Rodinný dom | Banská Štiavnica | 110 m²
Bývajte v jedinečnom prostredí Štiavnických vrchov, ktoré inde nenájdete. Okolie Banskej Štiavn
Cena dohodou
Rodinný dom | 110.86 m²
Skolaudovaný 4-izbový rodinný dom v lokalite Slnečné pozemky Tomášová, Rimavská Sobota | posle
285,000 € 2634 €/m²
Rodinný dom | Kutnohorská | 1,768 m²
Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť – meštiansky dom zo 16. storočia, ktorý pr
165,000 € 93 €/m²
Rodinný dom | 189 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v tichej a pokojnej obci Kosorín, ktorý p
119,990 € 635 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ak vás táto nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás. V prípade uvoľnenia rezervácie sa vám ozveme
Cena dohodou
Rodinný dom | 300 m²
*Vivatt Real* Milan Šiška. Na predaj je dvojgeneračný rodinný dom po rozsiahlej modernizácii in
350,000 € 1167 €/m²
Rodinný dom | Hadová | 80 m²
Banská Štiavnica, Banky, Hadová ponúkame na predaj pozemky v celkovej rozlohe 2890m2 so stavbou
100,000 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²
Exkluzívna ponuka pre život v súlade s prírodou Predstavujeme Vám výnimočnú nehnuteľnosť nachá
180,000 € 450 €/m²
Rodinný dom | Rudlovská cesta | 48.6 m²
Realitná kancelária J&MZ si Vám dovoľuje ponúknuť exkluzívne na predaj rodinný dom v tichej a v
139,900 € 2879 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 116 m²
Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom po rekon
177,500 € 1530 €/m²
Rodinný dom | Nová | 140 m²
SLOVREAL ponúka na predaj dom vo vyhľadávanej obci Lutila, okres Žiar nad Hronom. Dom je v pôvo
85,000 € 607 €/m²
Rodinný dom | Jarmočná | 183 m²
1 640 m² POZEMOK | 6 IZIEB | 3 KÚPEĽNE | DVOJ-GARÁŽ Tento dom má niečo, čo iné nemajú. Absolút
239,000 € 1306 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj dom v kľudnej časti Záhrb, Nová Baňa. Dom je postavený z kameňa v okra
165,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné
75,999 € 894 €/m²
Rodinný dom | 66 m²
60,999 € 924 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 196.56 m²
Predstavte si bývanie, kde Vás ráno zobúdza len slnko a ticho prírody. Večer si vychutnáte zápa
320,000 € 1628 €/m²
Rodinný dom | Pavla Križku | 852 m²
Na predaj výnimočný meštiansky dom v Kremnici na ulici Pavla Križku. Jedná sa o stavby, ktorých
Info v RK
Rodinný dom | 118 m²
Na predaj je rodinný dom v Slovenskej Ľupči, vzdialený 10 km od Banskej Bystrice. Pozostáva zo
149,800 € 1269 €/m²
Vidiecky dom | 130 m²
*Vivatt Real* Milan Šiška. Malá horská osada Blýskavica, ukrytá v okrese Detva, ponúka jedinečn
136,000 € 1046 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
*Predaj vášho domu rýchlo a výhodne* *Správne nastavenie trhovej ceny* *Ocenenie pre majetkoprá
Cena dohodou
Rodinný dom | 268 m²
Pripravujeme pre Vás atraktívnu ponuku rodinného domu situovaného v nádhernej a vyhľadávanej lo
Info v RK
Rodinný dom | 90 m²
Na predaj tehlový rodinný dom za 19 000 eur na pozemku 1 762 m2. Dom má chodbu, 2 izby, kuchyňu
19,000 € 211 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 36 500 €. Dom je na pozemku 400 m2. Potrebná rekonštrukc
36,500 € 521 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom situovanú na polosamote v krásnej prírodnej lokalite vhodný aj n
115,000 € 1278 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.