4- izbová NOVOSTAVBA s pozemkom 580 m²

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 112 m²

*VOĽNÝ POSLEDNÝ DOM* JEDINEČNÉ VÝHĽADY charakterizujú náš projekt v Starej Ľubovni. Dominantn

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

249,000 € 2054 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt v Bratislave-Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 56 m²

Wealth Group ponúka na predaj velký 2-izbový byt v projekte Slnečnice na 1/5poschodi.Byt na ul

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 4375 €/m²

Na predaj krásny 4 izbový bungalov v obci Láb, okr. Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Krátka | 106 m²

Wealth Group ponúka na predaj nízkoenergetický 4 izbový bungalov v novovybudovanej lokalite v o

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malacky

280,000 € 2783 €/m²

NA predaj moderný 4 izbový dom v novostavbe Králóvá pri Senci

Reality Reca

Rodinný dom | 118 m²

Ponúkame na predaj krásny, moderný 4-izbový dom, ktorý spája komfort a najnovšie technologické

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Reca

1 € 0 €/m²

Luxusný nízkoenergetický zrub Podzámčok pri Zvolene – súkromie, príroda a pozemok 11 000 m²

Reality Podzámčok

Rodinný dom | 547 m²

Wealth Group ponúka lukratívnu nehnuteľnosť, ktorá čaká práve na Vás. Na okraji malebnej obce

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Podzámčok

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ! 8 izbový dvojgeneračný poschodový rodinný dom v Tomášove

Reality Tomášov

Rodinný dom | Robotnícka | 280 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj výnimočný, moderný 8 izbový rodinn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tomášov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ ekologická novostavba 4-izbového rodinného domu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 206 m²

Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj modernú ekologickú novostavbu 4-izbového rodinného dom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

395,000 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderné nízkoenergetické rodinné domy v obci Valča

Reality Žilina

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame vám výnimočnú príležitosť bývať v obľúbenej a pokojnej obci Valča, kde sa spája pokoj

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Žilina

219,000 € 1095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj nízkoenergetická novostavba 4-izbového rodinného domu

Reality Jablonec

Rodinný dom | 106.7 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj moderný, nízkoenergetický dvojpodlažný 4-izbový rodinn

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jablonec

215,000 € 2015 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s loggiou a možnosťou terasy, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Alexandra Rudnaya | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý a slnečný 3-izbový byt v novostavbe s veľkorysou dispozí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3959 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Unikátny 4-izbový Rodinný dom v Topoľnici s tep. čerpadlom✅

Reality Topoľnica

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj samostatne stojaci, moderný a energeticky úsporný 4-izbový rodinn

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

259,900 € 2599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny 4-izbový Rodinný dom v Topoľnici s tep. čerpadlom✅

Reality Galanta

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Galanta

259,900 € 2599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mýtna | 63 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj utúlný 3- izbový byt v novostavbe Tower One z roku 2021 Byt o v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 5556 €/m²

Hrubá Borša, okr. Senec – NA PREDAJ NOVOSTAVBA - výborne dispozične riešený 4 izbový rodinný dom s úžasnou rodinnou atmosférou, upravenou záhradou, terasou a parkovacím státím vo dvore.

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Pri lesíku | 97.3 m²

Wealth Group vám ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4i. RD, ktorý sa nachádza v tichej

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

320,000 € 3289 €/m²

NA PREDAJ! 3-izbový byt v centre mesta SENEC

Reality Senec

3 izbový byt | Nám. 1. mája | 80 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný trojizbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centre me

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

269,990 € 3375 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Príbovce - hneď k nasťahovaniu

Reality Príbovce

Rodinný dom | 94 m²

Ihneď k nasťahovaniu. Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Príbovce, skolaudova

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Príbovce

249,900 € 2659 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Martin

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

219,000 € 1095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 2-izbový byt v novostavbe v štandarde so záhradkou na predaj, Cífer-Pác, posledný voľný

Reality Trnava

2 izbový byt | 60 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny a veľkoryso dispozične riešený 2-izbový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,900 € 2832 €/m²

Veľkometrážny 2-izbový byt v novostavbe v štandarde so záhradkou na predaj, Cífer-Pác-posledný voľný

Reality Cífer

2 izbový byt | 60 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Cífer

169,900 € 2832 €/m²

REZERVOVANÉ ! 3 izbový byt v obľúbenom projekte Lastovičky Nová Dedinka, na predaj

Reality Senec

3 izbový byt | Hlavná | 84 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny 4 izbový bungalov v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Krátka | 144 m²

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Láb

280,000 € 1944 €/m²

Na predaj dva praktické moderné 4-izbové domy v slepej uličke v obci Voderady

Reality Voderady

Rodinný dom | 86.48 m²

Realitná kancelária Wealth group ponúka na predaj dva moderné a prakticky riešené 4-izbové bung

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Voderady

220,000 € 2544 €/m²

Nebytový priestor Senec Predaj

Reality Senec

Obchodné priestory | Kysucká | 80.15 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Senec

168,990 € 2108 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie