SLOVREAL: Predaj 3 - izbového bytu v Detve

Reality Detva

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², situovaný na 4. p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Detva

119,999 € 1667 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Nezadaná | 31 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový apartmán v novostavbe v obci Podhájska len 200 m od termálneho

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Podhájska

Cena dohodou

Stavebný pozemok v Štitároch 764 m2 s výhľadom na Nitru

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 764 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v obc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

101,550 € 133 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom vo Vrútkach s veľkým pozemkom a potenciálom ul. Matušovičovský rad

Reality Vrútky

Rodinný dom | Matušovičovský Rad | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v meste Vrútky na ulici Matušo

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vrútky

169,000 € 845 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - Predaj domu v Janovej Lehote

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 85 m²

Link na video - https://youtu.be/iVyiBa5YeuQ SLOVREAL - Ponúkame na predaj dom v obci Janová

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

85,000 € 1000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

SLOVREAL : Predaj domu v Janovej Lehote

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | 85 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

85,000 € 1000 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok neďaleko Šurian

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

Bungalov v centre obce Cabaj v štandarde, Wágnerova ulica, Dom č.2

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

265,000 € 2524 €/m²

Novinka
Novinka

Bungalov v centre obce Cabaj Čápor, Wágnerova ulica, Dom č.1

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

245,000 € 2333 €/m²

Novinka
Novinka

Čiastočne prerobený 3 izbový byt v Turanoch so skvelou dispozíciou

Reality Turany

3 izbový byt | SNP | 70.69 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite mesta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Turany

129,500 € 1832 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL - na predaj 2 izbový byt Zvolen, 64 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 64.4 m²

Video nehnuteľnosti: https://youtu.be/orjXs3yZEII?feature=shared SLOVREAL: Ponúkame na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 2329 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok v obci Dolný Ohaj.

Reality Dolný Ohaj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Ohaj

Cena dohodou

Priestranný rodinný dom v Turanoch s pozemkom 772 m²

Reality Turany

Rodinný dom | Jánošíkova | 210 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v meste Turany, v pokojnej a

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Turany

185,000 € 881 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4-izbové novostavby s garážou Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

379,000 € 2071 €/m²

Garsónka s balkónom vo Vranove nad Topľou | sídlisko Juh

Reality Vranov nad Topľou

Garsónka | Juh | 21 m²

ID:504 GE-MAX Reality ponúka na predaj čiastočne prerobenú garsónku vo vyhľadávanej lokalite me

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

58,900 € 2805 €/m²

Novinka
Novinka

3,5 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 73 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica. Byt má 73,21 m2 a nachádza sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2301 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok v Novom Cabaji 680m2

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Novom Cabaji na Narcisovej ulici o rozlohe 680 m2. Pozemok je ideá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

95,000 € 140 €/m²

Novinka
Novinka

Znížená cena 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS

3,5 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica. Byt má 76 m2 a nachádza sa na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,890 € 2130 €/m²

Novinka
Novinka

Garáž, 24 m2 - prenájom

Reality Smižany

Garáž | Štefana Hozu | 24 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame garáž - novostavbu v obci Smižany v bezpečnej a kľudnej lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Smižany

90 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom dvojizbový elegantný byt v širšom centre Bratislavy, volajte 0903 724 375

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 49 m²

Na prenájom dvojizbový elegantný byt v širšom centre Bratislavy, volajte 0903 724 375 Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Hľadám pre klienta stavebný pozemok v okolí Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Hľadám pre klienta stavebný pozemok o rozlohe 1500m2 plus v okolí Nitry. Preferované lokality:

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Lukratívny stavebný pozemok 936 m2 pod Zoborom, Višňová ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²

Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

285,800 € 305 €/m²

Novinka
Novinka

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Nitra

135,000 €

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie