Rodinný dom | V záhradách | 280 m²
Ponúkame na prenájom rodinný v rezidenčnej časti Bratislavy, vhodný na rezidenčné bývanie, príp
2,700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 180 m²
5-izbový rodinný dom so súkromím v Bratislave Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej a dlh
998,000 € 5544 €/m²
Rodinný dom | Timravina | 358 m²
-Kompletná rekonštrukcia historickej vily z roku cca 1925 (arch. štúdio arch. Ilja Skoček) -sit
Info v RK
Rodinný dom | Ľubinská | 270 m²
Ponúkame na predaj príjemný dom so záhradou na hradnom kopci na Ľubinskej ulici. Dom bol postav
1,090,000 € 4037 €/m²
Rodinný dom | Schillerova | 290 m²
Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v najprestížnej čsti Bratislavy, v lokalite pamätníka Slavín,
Info v RK
Rodinný dom | Palisády | 270 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukratívnejšej lokalit
876,000 € 3519 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
GCK s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v lukratívnej časti Bratislavy - Star
590,000 € 2864 €/m²
Rodinný dom | Palisády | 1,127.79 m²
Reprezentatívna historická vila z roku 1914 v srdci Palisád – Bratislava I – Staré Mesto Unikát
4,200,000 € 3724 €/m²
Rodinný dom | Majakovského | 240 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v jedne
870,000 € 3625 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²
Realitná kancelária RE/MAX hľadá pre svojho klienta veľký rodinný dom na dlhodobý prenájom. P
5,000 €/mesiac 33 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²
RE/MAX ponúka exkluzívne: Rezidenčný projekt Etherna Homes v Estepone zahŕňa ponuku radových 1
215,000 € 2150 €/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 150 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka. Na veľkom pozemku o rozlohe 1700m2 v obci Olešná v okre
299,000 € 1993 €/m²
Rodinný dom | Radlinského | 235 m²
Popis lokality Historický dom sa nachádza v centre Bratislavy v mestskej zástavbe na Radlinskéh
890,000 € 425532 €/m²
Rodinný dom | pod slavínom | 435 m²
Predmetom ponuky je predaj rodinnej vily, ktorá sa nachádza v BA I, Starom Meste, pod Slavínom
Info v RK
Rodinný dom | 450 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú 6-izbovú vilu nachádzajúcu sa v prestížnej časti bratislavského St
Cena dohodou
Rodinný dom | 500 m²
EXPAT EXPERTS | Jedinečná 4-podlažná vila 500 m2, 3x terasa 100 m2, s garážou, krásny výhľad na
9,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 302 m²
EXPAT EXPERTS |Nadštandardná vila s krásnym výhľadom 302 m2, so záhradou, nezariadená Dispozíc
4,150 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
Predaj staršieho rodinného domu s unikátnym pozemkom/záhradou 1006m2, vrátane zastavanej plochy
590,000 € 2864 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 206 m²
590,000 € 2864 €/m²
Rodinný dom | Na kopci | 500 m²
BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra
1,499,000 € 2998 €/m²
Rodinný dom | Tichá | 359 m²
FEDORS GROUP ponúka na predaj unikátnu mestskú vilu v mestskej časti Staré Mesto. Nehnuteľnosť
1,190,000 € 3315 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 221 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
829,700 € 3754 €/m²
Rodinný dom | V záhradách | 420 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
Info v RK
Rodinný dom | Haydnova | 210 m²
950,000 € 4524 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.