Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! REMAX PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S BAZÉNOM, JACUZZI A DVOJ
529,000 € 1959 €/m²
Rodinný dom | SNP | 460 m²
Sú miesta, kde svet spomalí. Kde vás ráno nebudí ruch mesta, ale ticho, zeleň a pokoj. Kde čas
365,000 € 793 €/m²
Rodinný dom | Obec 20 km | 590 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má mnoho možností využitia? Hľadáte výhodnú investíciu do nehnuteľn
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Pre seriózneho klienta hľadám 4-izbový rodinný dom priamo v Trnave. Ideálne aspoň čiastočná rek
Cena dohodou
Rodinný dom | Letná | 108.15 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Suchá nad Parnou, nachádzajúci sa v pokojnej čas
303,000 € 2802 €/m²
Rodinný dom | 113.54 m²
Na predaj moderná 4-izbová novostavba rodinného domu v obci Suchá nad Parnou, len pár minút od
303,000 € 2669 €/m²
Rodinný dom | Mikuláša Koperníka | 200 m²
EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM V TRNAVE svojou polohou, svojou rozlohou ... V exkluzívnom zastúpení p
528,000 € 2640 €/m²
Rodinný dom | Hliníky | 220 m²
Ponúkame rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Hrnčiarovciach nad Parnou pre zahraničných p
200 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mostová | 135 m²
NOVÁ, ZNÍŽENÁ CENA! Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj tút
289,000 € 2141 €/m²
Rodinný dom | 86.48 m²
Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj dva moderné a prakticky riešené 4-izbové bung
219,900 € 2543 €/m²
Rodinný dom | 86.48 m²
219,900 € 2543 €/m²
Rodinný dom | 110.86 m²
Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu, situovan
269,900 € 2435 €/m²
Rodinný dom | 99.5 m²
Ponúkame na predaj modernú 4-izbovú bytovú jednotku v dvojdome, situovanú v novovybudovanej lok
269,000 € 2704 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Súkromné rodinné sídlo s bazénom, wellnessom, vlastným vinohradom a parkom na pozemku 6 680 m²
1,750,000 € 4167 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
1,750,000 € 4167 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 80 m²
Slavo z RentHub Vám ponúka na prenájom moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v obľúbenej o
1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Trnavská | 526 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj priestranný 2
550,000 € 1046 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj kvalitný, 10-ročný dvojpodlažný rodinný dom situovaný v obľúbenej a pokojnej
329,900 € 3299 €/m²
Rodinný dom | 133.44 m²
Ponúkame na predaj moderný 5-izbový pasívny rodinný dom – novostavbu v krásnom prostredí Malých
490,000 € 3672 €/m²
Rodinný dom | 124.7 m²
Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci rodinný dom v obľúbenej a pokojnej obci Dolná Kr
329,900 € 2646 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v obci Zvončín pri Trnave, osadený na pozemku s výmerou
385,000 € 2139 €/m²
Rodinný dom | 196.5 m²
F023-12-DIBE Na predaj rodinný dom Opoj, okres Trnava. ROZLOHA: - zastavaná plocha - 179 m²
470,000 € 2392 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
F042-12-LUVA Hľadáte dokonalé bývanie bez nutnosti ďalších investícií a dlhého zariaďovania? Po
309,900 €
Rodinný dom | Špačinská | 90 m²
Príležitosť pre Vaše Vysnívané Bývanie v Srdci Mesta! Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.