Na predaj 3-izb. rodinný dom, garáž a 30a pozemok | Moldava

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | Záhradná | 110 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s priestranným pozemkom o celkov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

164,990 € 1500 €/m²

Predaj novostavba rodinný dom Dunajský Klátov

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | - | 202 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom 10 minút od Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

7 izbový dom pod vrchom Žibrica - Štitáre - Nitra

Reality Štitáre

Rodinný dom | Štitáre | 260 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štitáre

366,000 € 1408 €/m²

Starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, pozemok 1346 m2

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou na Hviezdoslavovej ulici v Leopoldove Dom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

270,000 € 2700 €/m²

Moderná vila v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa Blanca)

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

F-one reality s.r.o. ponúka na predaj modernú vilu v Španielsku – Pilar de la Horadada (Costa

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 2892 €/m²

RODINNÝ DOM V PREŠOVE VYDUMANEC na pozemku o výmere 1200 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | Vydumanec | 390 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj POLYFUNKČNÝ RODINNÝ DOM v mestskej ča

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

280,000 € 718 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA... EXKLUZÍVNE! VILA-DOM V PREŠOVE VÝBORNÁ LOKALITA, na pozemku o výmere 1013 m2.

Reality Prešov

Rodinný dom | .-, | 300 m²

SALEA Váš partner v realitách EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RODINNÝ DOM – VILU v širšom centre me

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

399,990 € 1333 €/m²

Pozemok so starým domom 1333m2. Tomášikovo.

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

68,000 € 680 €/m²

PRENÁJOM 6izb DOG Friendly Koliba Nové Mesto EXPISREAL

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom 6 izb. samostatne stojaci 3 podlažný dom v tichej časti Koliby pri les

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Slnečný rodinný dom, 121 m2, garáž, Pastovce, okr. Levice

Reality Pastovce

Rodinný dom | - | 121 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pastovce

84,990 € 702 €/m²

Predaj novostavba 3 izbový rodinný dom,Partizánske Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | - | 85 m²

Predstavte si život v novom, modernom domove, kde sa snúbi pokoj vidieka s komfortom mestskej d

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Partizánske

179,900 € 2116 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom Orechová Potôň

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Orechová Potôň | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná terasa Kolaudácia 01/2026

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

270,000 € 2039 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Turňa nad Bodvou.

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,723 m²

​ SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom (Turňa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

145,000 € 84 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

MOŽNÁ DOHODA! Rodinný dom, 130 m2, Lok, okr. Levice

Reality Lok

Rodinný dom | - | 130 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lok

53,990 € 415 €/m²

ZAUJÍMAVÉ 3i dom+kuchyňa+1x parking+záhrada 82m2 Krakovany

Reality Krakovany

Rodinný dom | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Krakovany

175,200 € 2014 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BÁNOVÁ - 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 260 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

427,000 € 1642 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

Rodinný dom v Topoľčanoch na okraji priemyselnej zóny

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 150 m²

V ponuke je exkluzívne u nás na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na okraji priemyselnej zóny

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

60,000 € 400 €/m²

Predaj rodinný dom Sadočné

Reality Sádočné

Rodinný dom | Sadočné | 320 m²

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE rodinný dom v obci Sadočné okres Považská Bystrica. Dom sa nachád

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sádočné

300,000 € 938 €/m²

Znížená cena!Na predaj: 3-izbová novostavba len 9km od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | Podhájska | 85 m²

Hľadáte moderné, pokojné a komfortné bývanie? Tento rodinný dom v obci Čechy postavený na kľúč

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 1429 €/m²

Ponúkam NA PREDAJ 4 izbovú NOVOSTAVBU s GARÁŽOU BAJČ

Reality Bajč

Rodinný dom | BAJČ | 152 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč.Ploc

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1414 €/m²

N.O.V.I.N.K.A Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 156 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plocha: úžitk

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1378 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie