3 izbový byt s balkónom Topoľčany / VYPLATENA ZALOHA

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Bazovského | 74 m²

Ponúkame vám na predaj 3 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v meste Topoľčany s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Budova Topoľčany NA PREDAJ

Reality Topoľčany

Reštaurácia | M. Rázusa | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu na rôzne využitie v meste Topoľčany na ulici M. Rázusa. Momentá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

460,000 € 2556 €/m²

Stavebný pozemok Topoľčany / aj na dva domy

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 1,417 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok buď na jeden dom alebo pre dva rodinné domy priamo v

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garsonky Topoľčany

Reality Topoľčany

Dvojgarsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Novostavba Rodinný dom Nemčice / VYPLATENA ZALOHA

Reality Nemčice

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Nemčice , ktorá začne september 2025 . Jed

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nemčice

Cena dohodou

PRENÁJOM: Potravinový sklad 1125m2, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 1,125 m²

Ponúkame Vám na prenájom potravinvý sklad v Bratislave - Podunajské Biskupice, Závodná ul., skl

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom kancelária 12,5m2 - Drieňová ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová ulica. Plocha: úžitková 12,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PREDAJ: Sklad (aj potravinový) 1125m2, Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Priestor pre sklad | Závodná | 1,125 m²

Ponúkame Vám na prenájom v Bratislave - Podunajské Biskupice, sklad vhodný pre rôzne využitie (

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Prenájom kancelárskych priestorov do 600 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory od 16 do 600 m2 nachádzajúce sa v areály spoločn

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom skladových priestorov 320 m2 v Rači

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Staviteľská | 320 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory v Žabom majery o celkovej výmere 320 m2 so samostat

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok na rekreáciu, Horný Vadičov

Reality Horný Vadičov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,411 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v obci Horný Vadičov o rozlohe 5411m2. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horný Vadičov

109,000 € 20 €/m²

Garáž na predaj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Garáž | Čierne Háje | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž v Považskej Bystrici, v lokalite Čierne Háje. Garáž je v dobrom

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | 99 m²

Ponúkame na predaj starší 3-izbový rodinný dom s charakterom vidieckeho bývania, situovaný na p

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

110,000 € 1111 €/m²

Prenájom moderného nebytového priestoru na ul. E. Wenzla, Rača

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | 107 m²

Ponúkame na prenájom moderný nebytový priestor v novostavbe RNDZ na ulici Eduarda Wenzla, v mes

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj novostavba 3 i RD Malé Kršteňany s bazénom so slanou vodou

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu v obci Malé Kršteňany okres Parti

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

235,000 € 3133 €/m²

Hľadáme pre klienta 3 i byt v Partizánskom

Reality Partizánske

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre klientku trojizbový byt aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v Partizánskom. Môže byť

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

ZĽAVA:NOVÁ CENA 93 000 eur Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov? Ponúkame Vám predaj st

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

93,000 € 103 €/m²

Dvojkancelária, cca 53 m2, výhodná poloha, Bratislava-Ružinov, Hraničn

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priemyselný areál (družstvo) Blesovce

Reality Blesovce

Priestor pre sklad | 46,800 m²

Ponúkame vám na predaj priemyselný areál ( družstvo ) v obci Blesovce. Predmetom predaja sú bud

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Blesovce

Cena dohodou

4 izbový rodinný dom bungalov novostavba Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | 101.59 m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

326,000 € 3209 €/m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Trnovec nad Váhom Hľadáte bývanie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

175,000 € 161 €/m²

Predaj rodinný dom Zbehy

Reality Zbehy

Rodinný dom | Nezadaná | 498 m²

PREDAJ – 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Zbehy Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zbehy

238,000 € 478 €/m²

Predaj 2- izbový byt s výmerou 46m2, Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Nezadaná | 46 m²

Ponúkam na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m² + pivnica, situovaný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

120,000 € 2609 €/m²

Predám 4-izbový RD v obci Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 86 m²

Predávame 4-izbový rodinný dom v obci Veľké Zálužie. Rozloha pozemku je 1450m2 z toho je 102m2

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

155,000 € 1802 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23066)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie