REKREAČNÉ ZARIADENIE...421m2...Patince (095-10-DAR)

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,000 m²

ID 095-10-DAR Príjemný areál termálneho kúpaliska v Patinciach...s jedinečnými minerálnymi pram

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Patince

355,000 € 355 €/m²

Prenájom... KANCELÁRSKY PRIESTOR ... Nitra... Novozámocká ulica (138-26-DAR)

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Novozámocká | 65 m²

ID 138-26-DAR Prenájom kancelárskych priestorov s príslušenstvom / 65,3 m2 na prvom poschodí dv

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NR - 2 izbový byt, časť Dolné Krškany - Novozámocká ul.

Reality Nitra

2 izbový byt | Novozámocká | 56 m²

ID: 1250-112 - ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Nitra - Dolné Krškany, po čiastočnej

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

119,700 € 2138 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Mojmírovce (008-14-JANS)

Reality Mojmírovce

Pozemok pre rodinné domy | Sedliacka | 575 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na novovzniknutej ulici, medzi budúcimi novostavbami ro

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mojmírovce

69,000 € 120 €/m²

Predaj vinica podiel 1/4 Čechynce pri Nitre, (180-13-ERF)

Reality Čechynce

Vinica, chmelnica | Čechynce | 411 m²

180-13-ERF Ponúkame vám na predaj podiel na vinici 411,75m2, t.j. 1/4 z celkovej výmery v ticho

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

6,990 € 17 €/m²

Optimálny pozemok pre váš dom a ovocnú záhradu

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 1,270 m²

025-14-STR Optimálny pozemok pre váš dom a ovocnú záhradu so skvelou orientáciou. Realitná k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

99 €/m2 99 €/m2

Predaj orná pôda - Cabaj-Čápor, 7859 m2 (112-14-VIG)

Reality Cabaj-Čápor

Orná pôda | Cabaj | 7,859 m²

112-14-VIG Exkluzívne!! Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu o rozlohe 7859 m2 obec Cabaj-Čápor čas

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

17,990 € 2 €/m²

Predaj, zrekonštruovaný RD- Šahy / Levice (038-12-PEKR)

Reality Šahy

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v meste Šahy, ktorý je ideálnou vo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šahy

1 € 0 €/m²

Predaj veľký 3 izbový byt - LEVICE (116-113-MIJKa)

Reality Levice

3 izbový byt | 0 m²

🟢 NA PREDAJ – Veľký 3-izbový byt v Levice – Sídlisko Vinohrady (ul. Pri tehelni) 79 m² | 7/7 po

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 €

Predaj pozemok - Tlmače ( 026-14-MIJKa)

Reality Tlmače

Pozemok pre rodinné domy | 1,702 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok vhodný na stavbu rodinného domu - nachádzajúci sa v obc

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tlmače

75,000 € 44 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 4-izbová novostavba v prémiovej lokalite – Štitáre, Pod horou

Reality Štitáre

Rodinný dom | Pod horou | 130 m²

059-12-DABA Predstavujeme Vám moderný 4-izbový bungalov situovaný v tichej a vyhľadávanej čast

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Štitáre

249,000 € 1915 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán 46m2 - Námestovo Polom

Reality Námestovo

2 izbový byt | Polom | 0 m²

Prvých pár fotiek sú len vizualizácie - apartmány sú vo výstavbe. Ponúkame na predaj moderný 2

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Námestovo

128,870 €

Vaša oáza pokoja v Podhájskej: 4-izbový rekreačný domček/chalupa s detským ihriskom (037-110-DABA)

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | 192 m²

037-110-DABA Túžite po vlastnom kúte na relax a oddych? Tento útulný domček/chalupa v Podhájsk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

210,000 € 1094 €/m²

REZERVOVANÉ: 4 izbový byt, Chrenová - čiastočná rekonštrukcia, balkón, pivnica

Reality Nitra

4 izbový byt | Za humnami | 90 m²

042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Ch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 1800 €/m²

NA PRENÁJOM – kancelárske priestory o celkovej výmere 158 m2, Nitra – Mlynárce

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Pražská | 158 m²

049-25-DABA Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory rôznych veľkostí od 10 m2 do 34 m2,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

0017-14-PAMA Ponúkame na predaj pozemok poľnohospodársku pôdu v Nitre -2889 m2

Reality Nitra

Orná pôda | 0 m²

Pozemok sa nachádza v Nitre, v katastrálnom území Chrenová – Selenec o výmere 2889 m2. Momentál

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

30,000 €

Na predaj novostavba 3 izbový rodinný dom Veľká Mača, rezidenčné bývanie id036-12-EVBA

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 76 m²

✨ NOVÉ BÝVANIE, KDE SA ŽIJE NAOZAJ PRÍJEMNE – 3 NOVOSTAVBY NA PREDAJ ✨ 📍 Veľká Mača Predstavte

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

170,000 € 2237 €/m²

Rozsiahly pozemok vo Veľkých Úľanoch (3625m2) ID 003-14-NIBA

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 0 m²

Na predaj rozsiahly pozemok o výmere 3 625 m² v obci Veľké Úľany (okres Galanta). Výborná voľba

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1 €

Predaj, rodinný dom pod lesom - Senné/ Príboj (007-12-MIMI)

Reality Senné

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj starší ale pekný gazdovský dom v obci Senné časť Príboj v okrese Velký Krtľ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senné

52,000 €

Na predaj: Rodinný dom v stave holodom – 3-izbový, 80 m², pozemok 370 m², Malá Mača id 034-12 EVBA

Reality Malá Mača

Rodinný dom | Malá Mača | 80 m²

Pripravujeme na predaj: Rodinný dom v stave holodom – 3-izbový, 80 m², pozemok 370 m², Malá Mač

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

158,000 € 1975 €/m²

Predaj, 4 izbový byt - Demandice (006-114-MIMI)

Reality Demandice

4 izbový byt | 0 m²

Ponúkame pekný, veľký slnečný 4 izbový byt s balkónom v Demandiciach. Byt sa nachádza v kľudn

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Demandice

85,000 €

Stavebný pozemok - 977m2,Čierny Brod.

Reality Čierny Brod

Pozemok pre rodinné domy | 977 m²

013-14-EVBAa Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Čierny Brod. Pozemok sa nachádza n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Brod

1 €/m2 1 €/m2

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ PROJEKT V OBCI MALÁ MAČA!

Reality Malá Mača

Rodinný dom | 0 m²

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÝ PROJEKT V OBCI MALÁ MAČA! id038-12-EVBA Ponúkame na predaj 18 rodin

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malá Mača

158,000 €

SUPER CENA!!! Stavba pri Bešeňovej na predaj ID:001-18-STKE

Reality Ivachnová

Rodinný dom | . | 352 m²

ID:001-18-STKE Exkluzívne ponúkame na predaj investičný objekt nachádzajúci sa v krásnom a turi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ivachnová

186,000 € 528 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Reality v Martine (736)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie