Na predaj pozemok v Kolačne

Reality Kolačno

Záhrada | 538 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 538 m2 v obci Kolačno okres Partizánske. Pozemok sa na

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kolačno

16,140 € 30 €/m²

Na predaj 3 i RD Partizánske – Veľké Bielice pozemok 856 m2

Reality Partizánske

Rodinný dom | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v Partizánskom v katastrálnom území Veľké Bielice

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

66,500 € 924 €/m²

Na predaj kancelárske a obchodné priestory v Partizánskom

Reality Partizánske

Kancelárie, administratívne priestory | 230 m²

MOŽNÝ ODPOČET DPH. Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu kancelárskych a obchodných priesto

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Partizánske

255,000 € 1109 €/m²

3 izbový byt Humenné s logiou v tichom prostredí.

Reality Humenné

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Humennom na Partizánskej ulici. Byt sa nachádza na 3. 8 p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

117,000 € 1648 €/m²

Na prenájom obchodné - kancelárske priestory v Partizánskom - Šípok

Reality Partizánske

Obchodné priestory | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné poprípade kancelárske priestory v Partizánskom na sídlisku Š

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom skladová hala v Partizánskom.

Reality Partizánske

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,821 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu pre sklad v Partizánskom v areáli bývalej fabriky. Cena nájmu je

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Partizánske

2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok Nemečky

Reality Nemečky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,300 m²

Ponúkam na predaj pozemok s výmerou cca 1300 m². Pozemok sa nachádza v intraviláne v obce Nemeč

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemečky

55,000 € 42 €/m²

Na predaj 5 i rodinný dom Partizánske - Šimonovany - rožný pozemok

Reality Partizánske

Rodinný dom | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj paťizbový rodinný dom (poldom) v Partizánskom vo vyhľadávanej časti mest

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Partizánske

139,000 € 908 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 861 m² Partizánske – Veľké Bielice

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Bielice | 861 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 861 m². Pozemok je vedený ako zastavaná

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

125,000 € 145 €/m²

4 izb. RD v Chynoranoch, okres Partizánske

Reality Chynorany

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Iba u nás Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Chynorany, okre

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Chynorany

133,900 € 1217 €/m²

Novostavba Rodinný dom Nemčice / VYPLATENA ZALOHA

Reality Nemčice

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Nemčice , ktorá začne september 2025 . Jed

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nemčice

Cena dohodou

Kancelária na prenájom Topoľčany - Tovarnícka ulica

Reality Topoľčany

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v meste Topoľčany, Tovarnícka. Nachád

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Topoľčany

130 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Budova Topoľčany NA PREDAJ

Reality Topoľčany

Reštaurácia | M. Rázusa | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu na rôzne využitie v meste Topoľčany na ulici M. Rázusa. Momentá

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

460,000 € 2556 €/m²

Stavebný pozemok Topoľčany / aj na dva domy

Reality Topoľčany

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 1,417 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok buď na jeden dom alebo pre dva rodinné domy priamo v

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

165 €/m2 165 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom garsonky Topoľčany

Reality Topoľčany

Dvojgarsónka | J.Matušku | 19 m²

Ponúkame vám na prenájom garsonku v Topoľčanoch na sídlisku východ na ulici J. Matušku . Garsón

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Topoľčany

400 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Kancelárie v centre Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Paulínska | 15 m²

V Trnave ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta v rozsahu od 15 do 30 m². Na

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Samostatný kancelársky celok 60m2 - Drieňová, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie, Bratislava - Ružinov, Drieňová 34. Plocha: úžitková 60m2.

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií 36 m2 a 40 m2 v širšom centre Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Sladovnícka | 128 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizované kancelárie na Sladovníckej ulici. Kancelárie sa nachádza

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatný admin. celok 97m2, Záhradnícka ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 97 m²

Ponúkame Vám na prenájom samostatný kancelársky celok (3 kancelárie + kuchynka) 97m2 vo výborne

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárií 21 m2 v centre Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 21 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu na 1.p. č. 124 o výmere 21 m2 . V miestnosti je umývadlo, WC

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

250 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom priestorov 58 m2 a 60 m2 v priemyselnej zóne Trnavy

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 118 m²

Ponúkame na prenájom 2 klimatizované nebytové priestory na Priemyselnej ulici v Trnave nachádza

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária 144m2, Za kasárňou, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Za Kasárňou | 144 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Nové Mesto, Za Kasárňou. Plocha:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom prevádzkovo skladových priestorov v Dolnej Krupej s dobrým na

Reality Dolná Krupá

Priestor pre sklad | Parková | 1,700 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové a prevádzkové priestory v obci Dolná Krupá neďaleko Trnavy. C

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dolná Krupá

3,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

4 izbový rodinný dom bungalov novostavba Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | 101.59 m²

EXKLUZÍVNE | Moderný 4-izbový rodinný dom v Lužiankach pri Nitre | Novostavba | Tepelné čerpadl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lužianky

326,000 € 3209 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23066)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie