Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom na ulici Part. Kmiťa vo Svidníku, na predaj.

Reality Svidník

Rodinný dom | Part. Kmiťa | 190 m²

"Bývanie v pokojnej okrajovej časti Svidníka, obklopené zeleňou, kde dni začínajú rannou kávou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svidník

165,000 € 868 €/m²

Novostavba rodinného domu s garážou - Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Nevyplnená | 88 m²

Hľadáte rodinný dom so starostlivosťou takmer ako byt? A hľadáte k tomu aj garáž? A v neposled

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Skalica

255,000 € 2898 €/m²

Rodinný dom vhodný ako chalupa na Záhorí – obec Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Máte príležitosť kúpiť rodinný domček pri lese, v obci Šajdíkove Humence, ktoré sú známe hlavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

Predaj súkromných Jasličiek

Reality Myjava

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súkromné jasle s občianskym združením v meste Myja

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Myjava

129,900 € 812 €/m²

Predaj pozemku na vinohradnícky domček - Skalica, časť Hliníky

Reality Skalica

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 3,500 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Skalici vo vinohradníckej oblasti Hliníky, neďaleko Penziónu nad

Publikované: 16.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

40 €/m2 40 €/m2

Slnečný pozemok v obci Svetlice, na predaj.

Reality Svetlice

Záhrada | Nevyplnená | 1,545 m²

SLNEČNÝ POZEMOK NA CHALUPU – SVETLICE okres Medzilaborce Hľadáš miesto, kde si skutočne oddýc

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Svetlice

20,000 € 13 €/m²

Stavebný pozemok 607m2 - Vasiľov okr. NO

Reality Vasiľov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 607 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 607 m², nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vasiľov

64,200 € 106 €/m²

Unikátne apartmány na Táľoch

Reality Mýto pod Ďumbierom

1 izbový byt | Nevyplnená | 29 m²

REMAX Diamond ponúka na predaj elegantné apartmány na úpätí južných svahov Nízkych Tatier. Pr

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

174,200 € 2767 €/m²

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP 104,5 m2, pozemok 349 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Dunajskej Strede

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 2238 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ: RODINNÝ DOM, 4IZBOVÝ, GABČÍKOVO, ULICA JABLOŇOVÁ

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

185,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: NOVÉ BYTY- DUNAJ PARK, GABČÍKOVO, so záhradkou, okres Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

*** MODERNÉ BÝVANIE V GABČÍKOVE – DUNAJ PARK *** *****************************************

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Gabčíkovo

139,000 € 1805 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 4IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KVETOSLAVOV (OKRES DUNAJSKÁ STREDA)

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Kvetoslavov | 180 m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – pozemok 780 m² Ponúkame na predaj poschod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

219,000 € 1217 €/m²

PREDAJ: Rozostavaná stavba s veľkým pozemkom 1,96 ha na polosamote, Horné Mladonice_okres Krupina

Reality Horné Mladonice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Mladonice

Cena dohodou

PREDAJ: Stavebný pozemok priamo v centre mesta Kremnica_400m2

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²

ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

140 €/m2 140 €/m2

Na predaj priestranný vidiecky rodinný dom s prístavbou a pozemkom o výmere 1085 m², Baka

Reality Baka

Rodinný dom | Nevyplnená | 137 m²

Hľadáte dom, ktorý má dušu vidieka, veľa priestoru a k tomu poriadny pozemok? V obci Baka na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Baka

95,000 € 693 €/m²

Na prenájom sklad, 200 m2, vlastná parkovacia plocha, Číčov, okres Komárno

Reality Číčov

Priestor pre sklad | Nevyplnená | 200 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom budovu skladu v obci Číčov, okres Komárno. Mur

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Číčov

700 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2, Veľký Meder, mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

106 €/m2 106 €/m2

Na predaj: rodinný dom, garáž, holodom, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 172 m²

Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2035 €/m²

Na predaj: 2 izbové byty, Cena 135 000 EUR so štandardom, Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Nevyplnená | 46 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj 2, 3, 4 izbové byty v meste Galanta - pod názvom p

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Galanta

134,500 € 2924 €/m²

Na predaj: 644m2 pozemok vhodný na výstavbu RD, Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 644 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj pozemok s rozlohou 644m2 vhodný na výstavbu RD v o

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

96,000 € 149 €/m²

Prenájom 3-izbový byt v časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Mikovíniho | 75 m²

RE/​MAX ponúka na prenájom slnečný a priestranný 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších lok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: obchodný priestor 34 m2, Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor na Obchodnej ulici v Starom Me

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30374)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23100)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie