Vytvorte si domov bez kompromisov: Dom s veľkým potenciálom Nitra-Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Čabajská | 70 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj starší, tehlový rodinný dom v tichej a žiadanej lo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM 5-izbový rodinný dom /priestranné izby, garáž, dvor/

Reality Nitra

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Directreal Exkluziv - Veľkorysé bývanie – na skok od Promenády !! V jednej z najprestížnejší

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Bývanie na Zobore s výhľadmi, ktoré si zamilujete - pozemok 11 árov

Reality Nitra

Rodinný dom | Kamenná | 200 m²

Directreal Exkluziv - Dom na Zobore s dychberúcimi výhľadmi na 11árovom pozemku– miesto, kde s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Nitra

228,000 € 1140 €/m²

Novinka
Novinka

Zamilujte sa na prvý pohľad: Zrekonštruovaný dom, kde sa stačí len nasťahovať Čermáň - Hurbanova ul.

Reality Nitra

Rodinný dom | Hurbanova | 320 m²

Realitná kancelária Realita Vám ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení krásny, veľkorysý, dos

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1153 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie –Drážovce pri Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | Drážovce | 1,076 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie – Drážovce pri Nitre Ponúkam na predaj pozemok s rodinn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 € 107 €/m²

Rodinný dom s krásnym pozemkom Čakajovce - Nitra (klenbová vínna pivnica)

Reality Nitra

Rodinný dom | 250 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 4 izb. Rodinný dom s vínnou klenbovou pivnicou na krásnom pozemk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

219,990 € 880 €/m²

Prerobený dom s veľkým pozemkom - Chrenová, Nitra (TOP lokalita)

Reality Nitra

Rodinný dom | 192 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izb. Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii s krásnym pozemkom vo v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

397,800 € 2072 €/m²

Moderný 6 izb. rodinný dom, garáž + BONUS, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 360 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 6 izb. rodinný dom s garážou po kompletnej nadštandardnej rekonš

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

450,000 € 1250 €/m²

TOP novostavba RD v štandarde, tep. čerpadlo! (15 min. od Nitry)

Reality Nitra

Rodinný dom | 109 m²

B10 Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť výberu prev

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

209,990 € 1927 €/m²

Predaj 5 izb. RD, balkón, garáž, Dolnohorská ul., Zobor, Šindolka

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 300 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnym výhľadom na Dolnohorskej ulici

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

249,900 € 833 €/m²

Moderne modulárne domy na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka jedinečnú možnosť ubytovania. Sú vhodné ako modulár

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

52,000 €

Dom na predaj na Šudoly

Reality Nitra

Rodinný dom | Šudolská | 131 m²

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj Hrubu Stavbu domu vo vyhladavanej lokalite

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

207,000 € 1580 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 1812 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj priestranný rodinný dom v TOP lokalite Nitra spodná časť Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situ

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 1117 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, Fabrická ul., NITRA

Reality Nitra

Rodinný dom | Fabrická | 172 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, F

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

229,000 € 1331 €/m²

Predám RD Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | Dubíkova | 172 m²

Predám RD Nitra - Mlynárce s veľkým pozemkom. RD je možné využiť ako dvojgeneračný. Prízemia má

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

310,000 € 1802 €/m²

Vypredané - RD časť dvojdomu v NOVOSTAVBE - Rišňovce Salaše.

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 108 m²

Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

235,870 € 2184 €/m²

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 130 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,700 € 2075 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Rodinný dom-Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 140 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

389,900 € 2785 €/m²

Predám novostavbu rodinného domu Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Lužianky | 115 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Lužianky neďaleko od

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj 4-izbová novostavba bungalova Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový bungalov s dvojgarážou a terasou v meste Nitra časť Kynek. Ploc

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 2280 €/m²

4-izbový dvojdom, Kynek, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj polovicu dvojdomu v stave holodom na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

244,000 € 1525 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23012)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie