Automation Testing title 817384465

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 366659806

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 496210686

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 392643303

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

2 izbový apartmán v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

326,805 € 6813 €/m²

Automation Testing title 416251060

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 637925103

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Predaj! V rozprávkovom prostredí Záhoria, novostavba rodinný dom 3+kk!

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Húšky | 73 m²

V miestnej časti obce Borský Svätý Jur, na Záhorí, popri potoku Lakšár, v obkolesení borovicový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

1 € 0 €/m²

Novopostavený domček pri Slnečných jazerách za cenu bytu!

Reality Reca

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite, v blízkosti Slnečných jaz

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Reca

1 € 0 €/m²

NOVÉ kancelárie blízko diaľnice, letiska a najväčšieho OC v SR v BA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 250 m²

PASS REALITY ponúka na predaj / prenájom kancelárií v samostatne stojacej administratívnej budo

Publikované: 13.05.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 1800 €/m2

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

PREDAJ apartmánov - 2. etapy v krásnom prostredí Liptova, Žiarce

Reality Pavčina Lehota

Apartmán | Nezadaná | 0 m²

Skvelá ponuka na investíciu a zároveň využitie na súkromný relax, to sú apartmány / vo výstavbe

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pavčina Lehota

Cena dohodou

Predaj novostavby rodinného domu v obci Veľký Šariš v blízkosti Prešova

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Slnečná | 105 m²

Ponúkame na predaj modernú novostavbu rodinného domu v malebnej obci Veľký Šariš v blízkosti kr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

Cena dohodou

Jedinečný 1 izbový apartmán-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

274,227 € 6856 €/m²

+++Na predaj výnimočný rekreačný dom vo Vysokých Tatrách – nehnuteľnosť, ktorá okamžite generuje príjem+++

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | 114 m²

Na predaj výnimočný rekreačný dom vo Vysokých Tatrách – nehnuteľnosť, ktorá okamžite generuje p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

387,000 € 3395 €/m²

Exkluzívna novostavba rodinného domu, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Hoňovecká | 170 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj exkluzívny rodinný dom v Zlatých Moravciach. RODINNÝ DOM:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

395,000 € 2324 €/m²

Predáme 3 izbový byt, možnosť kúpy garáž. státia, Žilina - Vlčince, ARBOREUM, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | 91 m²

Lokalita : Žilina - Vlčince II, Arboreum
 Sekcia : predaj
 Druh : byt 
Počet izieb : 3+kk
 Ploc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Žilina

319,999 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | 3i apartmán s balkónmi v projekte Metropolis, downtown Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.7 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Metropolis, ktorý pred

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 6635 €/m²

Obchodný priestor v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Námestie 1. mája | 465.28 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor v projekte HEUHAUS, v centre Hlavného mesta, na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,272,947 € 2736 €/m²

Na predaj projekt so stavebným povolením na 2 chaty,apartmánové domy každý s 3 bytmi.Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 1,375 m²

TUreality ponúkajú na predaj: V obci Mýto pod Ďumbierom na pozemku 1375m2 kde je už jeden dom

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

59,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom (42 m²) | Tehelné pole | novostavba 2020 | investičný potenciál

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 5452 €/m²

BOSEN | Praktický 2-izbový byt v novostavbe Jarabinky - Ružinov, 62,9m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 51.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj praktický 2-izbový byt v obľúbenom projekte Jarabin

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 5361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - Dizajnový rodinný dom na Liptove, Smrečany

Reality Smrečany

Rodinný dom | Smrečany | 112.5 m²

Predstavujeme na predaj výnimočný dom na Liptove v obľúbenej obci Smrečany (5min od Liptovského

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Smrečany

399,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ 5izb-rod.dom s bazénom v obľúbenej časti Malaciek.

Reality Malacky

Rodinný dom | Záhradná | 176 m²

Ponúkame na predaj prakticky dispozične riešený 5 - izbový rodinný dom v ATRAKTÍVNEJ TICHEJ ČAS

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

Cena dohodou

Predaj moderný 4-izb. rodinný dom Dunajská Lužná Vily Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Pri kniežacích mohylách | 132.4 m²

📍 Lokalita: Pri kniežacích mohylách, Dunajská Lužná 🏡 Dispozícia: 4-izbový rodinný dom 📐 Úžitko

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

489,900 € 3776 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výmerou nadštandardný rodinný dom, udržiavaná záhrada

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Wienerova alej | 186 m²

Fakty o dome: - Úžitková plocha: 186 m² (1.NP. cca 83 m2 (3 izby) + 2.NP. cca 85 m2 + dielňa c

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

419,900 € 2258 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom C1 128m2 v štandarde aj s linkou, Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova | 128.33 m²

Základné informácie o dome Typ domu: 5-izbový dvojpodlažný dom so strešnou terasou Lokalita:

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

349,900 € 2610 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8533)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (737)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie