NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

MDG Homes | Železo-betónové domy na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | 101.19 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka v spolupráci s MDG Homes nízkoenergetické železo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

62,400 € 617 €/m²

Apartmánový komplex Arcadia Milennium Tower, Pattaya-Thajsko

Reality Thajsko

1 izbový byt | Thajsko

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka luxusný apartmánový komplex Arcadia Millenniu

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

94,196 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 1-izbový byt s parkovacím miestom v pokojnej lokalite v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Na pasekách | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v nov

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

166,000 €

KASÁRNE BREZNO - 3+kk byt B4.20

Reality Brezno

3 izbový byt | Banisko | 70.52 m²

Žilinský investor Istrofinal spustil už 3. etapu výstavby bytových domov Kasárne Brezno - bytov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Brezno

166,000 € 2027 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

PRIPRAVUJEME PREDAJ – MODERNÝ RODINNÝ DOM

Reality Dulova Ves

Rodinný dom | 138 m²

Pripravujeme predaj moderného nízkoenergetického rodinného domu s premyslenou dispozíciou a kva

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dulova Ves

389,000 € 2819 €/m²

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4446 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Predaj 3 izb. byt, veľká terasa, nízke náklady, Zobor

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 149 m²

Na predaj pekný, veľký 3 izb. byt s výnimočne priestrannou terasou a vlastným kúrením, Zobor, J

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Nitra

279,000 € 1872 €/m²

PREDPREDAJ – 3-izbový mezonet s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | Litoměřická | 74 m²

Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Predaj Dom 3-izbový s pozemkom | Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Mezonet | Litoměřická | 74 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

170,000 € 2297 €/m²

Predaj, Apartmán s klimatizáciou a parkovacím miestom, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | Termálna | 27 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán o výmere 27 m², situovaný v modernej

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Predaj dvojdom, novostavba, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé Vinice | 132.74 m²

Predstavujeme Vám nový projekt - Nové vinice – moderné bývanie v Chorvátskom Grobe Objavte pok

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Predaj kvalitný rodinný dom Čakajovce- štandard

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 143 m²

Ponúkame na predaj kvalitný a pohodlný 4-izbový bungalov – novostavbu v obci Čakajovce, nachádz

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

285,000 € 1993 €/m²

Predaj, Apartmán s balkónom a klimatizáciou, Podhájska

Reality Podhájska

Apartmán | 27 m²

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Podhájska

79,900 € 2959 €/m²

Byt na predaj 1-IZBOVÝ BYT Zlaté Moravce Parkovanie a Kopka v cene

Reality Zlaté Moravce

1 izbový byt | 1. mája | 36.24 m²

Štýlové bývanie v architektonicky výnimočnej novostavbe ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE výmera bytu: 36,26

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

103,000 € 2842 €/m²

Predaj, Novostavba 4 izbového rodinného domu s terasou a pozemkom, Hosťovce

Reality Hosťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj vidieka, moderné technológie a energetickú nezávislosť? V ob

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Hosťovce

285,000 € 3167 €/m²

Predaj, Moderné 4-izbové novostavby vo Veľkých Janíkovciach, Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | 106 m²

Hľadáte domov, ktorý vonia novotou a ponúka špičkové technologické riešenia? V novej lokalite m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 2255 €/m²

REZERVOVANÉ. Predaj, 3 izbový rodinný dom - klimatizácia a nízke náklady, Zlaté Moravce - Prílepy

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Obecná | 90 m²

Hľadáte únik z mestského kolobehu, no potrebujete ostať na dosah civilizácie? Tento nízkoenerge

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

174,900 € 1943 €/m²

PREDPREDAJ | 2-izbový mezonet so záhradou – Topoľčianky

Reality Topoľčianky

Rodinný dom | Litoměřická | 56 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Topoľčianky

125,000 € 2232 €/m²

Moderný Dom v Levice – miesto, kde sa dá žiť naplno!

Reality Levice

Vidiecky dom | Krížny vrch | 72 m²

Lokalita Kusá Hora – Krížny vrch, Levice Tiché, slnečné a trendy miesto s panoramatickým výhľad

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Levice

87,000 € 1208 €/m²

Predaj rodinný dom, novostavba, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Malé Vinice | 142.37 m²

Predstavuje Vám nový projekt - Nové vinice – Chorvátsky Grob Moderné bývanie len 15 minút od Br

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Upresniť hľadanie