LIMITOVANÁ PONUKA: 3i RD s top výhľadom v DOČASNEJ ZĽAVE!

Reality Trstín

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti Trnavy, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa vlast

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trstín

165,000 € 1031 €/m²

TIMA Real* 7i rodinný dom, veľký 33.5á pozemok, Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Joža Nižnanského | 230 m²

EXKLUZÍVNE iba u nás. Ponúkame na predaj 7 izbový rodinný dom na veľkom 33á pozemku v Brestovan

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Brestovany

365,000 € 1587 €/m²

REZERVOVANÉ - TIMA Real* 3i rodinný dom, Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3i rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite "pri priehrade" v Suchej nad Parnou.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

Info v RK

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - TIMA Real* veľký 5+ izbový rodinný dom, garáž, 11á pozemok, Šelpice

Reality Šelpice

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj veľký 5+ izbový rodinný dom na 11á pozemku v Šelpiciach. Tento vi

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Šelpice

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - TIMA Real* rodinný dom s 13á pozemkom za cenu 2i bytu, Opoj

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²

Ponúkame na predaj 3i rodinný dom v obci Opoj. Dom pôdorysu "L" o zastavanej ploche 140m2, poze

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Opoj

Info v RK

TIMA Real - Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu, Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastný

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Malženice

123,000 € 1118 €/m²

4i podpivničený RD s garážou a studňou Križovany

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 129 m²

Doprajte si kľudné bývanie v 4 izbovom čiastočne podpivničenom rodinnom dome, ktorý sa nachádza

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

225,900 € 1751 €/m²

TIMA Real* Na predaj dom s priestorom na život: Extrémne tichá lokalita

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Dom s dušou a priestorom na život: Extrémne tichá lokalita a rozľahlý pozemok 925 m². Predstavu

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

TIMA Real* 5i rodinný dom s garážou, 6.3á pozemok Križovany n/Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 299 m²

EXKLUZÍVNE iba u nás. Pri pohľade zvonku tento dom pôsobí nenápadne, v interiéri vás však prekv

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

245,000 € 819 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Dom s príjemnou atmosférou v tichej časti a 4,5 á pozemkom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Vlčkovce | 107 m²

Directreal Norea - V tichej a vyhľadávanej lokalite obce Vlčkovce, len pár minút od Trnavy a S

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

249,500 € 2332 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Príjemný a dobre dispozične riešený RD s garážou v centre obce

Reality Majcichov

Rodinný dom | Hlavná | 140 m²

Directreal Norea - Exkluzívne len u nás ponúkam na predaj príjemný a útulný rodinný dom nachád

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Majcichov

176,000 € 1257 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 3 izb. Rodinný dom, pivnica, pozemok 1520 m2, Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmer

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Smolenice

220,000 € 1913 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

250,008 € 1953 €/m²

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu Dvorníky

Reality Trnava

Rodinný dom | 96 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

177,000 € 1844 €/m²

TREEF | posledná 4-izbová novostavba | Dvorníky

Reality Trnava

Rodinný dom | 82 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite Dvorníky Pod

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

159,000 € 1939 €/m²

GRAVITAS | 4-izbový rodinný dom v tichom prostredí

Reality Ružindol

Rodinný dom | Slnečná | 120 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom vyhotovený v vyššej kvalite prevedenia na Slnečnej uli

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ružindol

393,000 € 3275 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 5-izbový dom v Cíferi – štýlové bývanie s veľkorysým priestorom a súkromím len 10 minút od Trnavy!

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 180 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúka viac než len bývanie? Tento elegantný 5-izbový rodinný dom v obľúbene

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Cífer

450,000 € 2500 €/m²

Štýlový 7-izbový rodinný dom v srdci obce Trstín s veľkorysým pozemkom 1532 m²

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame na predaj výnimočný, priestranný 7-izbový rodinný dom situovaný priamo v centre obce T

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Trstín

Info v RK

**NA PREDAJ - RODINNÝ DOM S DVOMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, 2X GARÁŽ, POZEMOK 800 M2**

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 290 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami v obci Dolné Dubové

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

306,000 € 1055 €/m²

***SUPER CENA*** Rodinný dom 4+kk, pozemok 400 m2, garáž, tichá ulica - Dolné Dubové (TT 12 km)

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU RD 4+kk (súčasť dvojdomu) nachádzajúcu sa v tichej uličke v obci

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

235,000 € 1621 €/m²

Zrekonštruovaný dom , záhrada 8 árov a krytý bazén – Modranka

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 120 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta naozaj veľmi pekný a udržiavaný rodinný dom v Modranke

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

366,000 € 3050 €/m²

Moderný 5-izbový dom v tichej ulici - Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj moderný a veľmi zaujímavý 5-izbový rodinný dom s najmodernejšími technológia

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brestovany

389,000 € 2431 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom na predaj v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj útulný rodinný dom v lone prírody – Dobrá Voda Prinášame v

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

94,500 € 945 €/m²

PREDAJ – RD Dobrá Voda | Dom s veľkým potenciálom

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 100 m²

REALL INVEST predstavuje rodinný dom, kde sa spája pokoj vidieka, súkromie a kontakt s prírodou

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

94,500 € 945 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Upresniť hľadanie