Exkluzívna podnikateľská príležitosť v centre Michaloviec

Reality Michalovce

Obchodné priestory | Námestie osloboditeľov | 100 m²

​Hľadáte ideálne miesto pre svoj biznis, ktoré vám umožní ponúknuť zákazníkom viac? Realitná

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná chata na Šírave

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | 125 m²

F110-12-ERSR Ponúkame Vám na predaj krásnu priestrannú murovanú dvojpodlažnú chatu na Zemplínsk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

197,000 € 1576 €/m²

Predaj, rodinný dom s priestranným pozemkom Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom v meste Micha

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Michalovce

265,000 €

Na prenájom kancelárske priestory

Reality Michalovce

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 0 m²

F138-25-ERSR Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Michalovciach v lokalite Priemys

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

2,000 €/mesiac

Exkluzívne na predaj pozemok v obci Záhor

Reality Záhor

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,832 m²

F064-14-ERSR Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok v obci Záhor. Pozemok sa nachádza pri hl

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Záhor

9,000 € 5 €/m²

Hľadáme pre klienta rodinný dom v okrese Michalovce!

Reality okres Michalovce

Rodinný dom | 0 m²

F002-LEK Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta rodinný dom v

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa

180,000 €

Na prenájom priestory na podnikanie

Reality Michalovce

Obchodné priestory | 28 m²

F061-25-ERSR Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor na podnikanie vo výbornej lokalite v Mi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Michalovce

13.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme byt v meste Sobrance F016-LEK

Reality Sobrance

1 izbový byt | Sobrance | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá pre klienta byt v meste Sobrance, Strážske, Vra

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Sobrance

40,000 €

Kancelárie na prenájom v centre Starého Mesta Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tallerova | 0 m²

F001-26-STR Realitná kancelária Finanzpartner reality exkluzívne ponúka na prenájom kancelárie,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8.5 €/m2/mesiac

Exkluzívne na predaj rodinný dom Michalovce ul.Slovenská

Reality Michalovce

Rodinný dom | Slovenská | 0 m²

Rodinný dom na Slovenskej ulici: Ideálna investícia s výbornou dostupnosťou ​Finanzpartner Real

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Michalovce

104,999 €

Poschodový dom s pozemkom 1406 m², Veľká Maňa, Nové Zámky

Reality Maňa

Rodinný dom | Veľká Maňa | 150 m²

F445-12-MAT Na predaj rodinný dom v obci Veľká Maňa, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozloha po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Maňa

105,000 € 700 €/m²

Prenájom 2 izbový byt v centre mesta Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Farská | 76 m²

F003-212-PAHO Bývanie s dušou v srdci Nitry: Dizajnový loft so súkromnou záhradkou. Hľadáte sp

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nitra

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reštaurácia + bytová jednotka, Rišňovce, Nitra

Reality Rišňovce

Reštauračné priestory | 320 m²

F084-15-MATa Na predaj obchodné priestory v obci Rišňovce, Nitra. ROZLOHA: • zastavaná plocha

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Rišňovce

235,000 € 734 €/m²

Pozemok pre chatu 2451 m², Riečka, Banská Bystrica

Reality Riečka

Rekreačný pozemok | Riečka | 2,451 m²

F438-14-MATE Exkluzívne na predaj pozemok v obci Riečka, okres Banská Bystrica. ROZLOHA: • ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Riečka

63,000 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pozemok, záhrada 1176 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Párovské Háje | 1,176 m²

REZERVOVANÝ F440-14-MAT Exklizívne na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Párovské Há

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

43,000 € 37 €/m²

Stavebný pozemok 710 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Párovské Háje | 710 m²

F404-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háje. ROZLOHA: • rozloh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79,500 € 112 €/m²

Na predaj INVESTIČNÝ pozemok 693m2, Fiľakovo, okres Lučenec

Reality Fiľakovo

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F175-14-PEBE Novinka ! investičný pozemok Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny investičný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

29,900 €

Dopyt - Rodinný dom, Nitra a okolie, do 250 000 €

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

F175-MAT Hľadám pre klienta rodinný dom v meste Nitra, prípadne v blízkom okolí. lokalita - Zo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nitra

250,000 €

3 izbový byt 85 m² + terasa 76 m² v novom projekte, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 85.6 m²

F178-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

307,100 € 3588 €/m²

4 izbový 104 m² byt s 2 balkónmi, Čermáň, Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 0 m²

F459-114-MATa Na predaj priestranný 4 izbový byt v meste Nitra, Južná ulica, časť Čermáň. ROZ

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

217,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

"Renetka" - relax nad Prešovom (F599-13-ANM)

Reality Prešov

Chalupa, rekreačný domček | Pod wilec | 10 m²

F599-13-ANM Uprostred zahradkárskej uzamykateľnej časti "renetka" s podielom na prístupovej ces

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

28,900 € 2890 €/m²

Rekreačný pozemok 2190 m², Čechynce, Nitra

Reality Čechynce

Rekreačný pozemok | Čechynce | 2,190 m²

F461-14-MATE Exkluzívne na predaj pozemok, záhrada v katastrálnom území Čechynce, okres Nitra.

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

29,900 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

V novom BYTODOME - 3izb byt pod Šarišským hradom (F501-113-ANMi)

Reality Veľký Šariš

3 izbový byt | 93 m²

(F500-112-ANMi) Pod šarišským hradom v rekonštruovanom novom BYTODOME ponúkame nadštandartne ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Veľký Šariš

224,900 € 2418 €/m²

Pozemok so stavebným povolením893m2 v N.Šeb. (F646-114-ANMi)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 950 m²

(F646-114-ANMi) Stavebný pozemok bez administratívnej záťaže (vybavené stavebné povolenie) v no

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

145,000 € 153 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Upresniť hľadanie