Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²
Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n
515,000 € 1907 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
Rodinný dom | Na Slavíne | 528 m²
Predaj rodinného domu s pozemkom 983 m² v exkluzívnej lokalite pri Slavíne Ponúkam na predaj s
Cena dohodou
Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin
2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 290 m²
BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat
999,900 € 3448 €/m²
Rodinný dom | Révová | 236 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka na predaj rodinný dom na Hradnom kopci s nádh
Cena dohodou
Rodinný dom | Révová | 237 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 340 m²
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 6izbový rodinný dom v prestížnej lokalite Brat
Cena dohodou
Rodinný dom | Korabinského | 118 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré
599,900 € 5084 €/m²
Rodinný dom | Špitálska | 60 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj netradičný 3-izbový domček s výmerou 60 m² ukrytý v
309,000 € 5150 €/m²
Rodinný dom | Mozartova | 254 m²
Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.
690,000 € 2717 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
Ponúkame Vám na predaj modernú mestskú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto - hradný kop
Info v RK
Rodinný dom | Matúšova | 330 m²
Ponúkame Vám na prenájom modernú mestskú 6-izbovú vilu situovanú v pokojnej časti Staré mesto -
Info v RK
Rodinný dom | 650 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu rodinnú vilu alebo luxusnú rezidenciu v jednej z najvyhľa
Info v RK
Rodinný dom | - | 60 m²
Moderný maklér ponúka sprostredkovanie predaja novostavby vily na Costa Rica, konkrétne v atrak
137,080 € 2285 €/m²
Rodinný dom | - | 113 m²
Moderný maklér ponúka na predaj modernú vilu v atraktívnej lokalite Osa Peninsula v Costa Rica,
264,960 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Šulekova | 396.7 m²
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú, 4-podlažnú luxusnú vilu na Slavíne. Nehnuteľnosť sa
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 65 m²
Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby luxusnej vily v atraktí
75,000 € 1154 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažné 4-izbové rodin
410,000 € 4100 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame Vám rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalite Bratislavy p
875,000 € 3241 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 233 m²
Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukrat
Cena dohodou
Rodinný dom | Lichardova | 297 m²
BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl
Cena dohodou
Rodinný dom | Matúšova | 236.7 m²
Ponúkame Vám na predaj 6-izbovú RODINNÚ VILU na vyhľadávanej ADRESE pár krokov od HORSKÉHO PARK
Cena dohodou
Rodinný dom | Gorazdova | 750 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu samostatne stojaceho rodinného domu, ktorá sa nachádza v najl
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.