Nadštandardný 3-izbový byt na 5. nadzemnom podlaží – komfort pre modernú rodinu 504

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 99.56 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt projektu Liptov Living, ktorý spĺňa požiadavky náročnejších

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou v novostavbe – ideálny štartovací byt 202

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 58.14 m²

Ponúkame Vám 2-izbový byt, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre klientov, ktorí hľadajú moderné

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,422 € 3791 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmán č.112 v projekte Liptov Living – investícia, ktorá má zmysel

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Milana Rastislava Štefánika | 51.05 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán č. 112 v modernom projekte Liptov Living, ktorý predstavuje atr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,312 € 4120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt č.406 – vyšší štandard bývania s dôrazom na svetlo a pokoj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

234,284 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 2-izbový byt v Rezidencii Majakovského, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | Majakovského | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

113,500 € 2365 €/m²

NA PREDAJ MODERNÁ NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM - BUNGALOV V NOVEJ ŠTVRTI OBCE DOLNÝ OHAJ

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 82.25 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 izbového bungalovu v tichej a kľudnej časti v obci Dolný Oh

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Dolný Ohaj

185,000 € 2249 €/m²

Brodarica - novostavby bytov pri mori

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária HR – reality ponúka na predaj dva byty v novostavbe bytového domu v Brodari

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj

190,000 € 3016 €/m²

Moderný trojizbový apartmán v novostavbe s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária ponúka na predaj trojizbový apartmán (S2) s celkovou plochou 76,1 m2 na 1.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

285,000 € 4752 €/m²

člen NARKS

Krásny 4 izbový mezonetový apartmán s troma terasami a vírivkou

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária LaHoREAL ponúka na predaj krásny 4-izbový, mezonetový apartmán so súkromným

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

439,000 € 2349 €/m²

člen NARKS

Luxusne zariadený dvojizbový apartmán s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária LaHoREAL ponúka na predaj luxusne zariadený dvojizbový apartmán s výhľadom

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj

215,000 € 4541 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom - Poproč

Reality Poproč

Rodinný dom | Nová | 180 m²

- 4 izbový rodinný dom - uzatvorená hrubá stavba - rovinatý pozemok 594m2 - použité kvalitné ma

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Poproč

129,000 € 717 €/m²

INVESTIČNÁ NOVOSTAVBA VILY – RAJ PRI AZÚROVOM MORI – Sardínia, Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Realitná kancelária CENTURY 21 Lištiak Team vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť modernú

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3378 €/m²

LA DOLCE VITA: INVESTIČNÁ NOVOSTAVBA NA SMARAGDOVOM POBREŽÍ SARDÍNIE – Loiri Porto San Paolo

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj

380,000 € 3131 €/m²

Na predaj 4- izbový rodinný dom, bungalov 125 m2, Nitra- Chrenová, pozemok 430 m2, dom-SKOLAUDOVANÝ!

Reality Nitra

Rodinný dom | Levická | 105 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

368,989 € 3514 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusné rodinné sídlo v rezidenčnom projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 197 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečný dom, ktorý spája moderný dizajn, vysoký kom

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

824,000 € 4183 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

A 01 - Moderná novostavba murovaného 4 izb. rod.domu s garážou, 426 m2 - Bitarová, Žilina

Reality Bitarová

Rodinný dom | Nezadaná | 192 m²

Hľadáte nový domov, kde je kvalita stavby a moderné prvky na prvom mieste? Projekt výstavby sa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 1862 €/m²

Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Hľadáte moderný d

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 6036 €/m²

Slunce nad lagunou a investiční jistota - váš apartmán v komplexu Valencia, možnost splátek, Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Rytmus vody, odlesky slunce na hladině a ticho, které nepůsobí prázdně, ale klidně. Ráno začíná

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

176,400 € 5513 €/m²

Moderní apartmán v Dubaji, investice na splátky, Valencia DAMAC Lagoons Dubaj

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Možnost koupě na splátky, více informací u makléře! Voda se tu leskne jako zrcadlo a světlo se

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

179,200 € 5430 €/m²

REZERVOVANÉ Kompletne zariadená novostavba RD pri VT 239.900,- eur

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu - bungalov v blízkosti VT. Ide o prízemný bezbariérový 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

239,900 € 2666 €/m²

NOVOSTAVBA vo výbornej lokalite, Perín-Chym. Ktorý sa Vám páči viac? Vyberte si!

Reality Perín-Chym

Rodinný dom | - | 122 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás novostavbu rodinného domu, Perín-Ch

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Perín-Chym

138,000 € 1075 €/m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Nový Ružinov na adre

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 4028 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba s pozemkom 2122 m2

Reality Bzince pod Javorinou

Rodinný dom | Hrušové | 100 m²

NA PREDAJ - Novostavba z roku 2017 - Bzince pod Javorinou - Hrušové Ponúkame vám na predaj pom

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bzince pod Javorinou

159,000 € 1590 €/m²

Luxusní 2+1 s výhledem na moře v Pafosu

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Představujeme vám exkluzivní nemovitost, která posouvá hranice moderního středomořského bydlení

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

440,000 € 5867 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie