Dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom na polosamote Starej Turej na predaj.

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 176 m²

Pôvodný dom na peknom veľkom pozemku ( 1,2 hektára) s obrovským potenciálom na kopaniciach v ka

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

159,000 € 903 €/m²

člen NARKS

Vidiecky domček so záhradou, vhodný aj na chalupu v obci Závod, okres Malacky, na predaj

Reality Závod

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na chalupu alebo pokojné bývani

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závod

86,000 € 1147 €/m²

člen NARKS

Atraktívny pozemok s chatou a povolením v centre obce – Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný pozemok, nachádzajúci sa v centre obce Štiavnické Bane

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štiavnické Bane

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

Dvojpodlažná budova na rôzne podnikateľské účely pri priemyselnom parku v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

Objekt pre obchod | 880 m²

Tento objekt na okraji Štúrova pôvodne slúžil ako administratívne a reprezentačné zázemie pre p

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Štúrovo

285,000 € 324 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Pôvodný priestranný dom na okraji podunajskej obce Iža blízko mesta Komárno

Reality Iža

Rodinný dom | 100 m²

Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Iža

79,990 € 900 €/m²

člen NARKS

Pôvodný dom na rozľahlom vyše 6000m2 pozemku v kľudnej časti obce Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodný trojizbový rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti vinárskej dedinky Gbelce. Stojí na m

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Gbelce

79,990 € 800 €/m²

člen NARKS

Tam, kde sa sníva s otvorenými očami: Dom s dušou a vyše 2000m2 záhradou plnou života v Pastovciach

Reality Pastovce

Rodinný dom | 173 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre seba a svoju rodinu? Tu ste našli krásny, pri

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pastovce

87,500 € 506 €/m²

člen NARKS

0,5ha usadlosť pod Banskou Štiavnicou, na brehu potôčika

Reality Hontianske Tesáre

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Nehnuteľnosť si okrem strechy vyžaduje úplnú rekonštrukciu. Nachádzajú sa v nej 2 izby, kuchyňa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Tesáre

38,500 € 240 €/m²

člen NARKS

Viničný domček so záhradou v Leviciach

Reality Levice

Rodinný dom | 29 m²

V záhradkárskej lokalite Staré Levice predávame viničný domček so záhradou v pôvodnom stave o v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Levice

29,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Dom na polosamote vo Veľkom Ostrove – priestor, pokoj a potenciál

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj starší rodinný dom vo Veľkom Ostrove, len 10 km od Kolárova, v tichej lokalite s mini

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

60,000 € 667 €/m²

člen NARKS

Rozľahlý pozemok 10 688 m² s domčekom na okraji obce - Zubné

Reality Zubné

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj investične atraktívnu nehnuteľnosť s rozľahlým pozemkom o celkove

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zubné

110,000 € 1100 €/m²

člen NARKS

Mimoriadne veľký 55-árový pozemok so starším domom pri Vranove – Sačurov

Reality Sačurov

Rodinný dom | 130 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj starší domček s mimoriadne priestranným pozemkom s výmerou 5 559

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sačurov

99,900 € 768 €/m²

člen NARKS

Veľký 3- izbový byt v tichej lokalite blízko centra - Medzilaborce

Reality Medzilaborce

3 izbový byt | 72 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Tolstého, nachádzajúcej sa v bl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

39,900 € 554 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj blízko mesta Vranov nad Topľou

Reality Sedliská

Rodinný dom | 200 m²

Pre tých, ktorí by radi bývali len pár minút od mesta v obci s bohatou občianskou vybavenosťou,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sedliská

155,000 € 775 €/m²

člen NARKS

Drevenica s panoramatickým výhľadom pre romantikov aj poľovníkov

Reality Pukanec

Chalupa, rekreačný domček | 133 m²

Predstavte si rannú kávu s výhľadom, ktorý berie dych. Ponúkame vám útulnú drevenicu, posadenú

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pukanec

200,000 € 1504 €/m²

člen NARKS

Domček v prírode Devičany - Pukanec

Reality Devičany

Rodinný dom | 65 m²

V očarujúcej prírode Devičian, v objatí lúk a viníc sa nachádza čarovné miesto, na ktorom stojí

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Devičany

89,000 € 1369 €/m²

člen NARKS

Chalupa, kde čas stráca význam, Vojkovce

Reality Vojkovce

Rodinný dom | 100 m²

Je piatok poobede a ty už vieš, že dáš na víkend zbohom rušnému mestu. Z diaľnice zídeš pod Spi

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vojkovce

107,000 € 1070 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trebušovce, okres Veľký Krtíš

Reality Trebušovce

Rodinný dom | 122 m²

V tichej ulici malej obce Trebušovce, Vám ponúkame starší, 122m2, rodinný dom. Je v pôvodnom st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebušovce

33,000 € 270 €/m²

člen NARKS

Apartmán s rozlohou 37 m2 na predaj pri stredisku Malinô Brdo ski bike park

Reality Ružomberok

Chalupa, rekreačný domček | 37 m²

Investičný apartmán vo Fatraparku 2 pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, v

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

135,000 € 3649 €/m²

člen NARKS

Budova na podnikanie alebo trvalé bývanie v obci Krušovce neďaleko Topoľčian

Reality Krušovce

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt, ktorý sa nachádza v obci Krušovce vzdialenej 5 km od okresn

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krušovce

114,900 € 638 €/m²

člen NARKS

Predaj vidieckeho domu s veľkým pozemkom v obci Radošina-Bzince.

Reality Radošina

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom v zachovalom pôvodnom stave, neďaleko pohoria Inovec v obci Rad

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Radošina

69,000 € 575 €/m²

člen NARKS

Dom na rekonštrukciu vhodný na chalupu v obci Smolník

Reality Smolník

Rodinný dom | 110 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Smolník v časti Spálená Huta. Jedná sa o starší banícky dom sit

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolník

48,000 € 436 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - rodinná vila s krásnou záhradou a priestorom pre celú rodinu – Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 409 m²

Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

259,000 € 633 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie