Rodinný dom | Kopánková | 180 m²
Ponúkame Vám na prenájom moderný dvojpodlažný rodinný dom – novostavbu, nachádzajúci sa vo vyhľ
1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jahodnícka | 398.12 m²
VÝRAZNÁ ZĽAVA – Objavte v našej ponuke perličku, a to výnimočnú 6-izbovú vilu v lone prírody Ma
382,000 € 960 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
Láka Vás predstava bývania v prírode, kde život je zároveň relax? Tak tento domček a s ním aj v
105,000 € 1313 €/m²
Rodinný dom | Pác | 168 m²
REZERVOVANÉ!! CASMAR Realitná kancelária ponúka na predaj štýlový, moderne riešený 4-izbový ro
289,900 € 1726 €/m²
Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²
Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn
950,000 € 2480 €/m²
Rodinný dom | Seredská | 117 m²
DAJAreality ponúka na predaj starší rodinný dom, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite obce Šúrov
159,990 € 1367 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 711 m²
Video obhliadka s vizualizáciou: https://youtu.be/dqOLoliZFHU TRNAVA REALITY v exkluzívnom zas
135,000 € 190 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
AZ. Ponúkame na predaj reprezentatívnu administratívnu budovu s vlastným dvorom a altánkom, nac
519,000 €
Rodinný dom | 0 m²
AZ. Ponúkame na predaj veľký 6-izbový rodinný dom s dvorom a altánkom, nachádzajúci sa priamo v
519,000 €
Rodinný dom | Majcichov | 117.8 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 3-izbový rodinný dom po rek
219,000 € 1859 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom samostatne stojaci, čiastočne zariadený dvojpodlažný rodinný
1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lovčická | 120 m²
Túžite po vlastnom dome, ale nové parcely s rozlohou 400 m² vám pripadajú malé? Môžete mať stav
139,000 € 1158 €/m²
Rodinný dom | 144.7 m²
V katastrálnom území Veľké Šúrovce 1, na pomedzí územia Valtov Šúr, vzniká nový projekt moderne
338,100 € 2337 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Realitná kancelária CASMAR vám ponúka moderný a štýlový developerský projekt pozostávajúci z 10
399,000 € 2494 €/m²
Rodinný dom | 113.9 m²
269,100 € 2363 €/m²
Rodinný dom | 122.4 m²
288,100 € 2354 €/m²
Rodinný dom | Hospodárska | 105 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu v novovybudovanej lokalit
285,000 € 2714 €/m²
Rodinný dom | Parková ulica | 95.5 m²
Ponúkame na predaj kvalitný a premyslene riešený rodinný dom, ktorý spája modernú architektúru,
350,000 € 3665 €/m²
Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²
reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce
280,000 € 2373 €/m²
Rodinný dom | Dolné Orešany | 130 m²
DK Real, s.r.o. pripravuje do predaja 4-izbový Rodinný dom vo výbornej lokalite v obci Dolné Or
155,000 € 1192 €/m²
Rodinný dom | Dolné Orešany | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-podlažný 5-izbový rodinný dom , v krásnej obci Dolné Orešany. Dispozič
175,000 € 875 €/m²
Rodinný dom | 102.2 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci murovaný – tehlový rodinný dom, situovaný na slnečnom rov
265,000 € 2593 €/m²
Rodinný dom | Hospodárska | 577 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, ktorý spája modernú architektúru, veľkorysý
450,000 € 780 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
CASMAR realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj výnimočný dvojdom s potenciálom nachádza
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.