NA PREDAJ I 4-izbový rodinný dom v tichom prostredí s výhľadom, Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | Horne Motešice | 140 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Mote

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Motešice

126,000 € 900 €/m²

Investičná budova v obci Stará Kremnička

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | 496 m²

IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

249,999 € 504 €/m²

Ponúkam na predaj rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Vajnory | 200 m²

Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2745 €/m²

rodinný dom v tichej uličke časť nitry janíkovce. pozemok má rozlohu 679m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nitra

95,000 € 792 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, úžitková plocha 135 m²+ 30 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

289,000 € 1865 €/m²

Moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²

VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

390,000 € 2438 €/m²

špičková architektúra výnimočný projekt jelenecká, nitrianske hrnčiarovce, pokojné bývanie pri zobori

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Jelenecká | 325 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dom pod Zoborom, vyniká precíznym architektonickým návrhom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

Info v RK

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

299,000 € 1812 €/m²

rodinný dom – 4 izbový bungalov, dvojdom, úžitková plocha 130 m²+ 25 m²terasa, časť kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²

VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1542 €/m²

rodinný dom kompletne zariadený, garáž, prístrešok pre 2-autá v časti nitry-janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Dlhá | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nitra

371,000 € 1855 €/m²

Lukratívny rodinný dom kompletne zariadený v časti mesta Nitry-Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Dlhá | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej uličke. Do

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Domy na predaj Nitra

469,000 € 2345 €/m²

Rodinný dom kompletne rekonštruovaný, s pekným pozemkom s rozlohou 1050 m2

Reality Lužianky

Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Lužianky

285,000 € 1425 €/m²

Rodinný dom Žirany 7km od Nitry, pozemok 3310m2

Reality Žirany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Žirany

190,000 € 2111 €/m²

Na predaj rodinný dom na Moyzesovej ulici v Novej Bani

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

79,000 € 658 €/m²

na predaj dom s rozlohou 200m2 pozemok 1066m2 ivanka pri nitre vhodné aj na bývanie aj podnikanie

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | Novozámocká | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj dom s rozlohou 200m2, pozemok 1066m2 v Ivanke pri Nitre, vhodné aj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

215,000 € 1075 €/m²

projekt rodinných domov šindolka, nitra-zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Lukratívny 6-izbový rodinný dom kompletne zariadený na predaj, časť Nitry-Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Dlhá | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj lukratívny 6-izbový rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej u

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Rodinná vila na prenájom s bazénom a dvojgarážou v tichom prostredí v Komjaticiach

Reality Komjatice

Rodinný dom | Bernolákova | 300 m²

VitoReality ponúka na prenájom rodinnú vilu v tichom prostredí v Komjaticiach. Úžitková plocha

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Domy na prenájom Komjatice

1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

budova na predaj v lukratívnej časti v centre mesta na piaristickej ulici

Reality Nitra

Rodinný dom | Piaristická | 280 m²

VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

5-IZB. RD S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – HORNÁ SÚČA, okr. TRENČÍN

Reality Horná Súča

Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²

Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rodinné bývanie v prírode a z

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Horná Súča

189,000 € 1125 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB. RD v krásnej lokalite Rajca - VEĽKÁ ČIERNA, okr. ZA

Reality Veľká Čierna

Rodinný dom | 184 m²

Bývajte alebo oddychuje v nádhernej lokalite, obkolesenej Strážovskými vrchmi a vysokohorským m

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Veľká Čierna

149,900 € 864 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Starší 4i RD s pozemkom 800m2 v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Predáme starší 4-izbový rodinný dom v zastavanom území obce Baka na pokojnej vidieckej ulici. D

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Baka

129,000 € 1103 €/m²

Domček v tichej ulici Bratislavy, pozemok 10 árov

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 200 m²

V Bratislave v Jarovciach odbočujeme do tichej, slepej uličky, ktorá nás víta nádhernou, funkčn

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 29.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

890,000 € 4450 €/m²

RD_C - Novostavby 4-izbových domov s dvojgarážou a veľkým pozemkom (484 – 553 m²)

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 169.45 m²

Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčín

439,000 € 2591 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie