Rodinný dom | Na Hrebienku | 515 m²
NACHÁDZA SA V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BRATISLAVA STARÉ MESTO - okolie Zš Mudroňova Tehlový 3 po
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 300 m²
METROPOLITAN│Exkluzívna vila s bazénom na prenajom Dispozične pozostáva zo vstupnej haly so ša
3,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lopenícka | 320 m²
Miesto, kde si ráno vychutnáte kávu na terase a večer zrelaxujete pri krbe v pokojnej atmosfére
1,299,500 € 4061 €/m²
Rodinný dom | 495 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s priestorom, ktorý Vás nebude obmedzovať a zároveň túžite po úniku z mest
999,999 € 2020 €/m²
Rodinný dom | Malinová | 306 m²
Trojpodlažný 6-izbový dom s podlahovou plochou 306 m² s dostatkom priestoru pre komfortné bývan
750,000 € 2451 €/m²
Rodinný dom | Červeňova | 625 m²
Výnimočná kompletne zrekonštruovaná budova 5-podlažnej funkcionalistickej mestskej vily s bazén
Cena dohodou
Rodinný dom | Fialkové údolie | 632 m²
Na prestížnej adrese Hradného kopca, v srdci Starého Mesta Bratislavy, ponúkame na predaj nadča
Info v RK
Rodinný dom | Malinová | 306 m²
Veľkorysý trojpodlažný 6-izbový dom s úžitkovou plochou 334 m² s dostatkom priestoru pre komfor
2,100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 530 m²
Luxusná šesťpodlažná rodinná vila s výťahom, saunou, kinom, bazénom či slnečnou strešnou teraso
Info v RK
Rodinný dom | Gaštanová | 325 m²
Na križovatke ulíc Gaštanová a Pri Habánskom mlyne, v tichej, no strategicky výhodnej lokalite,
480,000 € 1477 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 489 m²
DOM-REALÍT, Ponúkame na prenájom veľkolepú kompletne zrekonštruovanú historickú vilu v TOP prom
6,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | V záhradách | 280 m²
Popis • 7 izbový rodinný dom • 2.podlažný • úžitk. plocha 280 m2 • pozemok 600 m2, altánok • 2
2,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Fialkové údolie | 500 m²
• 10 izbová vila na hradnom kopci • Krásny výhľad • Úžitková plocha 500 m2 • Pozemok 900 m2
Cena dohodou
Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²
Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce
225,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | STARÉ MESTO | 236 m²
Predaj dvoch rodinných domov v lukratívnej lokalite hradného kopca. Z poverenia majiteľa ponúk
Cena dohodou
Rodinný dom | Havlíčkova | 720 m²
KARIN&PARTNERS ponúka na prenájom reprezentatívnu veľkometrážnu štvorpodlažnú vilu situovanú
Cena dohodou
Rodinný dom | Bratislava | 239 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj 5 izbový historický rodinný dom na hradnom kopci s
Cena dohodou
Rodinný dom | Matúšova | 261 m²
Karin&Partners ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť – 5-izbovú vilu situovanú v najprestížn
1,590,000 € 6092 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 237 m²
výhľad | bazén | výťahy | garáž | park KARIN&PARTNERS na prenájom 6 izbová moderná v
Cena dohodou
Rodinný dom | Matúšova | 237 m²
výhľad | bazén | výťahy | garáž | park KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 6 izbovú moder
1,999,000 € 8435 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
RENATAS ponúka NA PREDAJ 3 IZBOVÉ VILY v DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE, v lokalite PERLA MARINA, len
299,000 € 2492 €/m²
Rodinný dom | Na Kalvárii | 400 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračnú rodinnú vilu v Horskom parku, nachádzajúcu sa na rozľahlom poz
1,900,000 € 4750 €/m²
Rodinný dom | Mozartova | 247 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Mozartovej ulici v Bratislave I., Staré Mesto. Celková úž
690,000 € 3603 €/m²
Rodinný dom | V záhradách | 280 m²
Ponúkame na prenájom rodinný v rezidenčnej časti Bratislavy, vhodný na rezidenčné bývanie, príp
2,700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.