TRNAVA REALITY - rodinný dom s garážou, pozemok 940 m2, Cífer - časť Pác

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

TRNAVA REALITY ponúka na predaj väčší, podpivničený rodinný dom s garážou v obci Cífer, časť Pá

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Cífer

389,500 € 2291 €/m²

TRNAVA REALITY - novostavba 4 – izbového rodinného domu s krytou terasou, garážou a bazénom, Trstín

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu s krytou ter

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trstín

279,000 € 2735 €/m²

PREMIUM NEWLY BUILT FAMILY HOUSE WITH SWIMMING POOL, GALANTA

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 123 m²

TRNAVA REALITY – Offers for rent a stunning brand new spacious 4-room family house (123 m²) in

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Trnava

2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

TRNAVA REALITY - rodinný dom v obci Boleráz, pôvodný stav, pozemok 820 m2

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Video obhliadka s vizualizáciou: https://youtu.be/7-K6hA44mvo TRNAVA REALITY ponúka na predaj

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

144,900 € 725 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ibvboleraz.sk - TYP E - 5-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU - Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 185 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz 5-IZBOVÝ

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

429,000 € 2319 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP E - 5-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU v obci Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 185 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

429,000 € 2319 €/m²

ibvboleraz.sk - TYP F - novostavby rodinných domov v obci Boleráz

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 158 m²

TRNAVA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE V PREDAJI novostavby rodinných domov v obci Boleráz Ponúkame

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

379,000 € 2399 €/m²

TRNAVA REALITY - BOLERÁZ - Predaj novostavieb veľmi priestranných 2 podlažných rodinných s garážou

Reality Boleráz

Rodinný dom | 192 m²

Video: https://www.youtube.com/shorts/38v1KVjd0ro TRNAVA REALITY s.r.o. ponúka na predaj 2 v

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1505 €/m²

TRNAVA REALITY - moderný prízemný 4 – izbový rodinný dom vo Veľkých Kostoľanoch

Reality Trnava

Rodinný dom | Veľké Kostoľany | 107 m²

TRNAVA REALITY s.r.o. Vám ponúka novostavbu 4 – izbového rodinného domu s plochou strechou, nac

Publikované: 19.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

245,000 € 2290 €/m²

TRNAVA REALITY -Na predaj: Rodinný dom pokojnej obci Cífer, časť Pác

Reality Cífer

Rodinný dom | Pác | 1 m²

Na predaj rodinný dom v pokojnej obci Cífer, časť Pác Hľadáte miesto, kde by ste si mohli vytv

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Cífer

184,000 € 184000 €/m²

TRNAVA REALITY - Boleráz - Predaj novostavieb veľmi priestranných 2 podlažných rodinných domov s garážou

Reality Boleráz

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Boleráz

284,000 € 1479 €/m²

MODRANKA LUXUSNÁ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V TICHEJ ČASTI

Reality Trnava

Rodinný dom | Topoľová | 136.41 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj modernú novostavbu 4 – izbového rodinnéh

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Trnava

550,000 € 4032 €/m²

FOX * UVÁDZACIA CENA * 4 izbový rodinný dom v štádiu HOLODOM * pozemok 275m2 * Boleráz

Reality Trnava

Rodinný dom | 125.2 m²

FOX / Ponúkame na predaj pekný 4 izbový rodinný dom s garážou v štádiu HOLODOM na rovinatom poz

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Trnava

210,000 € 1677 €/m²

člen NARKS

Reality Boleráz

Rodinný dom | 125.2 m²

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Boleráz

210,000 € 1677 €/m²

člen NARKS

FOX – predaj * kompletne zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom s okrasnou záhradou * Trnava - Kopánka

Reality Trnava

Rodinný dom | Lichardova | 150 m²

Predstavte si miesto, kde sa spája pokoj rodinného bývania s výbornou dostupnosťou do centra me

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Trnava

430,000 € 2867 €/m²

člen NARKS

Biely Kostol - časť Kočišské-ponúkame na predaj rodinný dom so záhradkou.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kočišské | 83.5 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový rodinný dom v Bielom Kostole v časti Kočišské. Dom má podlaho

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Domy na predaj Trnava

124,900 € 1496 €/m²

Smolenice - ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Rodinný dom | 216 m²

Ponúkame na predaj zrkadlovo riešené 2 rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v zastavanom území obc

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Smolenice

369,000 € 1708 €/m²

Ponúkame na predaj starší rozostavaný rodinný dom v Smoleniciach exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Rodinný dom | SNP | 160 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom na pozemku o výmere

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Smolenice

179,000 € 1119 €/m²

Smolenice-4-izbový rodinný dom s terasou a výhľadom na Smolenický zámok

Reality Smolenice

Rodinný dom | Lesná | 122 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj 4-izbový jednopodlažný rodinný dom v obci Smo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Smolenice

320,000 € 2623 €/m²

Zeleneč- REZERVOVANÉ !! Útulný 2-izbový rodinný dom v tichej uličke na predaj !!

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ulička | 43.18 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj útulný 2-izbový rodinný dom s podlahovou

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Zeleneč

168,000 € 3891 €/m²

Luxusný 5-izbový rodinný dom Zeleneč, Trnava – nadčasový dizajn, presklená terasa a dokonalé súkromie

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Ružová | 180 m²

Realitná kancelária Infinia Real Vám exkluzívne predstavuje na predaj výnimočný 5-izbový rodinn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zeleneč

399,900 € 2222 €/m²

PRIESTRANNÝ 5-IZBOVÝ DOM NA VEĽKOM POZEMKU (1 142 m²) S OBROVSKÝM POTENCIÁLOM | Križovany nad Dudváhom

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | 180 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv? Tento priestra

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

255,000 € 1417 €/m²

NA PREDAJ 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, wellness zónou a garážou – Suchá nad Parnou (Nové Vinohrady)

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Sucha nad Parnou | 93.8 m²

NA PREDAJ | 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom, wellness zónou a garážou – Suchá nad Parnou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

364,000 € 3881 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

IBA U NÁS, na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Cífer , cena 249000 eur. REZERVOVANÉ!!!

Reality Cífer

Rodinný dom | Nová | 100 m²

Na predaj ponúkame útulný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Cífer, cena domu je 2490

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Cífer

249,000 € 2490 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie