Hľadáme pre klienta 3 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

93,000 € 103 €/m²

Dvojkancelária, cca 53 m2, výhodná poloha, Bratislava-Ružinov, Hraničn

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priemyselný areál (družstvo) Blesovce

Reality Blesovce

Priestor pre sklad | 46,800 m²

Ponúkame vám na predaj priemyselný areál ( družstvo ) v obci Blesovce. Predmetom predaja sú bud

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Blesovce

Cena dohodou

4 izbový rodinný dom bungalov novostavba Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | 101.59 m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

326,000 € 3209 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

175,000 € 161 €/m²

Predaj rodinný dom Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 498 m²

PREDAJ – 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Zbehy Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zbehy

238,000 € 478 €/m²

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Predám 4-izbový RD v obci Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 86 m²

Predávame 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Zálužie. Rozloha pozemku je 1450m2 z toho je 102m2

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

155,000 € 1802 €/m²

RD Čierna Voda s pozemkom 1486m2

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Čierna Voda okr. Galanta v tichej lokalite obce .

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čierna Voda

120,000 € 1111 €/m²

3i byt ulica Cyrila a Metoda Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila A Metoda | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou, Cyrila A Metoda. Plocha: úžitková 63m

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1857 €/m²

Predávam veľký pozemok v oblasti Veľké Zálužie s rozlohou 1584m2

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,584 m²

Predávam veľký pozemok v tichej oblasti vo Veľkom Záluží. 1584m2, ÚPI-výstavba RD, parcela:899/

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

202,900 € 128 €/m²

Chata Nemečky - okr. Topoľčany

Reality Nemečky

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú chatu/ rekreačný domček v obci Nemečky, v tichej lokalite pod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemečky

180,000 € 1200 €/m²

Chata na predaj - osada Priateľstvo, Tovarníky

Reality Tovarníky

Chalupa, rekreačný domček | tichá | 60 m²

Nová cena!!! Ponúkam na predaj rekreačnú chatu v obci Tovarníky, v záhradkarskej osade "Priateľ

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tovarníky

Cena dohodou

Kancelária na prenájom Topoľčany - Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

130 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3 i RD Partizánske – Veľké Bielice pozemok 856 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v Partizánskom v katastrálnom území Veľké Bielice

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

66,500 € 924 €/m²

Na predaj kancelárske a obchodné priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Kancelárie, administratívne priestory | 230 m²

MOŽNÝ ODPOČET DPH. Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu kancelárskych a obchodných priesto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

255,000 € 1109 €/m²

3 izbový byt Humenné s logiou v tichom prostredí.

Reality Humenné

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

117,000 € 1648 €/m²

Na prenájom obchodné - kancelárske priestory v Partizánskom - Šípok

Reality Partizánske

Obchodné priestory | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné poprípade kancelárske priestory v Partizánskom na sídlisku Š

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom skladová hala v Partizánskom.

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok Nemečky

Reality Nemečky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,300 m²

Ponúkam na predaj pozemok s výmerou cca 1300 m². Pozemok sa nachádza v intraviláne v obce Nemeč

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemečky

55,000 € 42 €/m²

Na predaj 5 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany - rožný pozemok

Reality Partizánske

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

139,000 € 908 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 861 m² Partizánske – Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 861 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 861 m². Pozemok je vedený ako zastavaná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

125,000 € 145 €/m²

4 izb. RD v Chynoranoch, okres Partizánske

Reality Chynorany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba u nás Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany, okre

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chynorany

133,900 € 1217 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie