Na predaj pozemok v lukratívnej časti mesta Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | D.Maróthyho | 90 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 2 800 m² v pokojnej, zasta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

90 €/m2 90 €/m2

✅ Priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi: Jednoduchá zmena na plnohodnotný 4-izbový domov

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 87 m²

Hľadáte domov, ktorý ponúka viac než len štandardné riešenia? Tento byt v Karlovej Vsi na ulic

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

245,000 € 2816 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v centre mesta Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | Hlavná | 60 m²

Rodinný dom je prízemný, nepodpivničený, s doposiaľ nevyužitým podkrovím, kde je možnosť dosta

Publikované: 28.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

Cena dohodou

Rodinný dom s peknou záhradou

Reality Šávoľ

Rodinný dom | Nevyplnená | 114 m²

Rodinný dom s peknou záhradou Zastavaná plocha: 67m2 P

Publikované: 11.12.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šávoľ

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA ! STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ | RIMAVSKÉ JANOVCE

Reality Rimavské Janovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,278 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebné pozemok v obci Rimavské Janovce vhodný na

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rimavské Janovce

29,900 € 23 €/m²

Predaj 2-izbový byt s balkónom, novostavba.

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Rajka Park IV, sa nachádza v novovybudovanej, čisto slovenskej štvrti. Ide o pokračovanie úspe

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

92,400 € 2200 €/m²

RE/MAX | Bývajte a podnikajte - 2 bytové jednotky + obchodný priestor = jedna cena Žihárec

Reality Žihárec

Rodinný dom | Nevyplnená | 460 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj budovu so zabehnutou prevádzkou domácic

Publikované: 23.08.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žihárec

190,000 € 413 €/m²

Predaj 1,5-izbový byt-balkón, novostavba,

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

Publikované: 14.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

80,640 € 2122 €/m²

RE/MAX | Na predaj poľnohospodárska pôda v obci Mostová 61.038 m2

Reality Mostová

Orná pôda | Nevyplnená | 61,038 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj poľnohospodársky pozemok o celkovej vým

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu Nitra - Kynek EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Trnavská | 87 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na Na predaj 3-izbový byt, 87 m² – Nit

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

257,866 € 2964 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Győr Maďarsko EXKLUZÍVNE

Reality Győr

Komerčná zóna | Maďarsko | Győr | Nevyplnená

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v strategickej a pri

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Győr

618,000 € 29 €/m²

Moderná 4-izbová novostavba domu s výbornou dispozíciou a dvoma kúpeľňami

Reality Žirany

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový dom - novostavba typ

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žirany

210,000 € 1917 €/m²

Predaj hostinca a ubytovacieho zariadenia, Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Reštaurácia | Nevyplnená | 300 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komplex hostinca v plnej pre

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bardoňovo

139,000 € 463 €/m²

Predaj administratívna budova Levice EXKLUZÍVNE

Reality Levice

Obchodné priestory | Dopravná | 1,200 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj polyfunkčný objekt v cen

Publikované: 10.06.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Levice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom obchodného priestoru - železničná stanica Levice

Reality Levice

Nájomný dom | Nádražný rad | 270 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka do dlhodobého prenájmu prízemný obchodný priestor v mest

Publikované: 08.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Levice

2,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom Nitra - Janíkovce EXKLUZÍVNE!

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 115 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v mests

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

315,000 € 2739 €/m²

REZERVOVANÉ! Predaj rodinný dom Nitrianske Hrnčiarovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Nevyplnená | 170 m²

REZERVOVANÉ! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 5 izbový, poschodový rodinný dom v ob

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

190,000 € 1118 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Viničky | 62 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre na sídl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2661 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 apartmánové domy v Bešeňovej

Reality Bešeňová

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 183 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

285,000 € 1557 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný dom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Objekt pre obchod | Podzámska | 951 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj reprezentatívny polyfunk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

1,800,000 € 1893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárske priestory, 22 m2, Rybárska ul., Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Rybárska | 22 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove na Rybárskej

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Jedinečný pozemok v srdci stredného Slovenska s prekrásnym výhľadom.

Reality Drábsko

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,446 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v obci Drábsko, v okrese Bre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

32 €/m2 32 €/m2

Na predaj pozemok pri rybníku Veterník v Kremnici

Reality Kremnica

Zmiešaná zóna | Veternícka | 1,149 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území Kremnica. Poze

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

10,000 € 9 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23096)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Upresniť hľadanie