Rodinný dom, Nová Baňa, pozemok 2 079 m2

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Podhorská | 220 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v meste Nová Baňa, smer Stará Huta, na slnečnom, mie

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

191,000 € 868 €/m²

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj, rodinný dom, dvojdom, garáž, záhrada, altánok, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Tatranská | 300 m²

Realitná kancelária Inori Reality pripravuje a zároveň už ponúka na predaj rodinný dvojdom, s k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

249,000 € 830 €/m²

Novinka
Novinka

MODULOVÁ CHATA – moderná stavba, kvalitné materiály

Reality Kaluža

Mobilný dom | Nezadaná | 41 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú modulovú chatu s modernou oceľovou konštrukciou a kvalitným zate

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kaluža

38,990 € 951 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

HERRYS - Na prenájom rodinný dom v pokojnej lokalite Malaciek

Reality Malacky

Rodinný dom | Tichá | 155 m²

HERRYS - Na prenájom rodinný dom v pokojnej lokalite Malaciek Realitná kancelária HERRYS ponúk

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Malacky

1,600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 4-izbový rodinný dom s garážou a záhradou, Trstínska – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trstínska | 178 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 4 izbového domu na Slnečných jazerách - JUH v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Slnečné jazerá | 110 m²

Predaj 2 podlažného celoročne obývateľného murovaného rekreačného domu v Senci na Slnečných jaz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senec

300,000 € 2727 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj kaštieľ na pozemku 18 100 m2 pri Dudinciach

Reality Terany

Rodinný dom | Nezadaná | 1,170 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj kaštieľ v zastavanej časti obce Teran

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Terany

189,900 € 162 €/m²

Priestranný 5-izb. rod. dom pod lesom - Veľké Rovné, Bytča

Reality Veľké Rovné

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom situovaný v horskom prostredí v obci Veľké Rovné. Ideá

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Veľké Rovné

159,900 € 999 €/m²

člen NARKS

Rodinný bungalov IBV Brezy | Žilina | Trnové

Reality Žilina

Rodinný dom | Do Brezičia | 121 m²

V projekte IBV Brezy pre vás pripravujeme v prvej etape 3 rodinné 4-izb. bungalovy v modernej a

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Žilina

270,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

5i RD, 4a záhrada 190 m2 ÚP - Pluhová 44A, 831 03 Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pluhová | 190 m²

Vybavenie nehnuteľnosti balkón dostupnosť do centra mesta investičná príležitosť Klimatizácia M

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3789 €/m²

5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Rodinné domy v uzavretom areáli pod lesom s vlastným wellness a výhľadom

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Hodruša Hámre je jednou z najdlhších slovenských obcí a nachádza sa v ideálnej vzdialenosti ( c

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.09.2025
Domy na predaj Hodruša-Hámre

335,000 € 3722 €/m²

6 izbový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 297 m²

Ulice v okolí kláštora v Prievoze sú jednými z najvyhľadávanejších ulíc pre rodinné bývanie v B

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

594,900 € 2003 €/m²

RD v centre Devína, kolaudácia 1996, replika pôvodného domu - ul. Rytierska, 841 10 Bratislava - Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Rytierska | 220 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 40m2 izby bezpečnostné dvere historický vzhľad investičná príležitosť j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

814,900 € 3704 €/m²

Predaj 6-izbového rodinného domu v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Dózsova | 340 m²

Ponúkame na predaj 6- izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Nitrianske Hrnčiarovce na poz

Publikované: 21.11.2022 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

379,000 € 1115 €/m²

Znížená cena-Predaj rozostavaného rodinného domu-bytového domu

Reality Nitra

Rodinný dom | Smetanova | 600 m²

NL-reality vám Exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný bytový / podnikateľský objekt nachádzajú

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Prenájom rodinného domu na Rybárskej ulici

Reality Nitra

Rodinný dom | Rybárska | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový rodinný dom v tichej lokalite na Rybárskej ulici v Nitre. Nehnut

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na prenájom Nitra

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

predaj, prípadne výmena / rodinný dom s ovocným sadom s pozemkom 2 341m² – Nitrica/ Račice

Reality Nitrica

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj, rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s krásnym ovocným sadom. (V prípade

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrica

119,500 € 543 €/m²

Novinka
Novinka

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! 3 - izb. rodinný dom s veľkorysou záhradou

Reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

!!!REZERVOVANÉ DO 31.05.2026!!! NÁJDETE LEN U NÁS Špecialista na reality RK FineLiving Mgr.

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

87,000 € 1088 €/m²

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie