Rodinný dom | Bohúňova | 120 m²
ZNÍŽENÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný
259,999 € 2167 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na
216,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Šuranská | 70 m²
Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka
149,000 € 2129 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest
239,000 € 1258 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj 3 izbový dvojpodlažný rodinný dom na Zobore v tichej uličke pod lesom. Na pozemku o
205,000 € 1864 €/m²
Rodinný dom | Šúdolská | 268 m²
Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v tichej časti Nitry – Šúdol. Nehnuteľn
499,000 € 1862 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 195 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
Cena dohodou
Rodinný dom | Novozámocká | 100 m²
Ponúkame na predaj rozsiahli stavebný pozemok v atraktívnej lokalite Krškany, ktorý poskytuje
199,000 € 1990 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
279,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na
330,000 € 2538 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed
Cena dohodou
Rodinný dom | 0 m²
Naša realitná kancelária LP reality ponúka jedinečnú možnosť ubytovania. Sú vhodné ako modulár
52,000 €
Rodinný dom | Šudolská | 131 m²
Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj Hrubu Stavbu domu vo vyhladavanej lokalite
207,000 € 1580 €/m²
Rodinný dom | Klastorska | 260 m²
Hľadáte pre svoju rodinu pokojné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Nitre? Ponúk
1,650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Drážovce | 1,076 m²
🏡 Pozemok s rodinným domom na zbúranie – Drážovce pri Nitre Ponúkam na predaj pozemok s rodinn
115,000 € 107 €/m²
Rodinný dom | Fabrická | 172 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Predaj staršieho RD s pozemkom a murovanej garáže v radovej zástavbe, F
229,000 € 1331 €/m²
Rodinný dom | Dubíkova | 172 m²
Predám RD Nitra - Mlynárce s veľkým pozemkom. RD je možné využiť ako dvojgeneračný. Prízemia má
310,000 € 1802 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 108 m²
Ponúkame na predaj Novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Rišňovce časť Salaš v novovybudo
235,870 € 2184 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | - | 300 m²
Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra pozemok- 600 m2 -tehlový rodinný dom -úžitková plocha 14
389,900 € 2785 €/m²
Rodinný dom | Lužianky | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu v tichej lokalite v obci Lužianky neďaleko od
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Kynek | 160 m²
Ponúkame Vám na predaj polovicu dvojdomu v stave holodom na Kyneku v Nitre. Rodinný dom sa rozp
244,000 € 1525 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.