovca, zastavaná plocha 120

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Madunice

155,000 € 750 €/m²

Krásny 4 izbový bungalov v MODRANKE s garážou, bazénom a záhradným domčekom, pozemok 634 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Karola Ježíka | 150 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom, ktor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Trnava

539,990 € 3600 €/m²

Rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 129 m²

Rodinný dom v Križovanoch nad Dudváhom – suchý, udržiavaný, s garážou Ponúkame na predaj rodin

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,900 € 1751 €/m²

Krásna 4-izb. NOVOSTAVBA RD na ul. OSKARA ČEPANA v Trnave, pozemok 595 m2, výmera domu 161,8 m2, zariadený

Reality Trnava

Rodinný dom | Oskára Čepana | 161.8 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na ul. OSKARA ČEPANA v lokalite

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Trnava

535,000 € 3307 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ krásna 4-izb. NOVOSTAVBA RD v Trnave na Bežeckej ul. v Kamennom Mlyne, pozemok 534m2, kompletne zariadený, bazén

Reality Trnava

Rodinný dom | Bežecká | 98 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ krásnu 4-izbovú NOVOSTAVBU RD v Trnave na Bežeckej ul., zastavaná plocha

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

519,000 € 14 €/m²

Nadštandardná 4-izb. NOVOSTAVBA RD v obci KOŠOLNÁ len pár minút od Trnavy, pozemok 1362 m2, výmera domu 185 m2,prekrytý bazén so slanou vodou, vírivka

Reality Košolná

Rodinný dom | Košolná | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a priestranný 4-izbový RD v tichej časti obce Košolná len 11 km

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Košolná

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-izb. NOVOSTAVBA v obci Slovenská Nová Ves, len 15 km od Trnavy, pozemok 488 m2 a 450 m2

Reality Slovenská Nová Ves

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame Vám na predaj moderné 4-izbové NOVOSTAVBY RD v obci Slovenská Nová Ves, len 15 km od

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Slovenská Nová Ves

224,000 € 2133 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KRÁSNA 4-izbová NOVOSTAVBA RD v novej lokalite SADOVÁ v ZAVARE, zastavaná 160 m2, pozemok 653 m2

Reality Zavar

Rodinný dom | Hlavná | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú NOVOSTAVBU nízkoenergetického RD v obci ZAVAR kúsok od Trnavy,

Publikované: 09.07.2023 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Zavar

279,900 € 1999 €/m²

Väčší 5-izbový RD v obci ŠENKVICE len 6 km od Pezinka, pozemok 824 m2

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Cerovská | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší 5-izb. RD v obci Šenkvice kúsok od Pezinka, s úžitkovou plochou cc

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

259,000 € 1200 €/m²

Rodinný dom v obci Bodza - ideálny na bývanie aj ako chalupa

Reality Bodza

Rodinný dom | 180 m²

Rodinný dom v obci Bodza – ideálny na bývanie aj ako víkendová chalupa Ponúkame na predaj prie

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bodza

59,000 € 328 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba rodinného dvojdomu v Beckove s dychberúcim výhľadom na hrad a vlastným pozemkom

Reality Beckov

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj dve samostatné bytové jednotky (A a B) v modernom rodinnom dvojdome, situova

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Beckov

234,900 € 1958 €/m²

člen NARKS

Ko-real, ponúkame na predaj rodinný dom v obci Miškech dedinka

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

V prekrásnom prostredí podjavorinského kraja ponúkame na predaj chalupu s príslušenstvom, na pa

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lubina

80,000 € 533 €/m²

člen NARKS

Na predaj starší 2-izbový rodinný dom v obci Dubník

Reality Dubník

Rodinný dom | Dubník | 85 m²

RK TRINITY s výhradným zastúpením majiteľa Vám predstavuje a ponúka na predaj starší 2-izbový r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dubník

24,000 € 282 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici na ulici Donská

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 119 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom zo záhradou o celkovej rozlohe (štvorcového) pozemku 751 m2, v B

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

390,000 € 3277 €/m²

Novinka
Novinka

Perfektné bývanie - nadštandardný priestranný rodinný dom, veľkorysá dispozícia, veľká záhrada s bazénom, moderné úsporné technológie (A/A1)

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

729,000 € 2322 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbový rodinný dom Košice - okolie, Ruskov

Reality Ruskov

Rodinný dom | Ďurkovská | 123.9 m²

Moderná novostavba v Ruskove – Kvalita, ktorú si dotvoríte podľa seba. Peter Pjecha z Reality

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ruskov

219,000 € 1768 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom na predaj-Skrabské-okres Vranov nad Topľou

Reality Skrabské

Rodinný dom | 0 m²

Exkluzívne-Rodinný dom na predaj –Skrabské 12 minút od Vranova nad Topľou a 25 minút od Prešov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skrabské

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8527)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23121)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie