1 izbový byt | Nezadaná | 34.56 m²
Váš prvý domov v Panskom Dvore – Sekule Novostavba spája nadčasovú architektúru s pokojom vidi
115,200 € 3333 €/m²
Rodinný dom | Malinová ulica | 150 m²
Predstavujeme Vám domov, ktorý spája moderný štýl, pokoj a komfort. Ponúkame vám jedinečnú prí
259,000 € 1727 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 138 m²
Predstavujeme Vám našu najnovšiu ponuku kľudného bývania v rodinnom dome v obci Gajary. Toto na
279,000 € 1920 €/m²
1 izbový byt | Na Majeri | 44 m²
SKOLAUDOVANÝ 09/2023 - Developerský projekt Corvus Malacky prináša vysoký štandard, premyslené
144,500 € 3284 €/m²
Rodinný dom | Moravský Svätý Ján | 80.38 m²
Moderné a priestranné dvojdomy v perfektnej a novovybudovanej lokalite obce Moravský Svätý Ján.
180,000 € 2177 €/m²
3 izbový byt | Pekná | 68.89 m²
159,900 € 2321 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160.52 m²
VARALJA – bývanie pod hradom, kde sa história stretáva s modernou eleganciou Pod majestátnymi
Info v RK
Rodinný dom | Jána Hollého | 101 m²
Na predaj: Elegantný dom Moravskom Svätom Jáne Ponúkame na predaj nádherný nový 4 izbový bunga
225,000 € 2228 €/m²
Rodinný dom | Petra Straku | 167 m²
Ponúkame na predaj moderný 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Vinohrádok v Malackách
419,000 € 2509 €/m²
Rodinný dom | Ortútska cesta 277 | 260 m²
Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám prináša novoskolaudovaný rodinný dom v tichej časti obce Malac
Cena dohodou
Rodinný dom | Ortútska cesta 277 | 260 m²
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Švermova 36 | 58 m²
Spoločnosť DVOŘÁK & PARTNERS vám v zastúpení majiteľa prináša moderný 2-izbový byt v novostavbe
282,000 € 4862 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
1 € 0 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Medzilaborce | 75 m²
This is automation description testing 220477485
500 € 7 €/m²
3 izbový byt | Zelená Stráň 2 | 64.21 m²
Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený 3
350,000 € 5451 €/m²
2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²
Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p
244,000 € 5300 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kavečany - Chmeľníky | 22 m²
Ponúkame Vám na PREDAJ v príjemnom prostredí plnom zelene s pekným výhľadom, novopostavené jed
29,900 € 1359 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidasnémeti | Kassai út.
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestrannú novostavbu Rodinného domu v obci Hidasnémeti v M
169,000 € 724 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²
Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti
850,000 € 2805 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Realitná kancelária HR-reality ponúka na predaj novostavbu – zariadený rodinný dom 133,76 m² so
489,000 € 3649 €/m²
3 izbový byt | Zlatovská | 80 m²
Hľadáte byt, ktorý je kompletne zariadený v blízkosti centra mesta? NEWHOUSE Vám exkluzívne pon
206,000 € 2575 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169.45 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2591 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169 m²
439,000 € 2598 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.