Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere od 15m2 do 300m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 300 m²

- Kancelária je vo výmereod 15m2 do 300m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 19.08.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave vo výmere 45m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 45 m²

- Kancelária je vo výmere 45 m2 - Dve navzájom prepojené miestnosti - Cena 12,00 eur/m2/mesiac

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Najlepšia cena klimatizovaných kancelárií v Stupave 61m2

Reality Stupava

Kancelárie, administratívne priestory | Marcheggská | 61 m²

- Kancelária je vo výmere 53 m2 + spoločné priestory 8 m2 - Dve navzájom prepojené miestno

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Stupava

732 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Veľkometrážny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Ivanka pri Dunaji

Hotel, penzión, ubytovňa | SNP | 635 m²

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=nihQmFbnRYh Ponúkame na predaj rozľahlý dvo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | 5-izbový veľkometrážny byt v srdci Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 187.81 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt, ktorý je súčasnou dispozíciou výborne prispôsobený

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

639,000 € 3402 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

GRAVITAS | Veľkometrážny dom s wellness, bazénom

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | SNP | 635 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívne na predaj 6+ izbový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v centre obce

Reality Brodské

Rodinný dom | Štúrova | 400 m²

Realitná kancelária CITY REALITY BRATISLAVA Vám ponúka Exkluzívne na predaj útulný 6 + izbový r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brodské

99,000 € 248 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj veľký 3-izbový byt s predzáhradkou 103 m2 - B-1

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

375,000 € 4981 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Krásny veľkometrážny 5-izbový byt s terasou v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 187.81 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový byt o rozlohe 187,81 m² (z toho 17,13 m² terasa), ktorý s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

639,000 € 3402 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobusovou stanicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 24 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

290 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4743 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | 4-izbový PENTHOUSE, PEKNÁ CESTA - RAČA - A5

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.59 m²

Gravitas a.s. ponúka výborne dispozične riešený 4-izbový PENTHOUSE v projekte Pekná cesta, ktor

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

732,000 € 6741 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

259,000 € 4894 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 4-izbový byt s predzáhradkou 184 m2 - A-1

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 108.92 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 4-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

540,000 € 4958 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | Kompletne zariadená zubná ambulancia, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Obchodné priestory | Kunovská | 14.5 m²

GRAVITAS exkluzívne ponúka: - Špičkovo vybudovaná a zariadená zubná ambulanciu - výborná lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

2,300 €/mesiac 159 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - C4

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 55.25 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

272,000 € 4923 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B4

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

349,000 € 4851 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 2-izbový byt s balkónom - A3

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 52.92 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,000 € 4837 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8554)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30420)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie