NEO | Priestranný 4-izbový rodinný dom v tichej slepej ulici – Boleráz 1 400 m² pozemok, veľká pivnica, bazén

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový poschodový rodinný dom v obci Boleráz, ktorý sa nachádza v tichej s

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Boleráz

328,500 € 2281 €/m²

NEO - Novostavba rodinného domu vo Zvončíne | Južný pozemok 677 m² | Garáž | HOLODOM

Reality Zvončín

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

NEOREAL vám exkluzívne prináša na predaj výnimočnú novostavbu rodinného domu v obci Zvončín, si

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Zvončín

399,900 € 2580 €/m²

NEO - Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v malokarpatskom prostredí

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

Realitná kancelária Neoreal vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Horná Krupá. Ne

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

150,000 € 1230 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

259,900 € 2321 €/m²

NEO - Komfortný 5-izbový dom s bazénom a garážou v tichej časti Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica Jasná | 191 m²

Predstavujeme vám priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou a bazénom na Jasnej ulici v Trnave

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Trnava

449,900 € 2355 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL – PREDAJ 3-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU NA NÁDHERNOM POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Rodinný dom | 80 m²

Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príle

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borová

104,900 € 1311 €/m²

PREDAJ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S ROZSIAHLYM POZEMKOM HORNÁ KRUPÁ

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje na predaj 5-izbový rodinný

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

139,000 € 869 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ RODINNY DOM s NÁDHERNÝM POZEMKOM, Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 5 izbový rod

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

409,900 € 3100 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PNORF – Výnimočná novostavba na Kopánke: Komplex 2 rodinných domov s variabilným využitím pre rodinu aj biznis

Reality Trnava

Rodinný dom | Kopánková | 287 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú, architektonicky premyslenú nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Trnava

665,000 € 2317 €/m²

PNORF – 5i Rodinný dom | 255 m² | Garáž | Terasa s krbom | Záhrada 511 m² | Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Rybná | 255 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE Vám ponúkame výnimočnú príležitosť získať architektonicky

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Biely Kostol

369,000 € 1447 €/m²

WFG | Na predaj rodinný dom s rozľahlým pozemkom neďaleko mesta Trnava

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 582 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite neďaleko Trnavy Ponúkame na predaj rodinný d

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Boleráz

259,900 € 447 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Rodinný dom bol postavený v roku 1978, je zateplený, s novou zrekonštruovanou strechou. Výhodo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

5 izbový poschodový drevodom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | Cífer | 170 m²

reality BIČIAR exkluzívne ponúka na predaj útulný 5-izbový rodinný dom s menšou záhradou v obci

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Cífer

268,000 € 1576 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 453 m²

ZNÍŽENÁ CENA: Tehlový dom na rekonštrukciu alebo asanáciu – Boleráz Realitná kancelária Realit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boleráz

99,990 € 221 €/m²

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Novinka
Novinka

VÝRAZNÁ ZĽAVA novostavba s viacerými bytovými jednotkami

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 360 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 1806 €/m²

REZERVOVANÉ 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

TOP NA PREDAJ: Moderná 4-izbová novostavba (B) vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Sme AVILA a už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Hľadáte domov, ktorý si dotvoríte podľa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

225,000 € 2143 €/m²

TOP NA PREDAJ: pôvodný 5izbový RD s veľkorysým pozemkom 1273m2 - Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 160 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Dohodnite si obhliadku. Na predaj pôvodný

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 938 €/m²

TOP NA PREDAJ: Moderná 4-izbová novostavba (A) vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

228,000 € 2171 €/m²

TOP NA PREDAJ: skolaudovaná novostavba 4izb.RD na pozemku 500m2 - Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Na predaj skolaudovaná nov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Cífer

240,000 € 2400 €/m²

TOP NA PREDAJ: pôvodný 4-izbový RD , pozemok 600m2 - Bíňovce

Reality Bíňovce

Rodinný dom | Bíňovce | 150 m²

Sme AVILA. Už roky spájame ľudí s ich novým domovom. Zavolajte nám. Na predaj pôvodný 4-izbový

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bíňovce

90,000 € 600 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie