Nové rodinné domy v Bielom Kostole – len na skok od Trnavy!

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária CASMAR vám ponúka moderný a štýlový developerský projekt pozostávajúci z 10

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

399,000 € 2494 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chata Hradište pod Vrátnom

Reality Hradište pod Vrátnom

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Beáta Ninisová, kontakt: 0911 127 197, nehnuteľnosť s I

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hradište pod Vrátnom

114,990 € 2875 €/m²

Arvin & Benet | Výnimočné súkromie v prírode: dva domy, bazén a upravená záhrada s potôčikom v Modre

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 2,790 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obľúbenej rekreačnej oblasti Harmónia –

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

549,900 € 197 €/m²

PREDAJ 3KK Investičná zariadená vila s bazénom BALI-pri pláži Balangan

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

Čo by ste povedali na možnosť vlastniť zariadenú 3+KK Vilu s bazénom na Bali za cenu nového byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

196,000 € 2063 €/m²

NA PREDAJ vkusná novo postavená vila / 200 m² / na ostrove BRAČ

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj je novopostavenú dvojpodlažnú vilu s vonka

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

990,000 € 4950 €/m²

LUXUSNÝ APARTMAN /68 m² / len 40 m/ od mora, ostrov Ugljan

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka apartmány v novostavbe v druhej línii od mora /LEN 4

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

340,000 € 3400 €/m²

NA PREDAJ mediteránska vila s pôsobivým 360° výhľadom na more, DRAGE

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Predstavujeme výnimočnú modernú vilu nachádzajúcu sa na exkluzívnom mieste v Drage, medzi Zadro

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

2,500,000 € 12500 €/m²

NA PREDAJ rozostavaný dom / 303 m²/na ostrove ČIOVO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj rozostavaný dom s výmerou 303 m² , stavba

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

400,000 € 1320 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU (111,08m2) VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 111.08 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 120 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A3) TOP ponuka, byt v NOV

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

245,990 € 2215 €/m²

NA PREDAJ KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V NOVOSTAVBE VIVA PARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 111.86 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A6) TOP ponuka, byt v

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2235 €/m²

NOVOSTAVBA - NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI BALKÓNMI VO VIVAPARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 94 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A8) TOP ponuka, byt v NOVOSTA

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,930 € 2286 €/m²

NOVOSTAVBA - 4 IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU TERASOU (26m2), VIVA PARK

Reality Komárno

4 izbový byt | 136 m²

4 izbový byt "NA KĽÚČ" – 136 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A10) TOP ponuka, byt v NO

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

309,980 € 2279 €/m²

NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 29. augusta | 94.19 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 94,19 m2, S DVOMI TERASAMI A PIVNICOU. (A5) TOP ponuka, byt v NOVOSTA

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,930 € 2282 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 52.4 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

130,156.63 € 2484 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 47.47 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

106,493.4 € 2243 €/m²

Apartmánová vila /500 m²/ pri mori, Dalmátsko, mestečko Marina

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER sa vždy usilovala vyniknúť serióznym a zákaznícky orientovaným

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

2,500,000 € 5000 €/m²

NA PREDAJ Moderný apartmán / 55 m² / s terasou, Kamenjak

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka tento elegantný apartmán nachádzajúci na výnimočnom

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 5364 €/m²

NA PREDAJ moderné bývanie Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj byty v modernom pro

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,000 € 830 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : NOVOSTAVBA - BUNGALOV, KOLÁROVO

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 167 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj elegantný, mode

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

285,000 € 1707 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S HALOU A BYTOVOU JEDNOTKOU

Reality Bátorove Kosihy

Rodinný dom | Jazerný rad | 68 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! NOVOSTAVBA - 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S HALOU A BYTOVOU JEDNOTKOU NA OKRAJI

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

125,000 € 1838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝNIMOČNÁ vila / 350 m²/ Dalmátsko, mestečko SEVID

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka mimoriadne atraktívnu vilu, ktorá sa nachádza v krá

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

3,200,000 € 9143 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový apartman / 60 m² / v novostavbe, mesto VODICE

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka za veľmi lukratívnu cenu novopostavený apartman /

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

230,000 € 3833 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 97.1 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavb

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

214,630.08 € 2210 €/m²

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 111.5 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

201,648.41 € 1809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8530)
Rodinné domy na predaj (23096)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie