BOSEN | 4 izbový rodinný dom, pozemok 800 m2, Pavlice, Trnava

Reality Pavlice

Rodinný dom | Pavlice | 285 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Pavlice len

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pavlice

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

NOVÁ CENA BOSEN | Exkluzívne: Obchodný priestor a 4-izbový byt pod jednou strechou – Opoj

Reality Opoj

Rodinný dom | 160 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor a zároveň rodinný dom, ktorý spáj

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Opoj

200,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA Bosen ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom Suchá nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Ružová dolina | 926 m²

Bosen Group ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v lokalite Suchá nad Parnou v okrese Trnava.

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

250,000 € 270 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Dom s 2 bytovými jednotkami v centre Trnavy, 211 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Michalská | 211 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dom s dvojgarážou v historickom centre Trnavy, na u

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

685,000 € 3246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkl. 3 izbový rodinný dom so záhradou v H. Orešanoch

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 84 m²

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 3 izbový RD v obci Horné Or

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

145,000 € 1726 €/m²

FOX * Starší rodinný dom na veľkom pozemku 1273 m2 * Brestovany

Reality Brestovany

Rodinný dom | Lovčická | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 120 m2, ktorý sa nachádza v obci Br

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 1250 €/m²

člen NARKS

NEO – novostavby rodinných domov Križovany

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | . | 97 m²

Hľadáte jedinečné bývanie pre vás a vašu rodinu? Máme pre vás ponuku novostavieb 4izobových rod

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

249,900 € 2576 €/m²

NEO – Výnimočný rodinný dom, zeleň a potok na konci pozemku Rezervované

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 132 m²

Privítajte nový štandard bývania, kde sa mestský pulz stretáva s pokojom prírody, a kde každý d

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Biely Kostol

Info v RK

NEO – Rodinné Domy "Štruktúra" Biely Kostol Rezervované

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 140 m²

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Biely Kostol

Info v RK

REZERVOVANÉ | NEO - moderný a komfortný rodinný dom s úchvatným výhľadom na Smolenický zámok

Reality Smolenice

Rodinný dom | Bernolákova | 115 m²

Nie všetky ponuky idú na realitné portály. Sledujte ma na Instagrame, kde zverejňujem aj pripra

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Smolenice

269,900 € 2782 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO - Prvorepubliková vila Spieglsaal – nadčasová elegancia a súkromie

Reality Trnava

Rodinný dom | 535 m²

V najžiadanejšie štvrti mesta, ktorá v minulosti rámcovali exotické záhrady bohatých Trnavčanov

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Trnava

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO – Novostavby moderných nízkoenergetických rodinných domov Biely Kostol Rezervované

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 127 m²

Hľadáte jedinečné bývanie pre vás a vašu rodinu? Máme pre vás ponuku tehlových novostavieb 4izo

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Info v RK

NEO – Rodinné Domy Pri Potoku Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 125 m²

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Biely Kostol

369,900 € 2879 €/m²

NEO – Skolaudovaný dom s rekuperáciou, prípravou na krb a prestrešenou terasou REZERVOVANÉ

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Na predaj ponúkame skolaudovanú novostavbu 4izbového tehlového rodinného domu v obci Križovany

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

253,500 € 2613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Predáme 3-izbový rodinný dom v obci Buková

Reality Buková

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj nízkonákladový jednopodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Buková, ktor

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Buková

124,000 € 1550 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NEO – Pasívny 5 izbový dom, kde každý detail dáva zmysel REZERVOVANÉ

Reality Voderady

Rodinný dom | Slnečná ulica | 150.6 m²

Tento dom nevznikol ako štandardný projekt, ale ako dôsledok premyslených rozhodnutí ľudí, ktor

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Voderady

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NEO – Vidiecky šarm, priestor a súkromie v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Nezadaná | 288 m²

Niektoré domy vás oslovia hneď, iné si svoje čaro nechávajú ukryté vo vnútri, tento z ulice môž

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Suchá nad Parnou

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO - Rodinné domy „Dvaja" - Dva domy. Dve cesty. Jeden pokoj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 110 m²

V dotyku Trnavy, v čoraz vyhľadávanejšej lokalite medzi mestom a obcou Biely Kostol, vznikol ďa

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Biely Kostol

274,900 € 2499 €/m²

AZ. Prenájom domu pre firmy v Hrnčiarovciach pri Trnave – 15 lôžok, nové vybavenie

Ponúkame na dlhodobý prenájom veľkoryso riešený, kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v strate

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Hrnčiarovce nad Parnou

200 €/mesiac

Arvin & Benet | Rodinný dom v pôvodnom stave v lone prírody

Reality Buková

Rodinný dom | Nezadaná | 296 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom v obci Buková. Rodinný dom v obci Buková je ideálnym

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Buková

180,000 € 608 €/m²

Prenajmite si MODERNÝ 5i RD v NADŠTANDARDE s KRBOM, JAZIERKOM

Reality Opoj

Rodinný dom | Nezadaná | 168.6 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom VÝNIMOČNÝ, NÍZKONÁKLADOVÝ 5-izbový rodinný dom s J

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Opoj

1,439 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP - 5-izbový rodinný dom, dvojpodlažný, podpivničený, Kátlovce

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kátlovce

255,000 € 1386 €/m²

Keď sa architektúra stretne so slnkom: Autorské dielo Bocan & Bocanová

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 170 m²

Hľadáte rodinné bývanie, kde sa špičkový dizajn spája s relaxom v prírode? Ponúkame na predaj v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

439,000 € 2582 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Opakovaná dražba RD v 1/2 a pozemky v 1/2, k. ú. Dolná Krupá, dňa 18.5.2026 o 10,00hod. V priestoroch: Hotela Barbakan **** Štefánikova 11, Trnava

Reality Dolná Krupá

Rodinný dom | Hlavná | 1,284 m²

Najnižšie podanie: 37 800 € Minimálne prihodenie: 500 € Výška dražobnej zábezpeky: 7 000 € Čísl

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na dražba Dolná Krupá

37,800 € 29 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie