Prenájom pozemku 4518 m2, Nitra – Dolné Krškany

Reality Nitra

Zmiešaná zóna | Nevyplnená | 4,518 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom pozemok, ktorý sa nachádza v mestskej časti Nitr

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na prenájom Nitra

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

PREDAJ POZEMKU 734 m2, Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 734 m²

EXKLUZÍVE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj pozemok v obci Dolné Obdo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Obdokovce

44,900 € 61 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Dvorčanská | 325 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v Nitre - Dolných Kršk

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Predaj 2 izbový byt novostavba Nitra Jurkovičova

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 65 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj veľký 2 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkov

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

206,700 € 3180 €/m²

Predaj polyfunkčná budova Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Novozámocká | 1,050 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj komerčnú polyfunkčnú budovu

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Nitra

829,000 € 790 €/m²

RE/MAX | Objekt, ktorý sa prispôsobí vašim ambíciám na prenájom Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 1,050 m²

Hľadáte priestor, kde sa spája strategická logistika s okamžitým výnosom? V RE/MAX Centrum Vá

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Šaľa

6,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

POZOR !!! Veľká zľava - dom s potenciálom: pivnica, podkrovie, 2 byty a veľká záhrada – Tekoľďany

Reality Tekolďany

Rodinný dom | Nevyplnená | 187 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priestranný rodinný, dvojgeneračný dom v obci

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tekolďany

125,000 € 668 €/m²

Predaj pozemok Győr Maďarsko EXKLUZÍVNE

Reality Győr

Komerčná zóna | Maďarsko | Győr | Nevyplnená

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v strategickej a pri

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Győr

618,000 € 29 €/m²

Predaj rodinný dom Horné Obdokovce, časť Obsolovce

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Horné Obdokovce, časť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

135,000 € 964 €/m²

Prenájom podnikateľského objektu s 3 izb. bytom v Nitre EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Priestor pre sklad | Vašinova | 200 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom nehnuteľnosť nachádzajúcu

Publikované: 27.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

3,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

6-izb. RD pred rekonštrukciou, Ivanka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Nevyplnená | 250 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj starší rodinný dom pripravený na rekonštrukciu. Na

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

129,000 € 516 €/m²

Prenájom kancelárske priestory, 22 m2, Rybárska ul., Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Rybárska | 22 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove na Rybárskej

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,065 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,000 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Malackách 6990 m2

Reality Malacky

Komerčná zóna | Nevyplnená | 6,990 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

100 €/m2 100 €/m2

Na predaj: Budova na podnikanie a bývanie | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj Budovu s potenciálom na spojenie podnikania a bývania Priestranná bud

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: s potenciálom pre gastro prevádzku, ubytovanie alebo kombináciu podnikania a bývania | 490 m² | pozemok 1274 m² | Sielnica

Reality Sielnica

Reštaurácia | Nevyplnená | 490 m²

RE/MAX ponúka na predaj budovu s potenciálom pre gastro prevádzku, ubytovanie alebo kombináciu

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sielnica

349,990 € 714 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom: 2-izbového bytu s veľkou terasou pre štýlové a komfortné bývanie na výnimočnom mieste.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 140 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasový štýl, moderné technológie a jedinečnú lokalitu? P

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj: Priemyselný objekt s fotovoltikou | Závadka nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 3,984 m²

RE/MAX ponúka na predaj výrobný a skladový areál, ktorý okrem samotného priestoru prináša aj f

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Závadka nad Hronom

199,000 € 50 €/m²

Predaj pozemku 1127 m2 v Hlbokej

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,127 m²

RE/MAX JOY Vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok s pripravenou dokumentáciou na výstavbou rod

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

84 €/m2 84 €/m2

Na predaj: Chata s krásnym výhľadom, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej

Reality Podbrezová

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 36 m²

Chata s výhľadom, ktorý neomrzí, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej Predstavte si ráno s k

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podbrezová

65,000 € 1806 €/m²

Predaj rodinného domu, Lopej – tichá ulica, pozemok 677 m2

Reality Podbrezová

Rodinný dom | Nevyplnená | 45 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj udržiavaný 1-izbový rodinný dom v obci Lopej, situovaný na pokojne

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

68,000 € 1511 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ len 3km do centra Brezna

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 900 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

VÝROBNÁ HALA SO ŽERIAVOM - SKLAD, PÍLA | MURÁŇ

Reality Muráň

Skladový objekt | Nevyplnená | 1,163 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúkana predaj výrobnú halu- momentálne využívanú ako píla priamo

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Muráň

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23096)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie