Rodinný dom | 100 m²
Priestranný rodinný dom v pôvodnom stave sa nachádza na okraji dedinky Iža, neďaleko Dunaja a m
79,990 € 900 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 133 m²
Predstavte si rannú kávu s výhľadom, ktorý berie dych. Ponúkame vám útulnú drevenicu, posadenú
200,000 € 1504 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom na predaj v samotnom centre obce Jurské je vo veľmi dobrom technickom stave na pozemku o ro
74,900 € 809 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívna nehnuteľnosť. Na predaj, poschodová, slnečná chata vo vyhľadávanej lokalite Demänovs
299,900 € 3500 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Tradičná drevenica na Liptove s potôčikom pred pozemkom. Drevenica má po stranách dve izby a v
88,000 € 1760 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 40 m²
Malá, avšak útulná chata sa nachádza v chatárskej oblasti „Nad Bradnom“ neďaleko vodnej nádrže
40,000 € 1000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 45 m²
Chata sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košická Belá – Potoky, ktorá sa rozprestiera neďalek
145,000 € 3222 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj vidiecky dom v zachovalom pôvodnom stave, neďaleko pohoria Inovec v obci Rad
69,000 € 575 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Smolník v časti Spálená Huta. Jedná sa o starší banícky dom sit
48,000 € 436 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Tento štvorizbový rodinný dom v Šuranoch s obytnou plochou 90m² sa nachádza na rovinatom, oplot
114,000 € 991 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 70 m²
Rekreačná chalupa na nezvyčajnom mieste. Nachádza sa asi 3km za obcou Liptovská Osada smerom na
120,000 € 1714 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Hľadáte bývanie alebo rekreačné sídlo v srdci liptovskej prírody? Na predaj útulný a svetlý rod
166,000 € 1107 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Tradičný vidiecky dom s dobrou dostupnosť do Topoľčian si hľadá nových majiteľov. Dom sa nachád
59,900 € 461 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Dom sa nachádza v centrálnej časti tichej historickej obce Vyšný Medzev, na úpätí Volovských vr
73,000 € 664 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
V ponuke priestranný dom v okrajovej časti Hriňovej. Leží na v kopci, na parcele o celkovej vým
230,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s
95,000 € 905 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 117 m²
Krásna drevenica vo výbornom stave sa nachádza v chatovej oblasti na okraji Turzovky. V jej oko
60,000 € 513 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pôvodný trojizbový rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti vinárskej dedinky Gbelce. Stojí na m
79,990 € 800 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 200 m²
Nehnuteľnosť si okrem strechy vyžaduje úplnú rekonštrukciu. Nachádzajú sa v nej 2 izby, kuchyňa
38,500 € 240 €/m²
Rodinný dom | 29 m²
V záhradkárskej lokalite Staré Levice predávame viničný domček so záhradou v pôvodnom stave o v
29,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj starší rodinný dom vo Veľkom Ostrove, len 10 km od Kolárova, v tichej lokalite s mini
60,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 173 m²
Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre seba a svoju rodinu? Tu ste našli krásny, pri
87,500 € 506 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Tolstého, nachádzajúcej sa v bl
39,900 € 554 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
V tichej okrajovej časti malebnej obce, len 8 km (cca 10 minút autom) od historického mesta Ban
140,000 € 1167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.