Jedinečný stavebný pozemok pri hlavnej ceste Dolné Krškany

Reality Nitra

Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²

Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Nitra

199,000 € 1990 €/m²

Top
Top

Znížená cena PREDAJ 6i RD s pekným výhľadom a pozemkom 863m2

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Nitra

279,000 € 1231 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta s HOTOVOSŤOU hľadáme rodinný dom v okolí Nitry. Požiadavky klienta: 4-

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na kúpa Nitra

70,000 € 70000 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj udržiavaná chalupa s pozemkom 1646m2-Černík

Reality Nitra

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám udržiavanú chalupu v obci Čer

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Na predaj chalupa/rodinný dom s pozemkom 2034m2-Sasinkovo

Reality Nitra

Rodinný dom | 105 m²

Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám chalupu/rodinný domček s rozľ

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Nitra

69,000 € 657 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom -12km od Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | 97.51 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hloh

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

155,000 € 1590 €/m²

Na predaj 2-izbový rodinný dom, Zobor Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

Na predaj 2 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

205,000 € 1864 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

PRENÁJOM: Moderný 5-izbový rodinný dom-8 min. od centra Nitry, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | LUŽIANKY | 140 m²

8 MINÚT DO CENTRA | NOVOSTAVBA | 5 IZIEB | DVOJSPRCHA | ZÁHRADA S TERASOU V zastúpení kli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Inteligentný 5 izb. bungalov s bazénom, garážou RED OAK - Nitra, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | 213 m²

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom výnimočný 5-izbový rodinný dom typu bungalov s garážou a b

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

Mucha Estate | Rodinný dom v pokojnej časti kúsok od Nitry | priestor pre vlastné bývanie

Reality Nitra

Rodinný dom | Palárikova | 158 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 282 m² vo výnimočne

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Nitra

122,900 € 778 €/m²

LUŽIANKY / Luxusná novostavba 4-izbového rodinného domu s výhľadom na golfové ihrisko – prémiové bývanie pre náročných

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v nadštandar

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

407,000 € 3700 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj RD s 12 árovým pozemkom v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²

VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Nitra

380,000 € 1407 €/m²

Rodinný domček alebo rekreačná chata

Reality Nitra

Rodinný dom | 45 m²

Chcete bývať alebo relaxovať v takomto modernom drevodome z kvalitných materiálov? Vlastníte

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Nitra

60,000 € 1333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 4i dom-novostavba, 513m2, Lužianky

Reality Nitra

Rodinný dom | 130 m²

Predstavujeme Vám na predaj 4izbový rodinný bungalov - novostavba v Lužiankách okres Nitra so 5

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

411,900 € 3168 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 4-izbový rodinný dom v Šuranoch - Na Vršku

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

HD REALITY Vám predstavuje jedinečnú príležitosť na kúpu moderného 4-izbového rodinného domu, k

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 2312 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SÚLOVCE - 4 izbová rozostavaná novostavba pod lesom

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rod

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

160,000 € 1333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v Koniarovciach – ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária topnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

67,000 € 670 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Čermáň v meste Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 214.4 m²

NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom s krá

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Nitra

430,000 € 2006 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom Nitra – Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 64 m²

Exkluzívne iba u nás! Pokiaľ hľadáte menší rodinný dom ako alternatívu k bývaniu na sídlisku,

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

152,500 € 2383 €/m²

Predaj rozostavaný rodinný dom/bytový dom Nitra centrum

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - bytový dom/rodinný

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ rodinný dom v Mladom Háji

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²

Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,000 € 2066 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality v Martine (750)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Upresniť hľadanie