SRA | Slnečný byt v rodinnom dome, v blízkosti Bratislavského Hradu, Staré mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 95 m²

Predstavte si rannú kávu v slnkom zaliatej kuchyni s nádherným výhľadom na Bratislavský hrad

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 02.04.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

SRA | slnečný 4i byt – pivnica, garáž, k dispozícii IHNEĎ, Ružinov – Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²

Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Vidiecky dom + zabehnutá chata na rozľahlom pozemku (2243 m²) | Čierny Balog – Medveďov

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre DIY projekt alebo investíciu so skvelým potenciálom na Airbn

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

SRA | 4 izb. novostavba,, MOŽNOSŤ ODPOČTU DPH, Nová Dedinka, ul. Agátova

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Agátová | 103 m²

V Novej Dedinke vyrástli tri krásne moderné bungalovy – jeden je už predaný, dva sú pripravené

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

324,900 € 3154 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA Rodinný šesťizbový dom v obci Uhorské okr Poltár

Reality Uhorské

Rodinný dom | Nezadaná | 228 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame Rodinný dom s veľkou hospodárskou budovou v obci Uhorské (okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Uhorské

79,990 € 351 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3835m2 a Rodinný dom v obci Stredné Plachtince

Reality Stredné Plachtince

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Bývanie s vôňou tradície a nekonečným priestorom v Stredných Plachtinciach Hľadáte únik z mesta

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Stredné Plachtince

59,999 € 364 €/m²

**NOVINKA** Čínska ul. !!! SÍDLISKO ŤAHANOVCE, NOVOREKONŠTRUOVANÝ, 4-izb. byt

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

4 izbový byt | Čínska | 80 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ 4 - izbový byt v osobnom vlastníctve s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

218,980 € 2737 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - 2 izbový byt s lodžiami - ul. Podháj, Radvaň - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Podháj | 44.54 m²

REALITY Fair ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Podháj, v mestskej časti Radvaň v Banskej B

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

120,000 € 2694 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANE - PREDÁM 1,5i byt NARCISOVA ul po komplet rek.

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Narcisová | 39 m²

R E Z E R V O V A N É ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú... na predaj krásny a út

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4744 €/m²

Prenájom 5-izbového bytu – centrum Trnavy, Hlavná ulica (pasáž)

Reality Trnava

5 a viac izbový byt | Ulica Hlavná | 130 m²

Prenájom 5-izbového bytu – centrum Trnavy, Hlavná ulica (pasáž) Základné informácie: -Lokalita

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Trnava

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: Pozemok s budúcou výstavbou prístupovej komunikácie a IS v obci Pavlice

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,550 m²

Radi by ste uložili svoje peniaze do pozemku, z ktorého bude v budúcnosti pozemok určený pre vý

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Trnava

80,000 € 52 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM: Ponuka prenájmu reprezentatívnych kancelárskych priestorov

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 50 m²

Ponúkame na prenájom luxusné administratívne priestory s rozlohou 50 m², ideálne pre sídlo vaše

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: Luxusný administratívny priestor na prenájom – 300 m² pre náročných

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 300 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárske priestory, ktoré budú odrážať prestíž vašej spoločnosti? Po

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

3,900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ 1 a 1/2 izbový byt, Holloháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

2 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 1 a

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

69,000 € 1605 €/m²

Kancelársky priestor s parkovaním, 73,5m2, Južná Trieda

Reality Košice-Juh

Administratívny objekt | Južná trieda | 73 m²

Na prenájom kancelária o celkovej výmere 73,5 m2, nachádzajúca sa na Južnej Triede v Košiciach.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača - TOP lokalita

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 69.63 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Rínok Rača, Bratislava – Rača, ktorý predsta

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 5084 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na prenájom dizajnový 3-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 79.41 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný, štýlovo zariadený 3-izbový byt situovaný v ikonickom rezidenčno

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: 5 izbový rodinný dom s garážou a 8 ár. pozemkom v Smoleniciach.

Reality Smolenice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom (chalupu) v prekrásnom prostredí Smoleníc (časť – Smole

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Smolenice

157,000 € 1308 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Šúrovce – pozemok 643m2

Reality Šúrovce

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Chcete bývať v obci s dobrou občianskou vybavenosťou len 13 km vzdialená od krajského mesta Trn

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Pozemky na predaj Šúrovce

84,900 € 132 €/m²

člen NARKS

Výnosné rodinné rančo pri Trnave na odstúpenie – miesto s atmosférou a veľkým potenciálom

Reality Trnava

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame zabehnuté a výnosné rančo pri Trnave, ktoré je ideálnou voľbou pre každého, kto túži s

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Trnava

110,000 € 110 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ: Exkluzívny klimatizovaný byt v luxusnej novostavbe Malý Paríž.

Reality Trnava

1 izbový byt | Hornopotočná | 40.5 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny klimatizovaný byt v luxusnej novostavbe Malý Paríž, ktorá sa nach

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Trnava

165,000 € 4074 €/m²

člen NARKS

Reprezentatívny obchodný priestor, 65m2, Dunajská, Košice.

Reality Košice-Juh

Obchodné priestory | Dunajská | 65 m²

Na prenájom klimatizovaný a reprezentatívny priestor pre Vaše úspešné podnikanie, nachádzajúci

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

31 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ 1 a 1/2 izbový byt, Holloháza, Maďarsko

Reality Hollóháza

2 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

59,000 € 1595 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie