Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²
Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje
199,000 € 1990 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
279,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na
330,000 € 2538 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta s HOTOVOSŤOU hľadáme rodinný dom v okolí Nitry. Požiadavky klienta: 4-
70,000 € 70000 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám udržiavanú chalupu v obci Čer
Info v RK
Rodinný dom | 105 m²
Hľadáte vhodné víkendové miesto na oddych s rodinou? Ponúkame Vám chalupu/rodinný domček s rozľ
69,000 € 657 €/m²
Rodinný dom | 97.51 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Alekšince 13km od Nitry a 12km od mesta Hloh
155,000 € 1590 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj 2 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o v
205,000 € 1864 €/m²
Rodinný dom | LUŽIANKY | 140 m²
8 MINÚT DO CENTRA | NOVOSTAVBA | 5 IZIEB | DVOJSPRCHA | ZÁHRADA S TERASOU V zastúpení kli
1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 213 m²
B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom výnimočný 5-izbový rodinný dom typu bungalov s garážou a b
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Palárikova | 158 m²
Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 1 282 m² vo výnimočne
122,900 € 778 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový rodinný dom v nadštandar
407,000 € 3700 €/m²
Rodinný dom | Dolnozoborská | 270 m²
VM Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s celkovou výmerou pozemku 1244 m², nachádzajúci sa na
380,000 € 1407 €/m²
Rodinný dom | 45 m²
Chcete bývať alebo relaxovať v takomto modernom drevodome z kvalitných materiálov? Vlastníte
60,000 € 1333 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predstavujeme Vám na predaj 4izbový rodinný bungalov - novostavba v Lužiankách okres Nitra so 5
411,900 € 3168 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²
HD REALITY Vám predstavuje jedinečnú príležitosť na kúpu moderného 4-izbového rodinného domu, k
289,000 € 2312 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rod
160,000 € 1333 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Realitná kancelária topnehnutelnosti.eu Vám ponúka na predaj rodinný v obci Koniarovce, len 15
67,000 € 670 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest
239,000 € 1258 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 214.4 m²
NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám Exkluzívne ponúka na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom s krá
430,000 € 2006 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 64 m²
Exkluzívne iba u nás! Pokiaľ hľadáte menší rodinný dom ako alternatívu k bývaniu na sídlisku,
152,500 € 2383 €/m²
Rodinný dom | Smetanova | 600 m²
Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rozostavaný objekt - bytový dom/rodinný
Cena dohodou
Rodinný dom | Nevyplnená | 106 m²
Moderné rodinné bývanie na dosah prírody aj práce – 4-izbový prízemný dvojdom v Mladom Háji (H
219,000 € 2066 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.