Rodinný dom | Hurbanova | 300 m²
Ponúkame na predaj veľkú nehnuteľnosť nachádzajúce sa v kompletne zrekonštruovanej budove v mes
259,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
Predám rodinný dom v obci Vrbovce nad Rimavou. Jedná sa o starší 3- izb. dom a príslušenstvo, k
39,900 € 399 €/m²
Rodinný dom | 117.15 m²
ZNIZENA CENA O 5 100€!🏡 Predaj rodinného domu v peknej a tichej obci Uderiná, ktorá sa nachádz
104,900 € 895 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Predám nedokončenú novostavbu hospodárskej budovy v malej obci pri Tornali, okres Revúca. Pôvod
63,900 € 290 €/m²
Rodinný dom | Polom | 80 m²
Na predaj je dobrý rodinný dom v malej obci Polom na Južnom Slovensku. Nachádza a asi 10 km za
23,000 € 288 €/m²
Rodinný dom | . | 100 m²
Predám veľký 3- izbový rodinný dom v Rimavskej Seči. Nachádza sa ako posledný dom na slušnej ul
32,000 € 320 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Predám kompletne zrekonštruovaný, zariadený rodinný dom na slnečnej stráni v obci Veľká Lehota
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 80 m²
!!! REZERVOVANÉ !!! IMG real ponúka na predaj 2-izbový dom v malebnej prírode obce Župkov (Žar
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn
49,000 € 408 €/m²
Rodinný dom | 429 m²
Máme pre Vás na predaj rodinný dom v tichej rodinnej zástavbe na Jaseňovej ulici v časti Podlav
425,000 € 991 €/m²
Rodinný dom | 429 m²
425,000 € 991 €/m²
Rodinný dom | Staré hory | 270 m²
Máme pre Vás na predaj krásny dvojpodlažný rodinný domček 14km od Banskej Bystrice. Nachádza s
265,000 € 981 €/m²
Rodinný dom | hlavná | 50 m²
Directreal MM - V obci Cinobaňa je na predaj určený pomerne rozľahlý pozemok o výmere 1290m2.
29,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | Budovateľov | 100 m²
Directreal MM - Zaujímate sa o obľúbenú obec Halič? Máme pre Vás nehnuteľnosť v priamom centre
42,000 € 420 €/m²
Rodinný dom | 153 m²
Na predaj tradičný rodinný dom v pohraničnej obci Vlkyňa s obrovským pozemkom o výmere 2 658 m²
45,000 € 294 €/m²
Rodinný dom | 88 m²
Na predaj rodinný dom na pozemku 1 700 m2 v Karancslapujto za 46 500 €. Dom je podpivničený, na
46,500 € 528 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Na predaj rodinný dom na pozemku 1688 m2 za 49 500 € v Egyházasgerge. Na pozemku je studňa, gar
49,500 € 275 €/m²
Rodinný dom | 984 m²
Na predaj rodinný dom v Litke na pozemku 984 m2 za 20 500 €. Dom potrebuje celkovú rekonštrukci
20,500 € 21 €/m²
Rodinný dom | Slnečné Stráne | 273 m²
7-izbová novostavba, 848 m2 pozemok, Banská Bystrica, Nové slnečné stráne Ako sa býva v modern
550,000 € 2015 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Bývanie v prírode na dosah mesta Unikátna gazdovská usadlosť v tichom prostredí pri Novej Bani
120,000 € 667 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Orovnica Ponúkame na predaj priestranný rodinný
129,000 € 561 €/m²
Rodinný dom | Rekreačná | 120 m²
Konopný dom je budova postavená z ekologického materiálu, ktorým je HLC (známy aj ako konopný b
Cena dohodou
Rodinný dom | 140 m²
Dom so záhradou a ovocnými stromami na pokojnom mieste – Nová Baňa Ponúkame Vám na predaj pries
159,000 € 1136 €/m²
Rodinný dom | Ľuboriečka | 140 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Ľuboriečka s veľkým pozemkom a výrazným investičný
48,000 € 343 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.