Kompletná rekonštrukcia, 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bulikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3- izbový byt s loggiou, Bulíkova ul., Bratislava-Petržalka ZÁKLADNÉ IN

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Chatka s nádhernou vinicou, Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 20 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Chatka s vinicou Pozemok o výmere 2

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

45,000 € 3475 €/m²

NOVÁ CENA Na predaj pozemok na výstavbu chaty, Kysak-Brezie

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | 600 m²

Ako majitelia ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 600 m² v lokalite Kysak – Brezie (

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

37,999 € 63 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľaty

Reality Veľaty

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miloš Kubica, kontakt: 0911 080 441, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľaty

133,888 € 744 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL - Predaj chatky so záhradou, Janova Lehota (okres Žiar nad Hr

Reality Žiar nad Hronom

Záhrada | Nezadaná | 398 m²

Link na video: https://youtu.be/Btp_cRZIRbw SLOVREAL ponúka na predaj záhradnú chatku v obľúbe

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

18,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - Predaj rodinného domu - v meste Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Link na video: https://youtu.be/g-G-yfG2wrU Realitná kancelária SLOVREAL: Na predaj jedinečný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Handlová

269,999 € 1350 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný rodinný dom s garážou v Považskej Teplej

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju rodinu ? Tento priestranný rodinný dom na slnečnom pozemku s r

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

189,000 € 189000 €/m²

Garáž po rekonštrukcii

Reality Žilina

Garáž | Rajecká cesta | 18 m²

Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj garáž, ktorá prešla kompletnou rekonšt

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1667 €/m²

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Orná pôda, Košice – Krásna

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 3,358 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu v katastrálnom území Krásna, obec: Košice – Krásna v časti Sajkov.

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

13 €/m2 13 €/m2

Rodinný dom - holodom v obci Lemešany, pozemok 500 m2

Reality Lemešany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj plánovanú stavbu rodinného domu v štádiu holodomu v obci Lemešany, vzdialene

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lemešany

235,000 € 2350 €/m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 209 m²

+++ JEDINEČNÁ PONUKA MEŠTIACKEHO DOMU V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY NA PREDAJ+++Kamenár&Partners

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

450,000 € 2153 €/m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++

Reality Stará Turá

1 izbový byt | Gen.M.R Štefánika | 31 m²

+++ EXKLUZÍVNA PONUKA 1 IZBOVÉHO BYTU V NOVOSTAVBE S VLASTNÝM PARKINGOM+++ Kamenár&Partners Vá

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

94,900 € 3061 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt v Dúbravke Pod Záhradami

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária JKV REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt v Bratislave, časť Dúbravka.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

PRIESTORY NA PRENÁJOM: Obchodné centrum JASNA Shopping City, Liptovský Mikuláš, 40m2

Reality Liptovský Mikuláš

Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 40 m²

Priestor č. 2.21, JASNA SC – 40m2, 1. poschodie s výťahom, bezbariérový prístup Cena za prenájo

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Liptovský Mikuláš

270 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom skladových (chladené) a kancelárskych priestorov, Ružomberok

Reality Ružomberok

Priestor pre sklad | Bystrická cesta | 507 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové (chladené) a kancelárske priestory Ružomberok, Bystrická ces

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Priestory na prenájom Ružomberok

Cena dohodou

3917a - Na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt. stavebný pozemok v obci Martovce

Reality Martovce

Rodinný dom | Stredná | 140 m²

ALTAGRIC Reality ponúka na predaj starší rodinný dom vhodný na kompletnú prestavbu alt, ako sta

Publikované: 31.03.2022 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Martovce

34,000 € 243 €/m²

Sklad na prenájom, 52,92 m2, Komárno - Nová Stráž

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Hlavná | 52.92 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v budove PROFI centrum Nová Stráž. Prvý sklad (

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 15.12.2025
Priestory na prenájom Komárno

327.05 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu 52 m2, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 52 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic na T

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rodinný dom, Banská Štiavnica, Banky, Hadová, plus pozemky

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hadová | 80 m²

Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

100,000 € 1250 €/m²

Novinka
Novinka

Priestraný 4- izbový rodinný dom v centre Bernolákova

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Poštová | 101 m²

Priestraný 4-izbový rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej lokalite v centre Bernolákova. P

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

379,000 € 3752 €/m²

Luxusný 4 iz. rodinný dom s bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Sládkovičova | 142 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný priestranný 4-izbový rodinný dom s dvojgarážou a bazénom. Nehn

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 06.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

585,000 € 4120 €/m²

Prenájom podnikateľského priestoru – 140 m² – Nádvorie Európy, Komárno

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nám. gen. Klapku | 140 m²

Ponúkame Vám na prenájom atraktívny podnikateľský priestor s výmerou 140 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Komárno

400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

🏡 INVESTIČNÝ PROJEKT – 8 BYTOV, SOMOTOR (OKR. TREBIŠOV)

Reality Somotor

Apartmánový dom | 800 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj developerský proj

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Somotor

285,000 € 356 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Rodinné domy na predaj (23060)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30399)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie