Rodinný dom | Adyho | 104.5 m²
🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme
228,900 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Anízová | 293.61 m²
Na prvý pohľad pôsobí tento rodinný dom z ulice nenápadne. Po prekročení prahu však okamžite
1,050,000 € 3576 €/m²
Rodinný dom | 73 m²
Na predaj zrekonštruovaný dom na Záhorí – ideálny aj ako chalupa (Gbely) Ponúkame na pre
119,000 € 1630 €/m²
Rodinný dom | Pri pálenici | 115 m²
Na predaj: Moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Ivanke pri Dunaji Ponúkame na predaj prí
299,000 € 2600 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Chceli by ste kvalitné bývanie, ponuka novostavieb vám nevyhovuje ale zároveň nemáte čas a prie
245,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | 115.42 m²
Predstavujeme vám modernú novostavbu kvalitne postaveného 4-izbového bungalovu v obci Nová Dedi
307,000 € 2660 €/m²
Rodinný dom | Záhumenná | 121.45 m²
Dynasty Estate Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom Opál v projekte Emerald Zálesie na Záh
379,000 € 3121 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 136 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v centre mesta Moldava nad Bodvou, situovanú v atraktívnej loka
75,000 € 551 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
Beplan reality ponúka na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom v malebnej obci Gabčíkovo.
340,000 € 1360 €/m²
Rodinný dom | Sová ulica | 99 m²
Beplan reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného dvojdomu s terasou, situovanú n
264,000 € 2667 €/m²
Rodinný dom | Trlinská | 184 m²
Hľadáte dom, v ktorom sa budete cítiť ako doma od prvého okamihu? Ponúkame na predaj samostatn
385,000 € 2092 €/m²
Rodinný dom | Fialková | 113.8 m²
Predaj novostavby samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu situovaného na pozemku s rozlo
299,900 € 2635 €/m²
Rodinný dom | - | 103 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v obci Jano
85,000 € 825 €/m²
Rodinný dom | - | 110 m²
Beplan Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, no zachovalom stave v obci
145,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný 4 izbový rodinný - dvojdom v obci Košúty, okr. Galanta, na nov
217,000 € 2009 €/m²
Rodinný dom | Brečtanová-Deviata | 401 m²
Hľadáte dom, ktorý sa nachádza v exkluzívnej obytnej oblasti Bratislavy s nádherným výhľadom na
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 118 m²
REALL INVEST ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novovybud
239,900 € 2033 €/m²
Rodinný dom | 261 m²
Myjava | 2 samostatné byty po 87 m² v jednom dome. 4-izbový + 3-izbový, rekonštrukcia, dvojgará
186,000 € 713 €/m²
Rodinný dom | Hečkova | 181 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový, samostatne stojaci rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta
590,000 € 3260 €/m²
Rodinný dom | - | 404 m²
Vaše vysnívané bývanie s panoramatickým výhľadom Hľadáte únik z mesta, no zároveň chcete mať K
289,900 € 718 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 325 m²
REALL INVEST predstavuje rodinný dom pri Piešťanoch, kde bývanie nie je len o stenách, ale o ži
229,900 € 707 €/m²
Rodinný dom | - | 92 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Chvojnica v okr
33,000 € 359 €/m²
Rodinný dom | Záhumenná | 143.05 m²
349,000 € 2440 €/m²
Rodinný dom | - | 245 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom/ objekt na podnikateľské
99,900 € 408 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.