NA PREDAJ moderný luxusný apartmán /45 m² / Dalmátsko, TROGIR

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka apartmán orientovaný na juhozápad nachádzajúc sa na

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

329,000 € 7311 €/m²

NOVÁ CENA! PREDAJ VEĽKÝ 8 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V CENTRE MESTA, KOMÁRNO

Reality Komárno

Rodinný dom | 320 m²

NOVÁ CENA!!! Erika Őszi - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj POSCHODO

Publikované: 15.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komárno

499,000 € 1559 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 4 IZBOVÝ BYT S DVOMI TERASAMI V NOVOSTAVBE, KOMÁRNO

Reality Komárno

4 izbový byt | 29. augusta | 136 m²

4 izbový byt "NA KĽÚČ" – 136 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A4) TOP ponuka, byt v NOV

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

309,980 € 2279 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNOU, PRIESTRANNOU TERASOU, NOVOSTAVBA

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 111,86 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. (A9) TOP ponuka, byt v

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

254,990 €

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA KĽÚČ S KRÁSNOU TERASOU, VIVA PARK, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | 112 m²

3 izbový byt "NA KĽÚČ" – 112 m2, S PRIESTRANNOU TERASOU A PIVNICOU. TOP ponuka, byt v NOVOSTAV

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

249,980 € 2232 €/m²

NA PREDAJ prekrásny novopostavený dom / 494 m²/ ostrov Brač, Bobovišća

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o., Vám ponúka NOVOPOSTAVENÝ DOM s bazénom na v

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

1,550,000 € 3407 €/m²

NA PREDAJ LUXUSNÁ kamenná vila / 250 m² / na ostrove HVAR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka výnimočnú príležitosť na kúpu štýlovej nehnuteľnosti

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

690,000 € 2760 €/m²

NA PREDAJ moderná radová vila / 130 m² / s výhľadom na more ČIOVO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka NA PREDAJ modernú radovú vilu / 130 m² / s výhľadom

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

550,000 € 4231 €/m²

NA PREDAJ moderné byty / 41 m²/ v prvom rade od mora, ostrov PAG

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ralitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj moderné byty v exkluzívnej lokalite, prvý

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

254,882 € 6217 €/m²

NA PREDAJ luxusná vila / 210 m² / Dalmátsko, mesto Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je luxusná vila, ktorá sa nachádza na dominantnej pozícii s panoramatickým výhľadom n

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

1,850,000 € 8810 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 60.57 m²

Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostavbu

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

158,380.88 € 2615 €/m²

NOVÉ APATMÁNY /65 m² / na predaj len 150 m od mora, ostrov Ugljan,

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám predstavuje novopostavené apartmány s úžitkovou plochou /65

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

311,821 € 4797 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Nezadaná | 39.69 m²

b]Patrik Hegedűs – realitný maklér pre Komárno a okolie, vám ponúka na predaj modernú novostav

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

86,883.26 € 2189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ novostavba 1 izbový apartman /44 m² / s loggiou,ostrov HVAR

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Hvar je chorvátsky ostrov v Jadranskom mori, nachádzajúci sa pri dalmatínskom pobreží, medzi os

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

172,200 € 4305 €/m²

NA PREDAJ 4 IZBOVÁ NOVOSTAVBA, CHOTÍN, OKRES KOMÁRNO

Reality Chotín

Rodinný dom | Nezadaná | 172 m²

HOME CENTER, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúka na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chotín

350,000 € 2035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nádherný dom /420 m²/ s bazénom a výhľadom na more, Dalmátsko, Kaštela

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER sa vždy usilovala vyniknúť serióznym a zákaznícky orientovaným

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

1,500,000 € 3571 €/m²

NA PREDAJ luxusná vila s bazénom, /236 m²/ Zadar, Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER ponúka na predaj luxusnú vilu s bazénom, nachádzajúcu sa na v

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

3,500,000 € 14831 €/m²

Moderná vila / 256 m2/ s bazénom a výhľadom na more, Primošten

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Ildikó Zauko, realitná maklérka HOME CENTER s.r.o. - Vám ponúka na predaj luxusnú vilu len 90 m

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

2,100,000 € 8015 €/m²

NA PREDAJ novo postavená VILA /200 m2/ pri mori, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária ponúka modernú novostavbu v prvej línii pri mori – Rogoznica, Chorvátsko V

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

1,800,000 € 9000 €/m²

NA PREDAJ Vila /170 m²/ s bazénom a olivovým hájom, Rogoznica

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka túto krásnu vilu obklopenú olivovníkmi len 70 metrov

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

690,000 € 2123 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v projekte Danube Residence v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Nezadaná | 95.91 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

209,100 € 2180 €/m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 90.07 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

187,485.21 € 2082 €/m²

Reality Komárno

2 izbový byt | Nezadaná | 47.46 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

111,211.7 € 2343 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2- izbový APARTMÁN v NOVOSTAVBE, ostrov ČIOVO

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Realitná kancelária HOME CENTER s.r.o. Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán nachádzajúci sa

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

210,000 € 3962 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (737)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23095)
Upresniť hľadanie