NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT V RODINNOM DOME S TROMI PARKOVACÍMI MIESTAMI, LEHNICE, NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

4 izbový byt | Nevyplnená | 123 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v tehlovom

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lehnice

249,990 € 2032 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 1,129 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Ni

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

Investičný pozemok Báb 2541 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,541 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj investičný pozemok nachá

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Báb

135,000 € 53 €/m²

Stavebný pozemok v Poľnom Kesove

Reality Poľný Kesov

Komerčná zóna | Nevyplnená | 2,176 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmer

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

650,000 € 299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ/Rodinný dom neďaleko Spišskej Novej Vsi

Reality Poráč

Rodinný dom | Nevyplnená | 132 m²

REZERVOVANÉ/EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poráč

147,000 € 1114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom rodinného domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Kasalova | 200 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom rodinný dom v Nitre –

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom komerčných priestorov, 151 m2, novostavba, Tabáň, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Palánok | 151 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v budove TABÁŇ Offices

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Predaj pozemok, Cabaj-Čápor, časť Pereš

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 7,289 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka pozemok na individuálnu bytovú výstav

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

30 €/m2 30 €/m2

NA PREDAJ: Rodinný dom na pozemku 600m2, Podhájska

Reality Podhájska

Rodinný dom | Nevyplnená | 53 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj dvojizbový rodinný dom v obc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podhájska

100,000 € 1887 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANĚ Predaj rodinný dom Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Nevyplnená | 127 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší 3 izbový rodinný dom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vinodol

90,000 € 709 €/m²

Prenájom haly 115 m² s Lakovacou kabínou, Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Priestor pre výrobu | Nevyplnená | 115 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom halu s výmero

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,092 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

predaj stavebný pozemok Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dr. J. Budayho | 1,784 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavan

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99 €/m2 99 €/m2

Predaj stavebný pozemok - Čaradice

Reality Čaradice

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 584 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaradice

65,000 € 111 €/m²

Predaj stavebný pozemok obec Jelšovce

Reality Jelšovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,548 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jelšovce

135,000 € 87 €/m²

Prenájom haly 880 m², Lukov dvor – Nitra.

Reality Nitra

Výrobný objekt | Nevyplnená | 880 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Family Nitra ponúka na prenájom skladovú/výro

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

3,080 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Krásne zrekonštruovaný historický dom v obci Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj veľmi zaujímavý historický dom z 19 storočia,

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Vyhne

349,900 € 1590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nájde sa investor ?

Reality Kremnica

Polyfunkčný objekt | J. Horvátha | 29,384 m²

História mesta Kremnica siaha až do roku 1328 a je spojená nielen s výskytom zlatonosných rúd,

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom na rekonštrukciu v Brezne v blízkosti centra

Reality Brezno

Rodinný dom | Lichardova | 80 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v Brezne, na skvelej adrese, pár k

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Brezno

65,000 € 813 €/m²

Pozemok v Čiernom Balogu časť Medveďov

Reality Čierny Balog

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 2,301 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Čierny Balog v mi

Publikované: 20.07.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

1.2 €/m2 1 €/m2

Na predaj rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rodinný dom v známej lyžiarskej a turistami ob

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

204,900 € 1281 €/m²

Na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer

Reality Banská Bystrica

Zmiešaná zóna | Majerská cesta | 635 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v Banskej Bystrici časť Majer.

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

12,700 € 20 €/m²

2 izbový byt na prenájom na ul. Trieda SNP v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Trieda SNP | 75 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt, dýchajúci novotou, v tichej ča

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, SENEC, CENTRUM, TICHÁ LOKALITA

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 140 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom vo

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Senec

219,990 € 1571 €/m²

NA PREDAJ 3 APARTMÁNY V RODINNOM DOME PRIAMO PRED TERMÁLNYM KÚPALISKOM, POĽNÝ KESOV

Reality Poľný Kesov

Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dom s tromi samostatnými

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poľný Kesov

379,990 € 2533 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23095)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie