Komerčná zóna | Duklianska | 15,802 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v Bardejove, Duklianska ulica, pozdĺž hlavnej cesty s priamym
Cena dohodou
Vidiecky dom | Hlavná | 180 m²
Vaša životná príležitosť začať podnikať vo vlastnom a zároveň bývať bez zbytočných nákladov
145,999 € 806 €/m²
Priestor pre sklad | Hraničná | 500 m²
Real Vision Vám ponúka na PRENÁJOM priestory v priemyselnom centre v Poprade na Hraničnej ul
4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Ludvíka Svobodu | 66 m²
REAL VISION Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Poprade v polyfunkčnej budove (novos
9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 48 m²
Real Vision Vám ponúka na prenájom lukratívne priestory priamo na námestí v Poprade v
400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Garsónka | Pavlovova | 20 m²
REAL VISION v zastúpení klienta ponúka na predaj garsónku o výmere 20 m2 na Pavlovovej ulici v
Cena dohodou
2 izbový byt | P. Jilemnického | 47 m²
Ponuka pre rýchlych a rozhodnutých záujemcov, ktorí vedia oceniť pomer ceny a kvality Ponuka
Cena dohodou
1 izbový byt | Štefánikova | 33 m²
Hľadáte 1 izbový byt v pôvodnom stave? Túžite byt, ktorý si viete prerobiť podľa seba? 0908 69
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Veľká Lomnica | 607 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok vhodný na stavbu rodinného
220 €/m2 220 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Svätého Egídia | 35 m²
REAL VISION Vám ponúka na prenájom vynikajúce priestory priamo na Námestí sv. Egídi
315 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
Hľadáme 3 izbový byt v Poprade. Tipérov odmeníme. Za ponuky ďakujeme Hotovosť 0908 699 526
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 850 m²
Chcete stavať ihned'? Exkluzívne vám ponúkame na predaj stavebný pozemok, s nádhernými výhľa
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 850 m²
220 €/m2 220 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Pri vinohradoch | 54 m²
Ponuka kancelárskych priestorov : - kancelárie sú zrekonštruované, podlaha je pokrytá kobercom
572.4 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pri vinohradoch | 500 m²
Ponuka kancelárskych priestorov : - kancelárie sú v pôvodnom stave s možnosťou rekonštrukcie pr
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 80 m²
Ponuka kancelárskych priestorov : -- Kancelária výmera 80 m2 - Cena 12,00 eur/m2/mesiac aj s e
960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 300 m²
- Kancelária je vo výmereod 15m2 do 300m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 45 m²
- Kancelária je vo výmere 45 m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/m2/mesiac
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 61 m²
- Kancelária je vo výmere 53 m2 + spoločné priestory 8 m2 - Dve navzájom prepojené miestno
732 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 635 m²
Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 187.81 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt, ktorý je súčasnou dispozíciou výborne prispôsobený
639,000 € 3402 €/m²
Rodinný dom | SNP | 635 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Štúrova | 400 m²
Realitná kancelária CITY REALITY BRATISLAVA Vám ponúka Exkluzívne na predaj útulný 6 + izbový r
99,000 € 248 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²
Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa
375,000 € 4981 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.