ASTER Predaj: 4i byt - časť minibytovky, 91m2, Záhrada 180m2, Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | 90 m²

ASTER Reality ponúka na predaj byty v rodinnom dome s 4 bytmi. Byty sa nachádzajú v kľudnej lo

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

219,990 € 2111 €/m²

ASTER Predaj: exkluzívny 4i byt, Ružový Háj - DS, 208m2 + terasa 18m2

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Ružový Háj | 208 m²

ASTER Reality ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny 4 izbový byt na uli

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

349,990 € 1683 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ASTER predaj: 2i apartmán Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,400 € 3508 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

ASTER predaj: 2i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

171,000 € 3600 €/m²

ASTER Predaj: Dom s dvojgarážou v obci Mosonmagyaróvár, 172m² pozemok 5,2á

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | 172 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Mosonmagyaróvár, len 8 km od rak

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

320,000 € 1860 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Výborne riešený menší 2 izbový apartmán v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,400 € 8063 €/m²

Luxusný Rodinný dom v ŠTANDARDE s tepelným čerpadlom – Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Čigérska | 124 m²

R7 reality Vám ponúka, Vaše nové rodinné bývanie v prestížnej lokalite Vinica - Luxusný Domov p

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2823 €/m²

REZERVOVANÝ Elegantný a priestranný 4-izb. rodinný dom na predaj

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 110 m²

Neváhajte a príďte sa presvedčiť! Realitná kancelária R7 reality vám ponúka jedinečnú príležito

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

249,900 € 2272 €/m²

Na predaj komfortná novostavba spolu s luxusným zariadením

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Horná Potôň | 128 m²

Realitná kancelária R7 reality Vám ponúka na predaj krásnu a kvalitnú 2 ročnú novostavbu len 20

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Horná Potôň

299,000 € 2336 €/m²

Ponúkame na predaj obchodno-kancelárske priestory v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | M.R. Štefanika | 86 m²

Realitná kancelária R7 reality Vám Exkluzívne ponúka na predaj obchodné/kancelárske priestory v

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 01.04.2026
Priestory na predaj Dunajská Streda

125,000 € 1453 €/m²

REZERVOVANÝ - Moderná novostavba s tepelným čerpadlom– Ideálne bývanie pre rodiny v Michale na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívnu novostavbu situovanú v obci Michal na Ostrove, vzdialenej len

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

266,000 € 2031 €/m²

Exkluzívny dvojizbový byt v prestížnom projekte NIDO – dokonalé mestské bývanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 51.1 m²

Moderný byt s privátnou záhradkou a terasou v srdci Bratislavy R7reality Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

271,000 € 5303 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v exkluzívnej lokalite s tepelným čerpadlom v ŠTANDARDE

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Levanduľová ulica | 117.15 m²

Realitná kancelária R7 reality Vám Exkluzívne ponúka skvelú príležitosť stať sa majiteľom elega

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 2552 €/m²

Rodinný dom pre bezpečný a kvalitný rodinný život v prestížnej lokalite v Obci Vrakúň v projekte MAGLA.

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Hlavná | 135.6 m²

Moderné bývanie pre rodiny – MAGLA Residence R7 reality Vám ponúka jedinečnú možnosť na kúpu ro

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

279,000 € 2058 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

281,748 € 8458 €/m²

Automation Testing title 779813534

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 380826306

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 292647300

Reality Medzilaborce

Rodinný dom | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 440850817

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 817384465

Reality Medzilaborce

Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 366659806

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Automation Testing title 496210686

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 392643303

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

2 izbový apartmán v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

326,805 € 6813 €/m²

Automation Testing title 416251060

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 637925103

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Predaj! V rozprávkovom prostredí Záhoria, novostavba rodinný dom 3+kk!

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Húšky | 73 m²

V miestnej časti obce Borský Svätý Jur, na Záhorí, popri potoku Lakšár, v obkolesení borovicový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

1 € 0 €/m²

Novopostavený domček pri Slnečných jazerách za cenu bytu!

Reality Reca

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v lukratívnej lokalite, v blízkosti Slnečných jaz

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Reca

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23108)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Upresniť hľadanie