Na predaj pozemok v Kolačne

Reality Kolačno

Záhrada | 538 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

16,140 € 30 €/m²

Rod. dom Hradište 88.000,- Euro - ZNÍŽENÁ CENA!!!

Reality Hradište

Rodinný dom | 120 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Hradište, okres

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hradište

88,000 € 733 €/m²

Rodinný dom Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Kovarce, okr. Topoľčany. Plocha: úžitková 180m2, pozemku 6

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kovarce

215,000 € 796 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Partizánskom – Šimonovany, pozemok 10

Reality Partizánske

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti Šimonovany

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

159,000 € 1060 €/m²

Na predaj zabehnutá reštaurácia s pozemkami 4956 m2 – možnosť výstavby

Reality Partizánske

Reštaurácia | n | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zabehnutú reštauráciu - kaviareň v Partizánskom pri hlavnom ťahu. Podlah

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Partizánske

Cena dohodou

Kúpim 2-3izbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-3 izbový byt v Topoľčanoch, nie okrajové časti. Byt by mal byť

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

Pozemok

Reality Haláčovce

Orná pôda | 732 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný slnečný pozemok - zapísaný ako orná pôda v obci Haláčovce neďaleko

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Haláčovce

50,000 € 68 €/m²

V Ružinove na prenájom administratívne priestory o veľkosti 320 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 320 m²

Na rozhraní Ružinov – Nové Mesto ponúkame na prenájom 320 m² priestor. Nachádza sa na 7. NP a f

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novozrekonštruované kancelárie v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Dvojkrížna | 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne prerobené kancelárie v Podunajských Biskupiciach na Dvojkríž

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9.58 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor 110,34 m2 v širšom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor 110,34 m2, nachádzajúci sa 1.p. polyfunkčnej budo

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie - Elektrárenská ulica, Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 34 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie Bratislava - Nové Mesto, Elektrárenská ulica. Plocha: úžitk

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Samostatný kancelársky celok 89m2, Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 89.86 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajn

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,183 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením 1305 m2 v Partizánsk

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | 1,305 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, na ktorý je vydané stavebné povolenie na stavbu rodinn

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

153,000 € 117 €/m²

Na predaj záhradná chatka so záhradkou – Partizánske, časť Návojovce

Reality Partizánske

Chalupa, rekreačný domček | Návojovce | 10 m²

Ponúkame Vám na predaj útulnú záhradnú chatku so záhradkou o celkovej výmere 407 m² v záhradkár

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánske

24,500 € 2450 €/m²

Poľnohospodársky areál Horné Obdokovce okres Topoľčany, rozsiahle poze

Reality Horné Obdokovce

Priestor pre sklad | 5,500 m²

Na predaj areál bývalého hospodárskeho dvora obec Horné Obdokovce – okres Topoľčany. Výmera cel

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Horné Obdokovce

450,000 € 82 €/m²

Na predaj 3 i RD v Partizánskom – Veľké Bielice, pozemok 446 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | Veľké Bielice | 97 m²

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom nachádzajúci sa v mestskej časti Veľké Bielice v Part

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

135,000 € 1392 €/m²

Prenájom - 2byt - Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Skýcovská | 62 m²

Ponúkam na prenájom zariadený 2 izbový byt v meste Topoľčany, ul. Skýcovská. Plocha: úžitková 6

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pozemok 1840 m2 Dolné Štitáre

Reality Štitáre

Záhrada | 1,840 m²

Na predaj 1840 m2 pozemok v celosti, parcela C v zastavanom územi obce Štitáre -záhradkárskej

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

48,000 € 26 €/m²

Rodinný dom Hajná Nová Ves

Reality Hajná Nová Ves

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Hajná Nová Ves , okr. Topoľčany. Rodinný dom z roku cca 19

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hajná Nová Ves

65,000 € 650 €/m²

Zachovalý rodinný dom Urmince

Reality Urmince

Rodinný dom | Tichá | 150 m²

Ponúkame vám na predaj zachovalý rodinný dom v obci Urmince kúsok od Topoľčian v smere na mesta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Urmince

155,000 € 1033 €/m²

Administratívna budova na podnikanie Ludanice

Reality Ludanice

Kancelárie, administratívne priestory | ticha | 352 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívna budova Ludanice, ticha. Plocha: úžitková 352m2, zastavan

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Ludanice

360,000 € 1023 €/m²

Veľký rodinný dom Podhradie

Reality Podhradie

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v podhorskej obci Podhradie na hlavnej trase . Ploch

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Podhradie

166,000 € 664 €/m²

3 izbový byt s balkónom Topoľčany

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Krušovská | 64 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany blízko centra . Nachádza sa n

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

135,000 € 2109 €/m²

2 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Krušovská | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v meste Topoľčany na ul. Krušovská blízko v cent

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie