Apartmán na predaj, 2. izbový, Podskalné, Bojnice,

Reality Bojnice

Apartmán | Bojnice | 392 m²

Hľadáte moderné a kvalitné bývanie v srdci Bojníc? Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 2-izbový

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bojnice

244,000 € 622 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v obci Lomná (novostavba 2021)

Reality Lomná

Rodinný dom | 847 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Lomná. Ide o no

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lomná

270,000 € 319 €/m²

Na predaj apartmán Panorama Bojnice, 4. izbový, 109 m2 + terasa 13 m2.

Reality Bojnice

Apartmán | 122 m²

Alpia reality ponúka na predaj exkluzívny - 4. izbový apartmán v lukratívnej časti mesta Bojnic

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bojnice

299,900 € 2458 €/m²

3 izbový byt - mezanín na predaj, lokalita Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

184,000 € 3067 €/m²

Exkluzívna novostavba chaty na predaj v srdci Valčianskej doliny, Valča

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

KEĎ SA HORY STANÚ VAŠÍM DOMOVOM Exkluzívna novostavba chaty v srdci Valčianskej doliny Predsta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

2-izbový byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 60.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou plochou 60,6 m² (vrátane balkóna) v Polí

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

155,000 € 2558 €/m²

Na predaj rekreačná chata - novostavba v Komárne časť Nová Stráž

Reality Komárno

Vidiecky dom | 516 m²

Exkluzívna novostavba rekreačnej chaty v Komárne – Nová Stráž: Váš nový domov na relax aj celor

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

105,000 € 203 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

Reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Moderný dom na predaj, Turany, nízke náklady, fotovoltika

Reality Turany

Rodinný dom | 500 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový, montovaný rodinný dom, skolaudovaný v roku 2018, ktorý s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Turany

305,000 € 610 €/m²

Novostavba bungalovu s garážou a záhradou /594 m2/, Žilina - Poluvsie

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 594 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

Reality Súľov-Hradná

4 izbový byt | 147 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný 4-izbový byt / 184 m2 / v okrajovej časti ob

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Súľov-Hradná

Cena dohodou

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Novučičký 2-izbový byt s veľkým balkónom v Danubia residence v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60.5 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novučičký 2i byt v novostavbe DANUBIA Re

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

149,900 € 2478 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Podskalné – Bojnice

Reality Bojnice

Apartmán | 95 m²

Hladáte investičný apartmán v Bojniciach? Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný a nadštand

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bojnice

295,000 € 3105 €/m²

Investičný/Rekreačný Apartmán v AD Štiavnica, Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Apartmán | 37 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Ján

133,000 € 3595 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

Svetlý a priestranný byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 94.6 m²

Moderný 2-izbový byt v novovybudovanom podkroví s veľkou terasou – Ružomberok, Polík Ponúkame

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

200,000 € 2114 €/m²

Na predaj krásna novostavba na kľúč v Kameničnej

Reality Kameničná

Rodinný dom | 600 m²

Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kameničná

249,000 € 415 €/m²

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | 473 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

Cena dohodou

3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov

Reality Horný Hričov

3 izbový byt | 107 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou, /107m2/, Žilina - Horný Hričov. Disp

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Horný Hričov

255,000 € 2383 €/m²

4-izbový byt/Penthouse na predaj, Martin, Košuty I

Reality Martin

4 izbový byt | Košúty I. | 211.6 m²

Vychutnajte si jedinečnú kombináciu luxusu, priestoru a dokonalého pohodlia v tomto veľkometráž

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 82.3 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: 2-izbový apartmán s terasou – Veľká Lomnica Realit

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

135,200 € 1643 €/m²

2-izbový byt na predaj, Žilinská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 60.6 m²

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

155,000 € 2558 €/m²

Garážové parkovacie miesto, Parkovací dom Zvolen-Západ

Reality Zvolen

Garáž | Tulská | 12.5 m²

Na predaj Vám ponúkame garážové parkovacie miesto, v parkovacom dome na sídlisku Zvolen - Západ

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

19,500 € 1560 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie