Dražba rodinného domu v obci Hrochoť pri Banskej Bystrici!

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Hrochoť | 107 m²

Rodinný dom súpisné číslo 69, katastrálne územie Hrochoť Jedná sa o nepodpivničený jednopod

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Hrochoť

71,700 € 501 €/m²

Na predaj tradičný kamenný vidiecky dom Dolné Príbelce okres Veľký Krtíš

Reality Príbelce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Kamenný dom s dušou a novou strechou v srdci Hontu Hľadáte únik z mesta do miesta, kde zastal č

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Príbelce

39,990 € 500 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom s pozemkom : Súkromie a komfort v Predajnej

Reality Predajná

Vidiecky dom | Kalvárska | 190 m²

Rodinný dom s pozemkom 1290m2 a potenciálom (Predajná, okr. BR) Vo výhradnom zastúpení ponúkam

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Predajná

249,990 € 1316 €/m²

Luxusný zrubový dom v malebnej obci Podzámčok

Reality Podzámčok

Rodinný dom | 547 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj túto výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá v sebe spája remeselný

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Podzámčok

Info v RK

Novostavba s magickým výhľadom na Kalváriu – Banská Štiavnica, časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Partizánska | 220 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, kde sa snúbi moderný komfort s magickou atmosférou Banskej Štiavnice? Po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

395,000 € 1795 €/m²

Slnečný tehlový dom s krásnymi výhľadmi do prírody (601 m²) | Sása (okres Zvolen)

Reality Sása

Vidiecky dom | Ulica A.Trúchleho-Sytnianskeho | 120 m²

Túžite po živote v štýle "slow living", no nechcete stratiť kontakt s mestom? Vo výhradnom zast

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Sása

49,990 € 417 €/m²

MOVEON exkluzívne ponúka dom a chatu len 50 m od jazera Počúvadlo

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj dve samostatné nehnuteľnosti na jednom pozemku v atraktívnej loka

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

449,990 € 1500 €/m²

FOIT - POKOJ, PRIESTOR A POTENCIÁL- RODINNÝ DOM V SRDCI HOREHRONIA NA PREDAJ

Reality Brezno

Rodinný dom | 240 m²

Realitná kancelária FOIT vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

180,000 € 750 €/m²

!!! Rodinný dom za výhodnú cenu, Baďan v Štiavnických vrchoch

Reality Baďan

Rodinný dom | 120 m²

Dobrý deň, S radosťou Vám predstavujem na predaj rodinný dom v malebnej obci Baďan v Štiavnick

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom s projektom na rekonštrukciu v Mýtnej

Reality Mýtna

Rodinný dom | Mýtna | 100 m²

Predstavujeme Vám možnosť kúpy rodinného domu postaveného z váľku na rovinatom a slnečnom poze

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mýtna

45,000 € 450 €/m²

Na predaj novostavba chata/rod. dom v obci Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nezadaná | 109 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na predaj novostavbu chatu- pod Chopkom s vlastným pozem

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

Info v RK

Predaj rodinného domu v obci Divín s výhľadom na hrad

Reality Divín

Rodinný dom | žiadna | 90 m²

Rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Divín - Exkluzívne Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpen

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Divín

144,000 € 1600 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj RD na bývanie alebo podnikanie v BB, časť Rudlová

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Rudlová | 118 m²

Iba u nás, ponúkame na predaj Rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Sásová/Rudlová. Dom leží na

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

339,000 € 2873 €/m²

Rodinný dom, Banská Bystrica, okolie

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Námestie SNP | 100 m²

Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii vrátane hrubej stavby (2022) pár minút jazdy po rovnej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

220,000 € 2200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nehnuteľnosť ktorá má svoj príbeh a očarí Vás

Reality Breznička

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 480 m²

Ranč na predaj – jedinečné bývanie v srdci prírody Ponúkame na predaj výnimočný ranč nachádzajú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Breznička

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný zrub v Nízkych Tatier – ideálny pre rodinu aj ako investícia

Reality Jarabá

Rodinný dom | 154 m²

Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu mesta? Alebo uvažujete nad investičnou nehnuteľnosťo

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jarabá

450,000 € 2922 €/m²

Rodinný dom s charakterom

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | Gorkého | 250 m²

Rodinný dom s charakterom a investičným potenciálom v Rimavskej Sobote Gorkého ulica | 250 m²

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

220,000 € 880 €/m²

Predaj rodinného domu - Heľpa

Reality Heľpa

Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame na predaj starší dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Heľpa

84,000 € 210 €/m²

Na predaj RD v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Júliusa Szabóa | 237 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v top lokalite v Lučenci na poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lučenec

309,000 € 1304 €/m²

Rodinný dom Zvolen - Lieskovec

Reality Lieskovec

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte harmonické bývanie v tichom prostredí, len pár minút od mesta? Tento rodinný dom v obľú

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

250,000 € 1250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom/chata v lone krásnej prírody - Králiky, 271 m2

Reality Králiky

Rodinný dom | 271 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nehnuteľnosť, ktorá je na liste vlastníctva evid

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Králiky

169,000 € 624 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný päťizbový rodinný dom v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestorný päťizbový rodinný dom v pôvodnom stave v pokojnej lokalite priamo

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

220,000 € 1100 €/m²

Zníženie ceny !! Na predaj skvelý domček /200 m2/ na dobrej adrese po čiastočnej rekonštrukcii v meste Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 200 m²

TUreality Vám ponúka na predaj pekný menší rodinný domček /80m2/ s dvorom /120m2/ na tichom mie

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

71,000 € 355 €/m²

Na PREDAJ zachovalý rodinný dom na periférii /895 m2/ mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 895 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj zachovalý rodinný dom /895 m2/ na periférii mesta Lučenec. Dom

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

85,550 € 96 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie