REZERVOVANÉ I Úplne nový 2i byt zariadený architektom na mieru s garážovým státím I SLNEČNICE UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 64.5 m²

Príjemná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaše pohodlie. Realitná kancelária ROYALTY´S p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4326 €/m²

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

PRENÁJOM - Parkovacie miesto v podzemnej garáži - Žellova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Žellova | 12.5 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto v podzemnej garáži na Žellovej ulici, vchod do garáže

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kryté parkovacie státie Rínok Rača

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Františka Kubu | 12 m²

Ponúkam na prenájom prekryté parkovacie státie v projekte Rínok Rača. Jedná sa o vyhľadávanú lo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

70 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

BALATON - moderná gastroprevádzka s investičným potenciálom - Zamárdi, BALATON

Reality Balatonalmádi

Hotel, penzión, ubytovňa | Maďarsko | Balatonalmádi

Predaj: BALATON, Zamárdi, nová moderná reštaurácia s vlastným pozemkom 1040 m2 a parkingom Pon

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Balatonalmádi

590,000 € 2950 €/m²

PREDAJ - Priestor vhodný na podnikanie vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Trenčianska | 168 m²

PREDAJ - Ponúkame na predaj obchodný priestor vo výbornej lokalite v novostavbe Rozadol na Tren

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 2143 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok s priamym vstupom do jazera l GREEN RESIDENCE Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Rezidenčná ulica | 1,396 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

Info v RK

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rezidencia K Železnej Studienke | Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EUROVEA | office budova Pribinova 40 | PREVÁDZKA KAVIARNE NA ODSTÚPENIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Pribinova | 80.35 m²

Vitajte v „Eurovea City. Realitná kancelária ROYALTY´S ponúka na odstúpenie kaviareň na prízem

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ - Krásny rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Tomanova | 340 m²

Ponúkame na predaj pekný nový rodinný dom vo Vajnoroch na ulici Tomanova - tichá lokalita. Dom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

720,000 € 2118 €/m²

Slnečný pozemok veľkorysých rozmerov - Devínska cesta, časť Zlaté schody.

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 1,478 m²

PLAZA REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bratislave - Devín, na hra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

549,900 € 372 €/m²

Kancelárske priestory Žilina - centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 17 m²

Na prenájom podkrovný kancelársky priestor s umývadlom na 2./2 poschodí mešťanskej budovy. Kanc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

160 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom - Výrobná hala 1200m2 Ružomberok - Biely Potok

Reality Ružomberok

Výrobný objekt | Korytnická | 1,200 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti prezentujeme ponuku prenájmu výrobnej haly s možnosťou využi

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na prenájom Ružomberok

5,000 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom, vhodný aj na podnikanie

Reality Valaská Dubová

Iný priestor | Nezadaná | 53 m²

Exkluzívne ponúkme na predaj rodinný dom vhodný aj na podnikanie Ponúkame na predaj menší rod

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na predaj Valaská Dubová

60,000 € 1132 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, ČIASTOČNÁ REK., 859 m2, KRÁSNA PRÍRODA

Reality Komjatná

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Rodinný dom v Komjatnej – pokoj, príroda a skvelá dostupnosť! Ponúkame na predaj samostatne st

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Domy na predaj Komjatná

208,000 € 1083 €/m²

člen NARKS

Pozemok -Liptovské Sliače (Vyšný Sliač)

Reality Liptovské Sliače

Záhrada | Vyšný sliač | 502 m²

Na predaj: krásny pozemok vhodný na záhradu, chatu alebo mobilný domček Ponúkame na predaj

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

34,000 € 68 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v stave holodomu na ulici KAROLA SIDORA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

223,000 € 1174 €/m²

člen NARKS

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačná chata - Liptovská Sielnica

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Na predaj štýlová rekreačná chata v srdci Liptova – vhodná aj na trvalé bývanie! Lokalita: Lip

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

295,000 € 2107 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

JEDINEČNÁ CHATA UPROSTRED PRÍRODY, KLOKOČOV

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

AKTUALIZÁCIA : REZERVOVANÉ Chalupa na predaj – Pokojné bývanie v lone prírody Ponúkame na pre

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

146,000 € 730 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Zelená | 256 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný na rovinatom pozemku v radovej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

496,000 € 1938 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie